Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Nestor - Hodnoty

Vaše nahrávky

15 Sep 2014, 12:04

Obrázok užívateľawonderman123

15 Sep 2014, 14:36

no da sa to.. Ale prijde mi to take velmi amaterske s vela chybami. Ja nie som ziadny odbornik hovorim len svoj nazor ;) A na zaciatku si netrafil beat tuším :D artikulacia.. rymy.. teraz-neraz.. si mal dat este preraz a sevas .. :D a este tam boli nejake take co som nepochopil tie rymy.
Obrázok užívateľa
DoeX
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
94
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.11.2012

17 Sep 2014, 14:10

nechodím tu už skoro vôbec, ale téma ma zaujala, jak to spracuješ, tak som si to pustil, myšlienkami si mi dosť sadol, s čím by som sa stotžnil aj sám :) no pome konkrétne k veci

makaj doma, trénuj bo skôr také to bolo rap-recitácia..., trénuj pre seba len tak..., aby to anbralo tu správnu cestu šmrnc, vyrapovať sa ti treba nabrať flow...

text ako kolega viššie povedal amatérske je to, tiež nič viac len tréning či už freestayl, alebo len tak písať si, tiež pomáha aspoň mne písanie v hlave len tak keď niekde idem... :)

a keď budeš cítiť že je správny čas do štúdia choď a nech ti to tam aj zmástruju, bo nie je dobrá kvalita...

toť sio držím palce :)
Obrázok užívateľa
tomasil635
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1175
Poďakovania:
5
Registrovaný:
02.04.2011
Bydlisko:
Liptovský Mikuláš

17 Sep 2014, 19:28

jop to som zabudol dodať že myšlienkou ten text nie je zly to mas pravdu.
Obrázok užívateľa
DoeX
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
94
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.11.2012

25 Sep 2014, 09:42

vypočul si si to? asi nieeeee...totalny prepadák, katastrofa...
ešte si zober beat od Lucassa, teda Infinita...nieco, co je tu na Slovensku dobre zname...chapes, ze tym padom ta budu porovnavat?
text neviem, zaujala ma 1 veta ako to teraz tu pisem a pocuvam...ale dalej nepocuvam, lebo sa to neda pocuvat...
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

25 Sep 2014, 13:11

wackerino. slabé rýmy ked nejaké vobec sú. 2 bary mi pripomínajú niečo od známejšieho MC, mi prídu povedomé. pracuj pracuj pracuj, ×možno× niečo bude raz
peace
Obrázok užívateľa
okoartik
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
345
Poďakovania:
11
Registrovaný:
16.10.2013
Bydlisko:
ja nevjem uš


Späť na Songy, demá, albumy



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok
  • Nestor - Každý
    od wonderman123 » 23 Nov 2014, 16:13
    1 Odpovede
    172 Zobrazenia
    Posledný príspevok od dejavu917 Zobrazenie posledných príspevkov
    23 Nov 2014, 16:45

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]