Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Neutral - Gerüchte feat. MC Chimed & M-Jay

Vaše nahrávky

07 Sep 2013, 20:17



Tu je dalsia vec ale z nemcami ak dakto nema chut pocuvat nemcinu tak nech si pusti môj part od 2. min :)
Obrázok užívateľa
NEUTRAL-
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
6
Poďakovania:
0
Registrovaný:
29.08.2013
Bydlisko:
Detva

09 Sep 2013, 18:19

blbne mi youtube čiže mi to nešlo pretáčať :D vypočul som si to celé :) ..nemci niesú zlí no ale nemecký rap ja nepočúvam :) ..a k tebe, tvoj hlas sa mi strašne páči, niekoho mi pripomínaš no netuším koho.. hlas máš velmi dobrý, dalej flow sa mi tiež páčil :) erko neprekáža, aj ja ráčkujem.. text ..rýmy dobre, text nie zlý ale sú aj lepšie témy :) ..nemám čo vytknúť, čakám nové veci :)
Obrázok užívateľa
Mc.Faith
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
404
Poďakovania:
70
Registrovaný:
18.04.2009

09 Sep 2013, 20:37

Tak vies zijem v nemecku tak preco nespravit daco taketo ked mam moznost.. no tak to ze koho ti pripominam by ma zaujimalo :D ked si nahodou spomenies tak povedz :D dakujem su to silne slova :) tak jasne toto bol feat ktory som neodmietol a prisposobil som sa podmienkam a dali sme to von ... este raz diki
Obrázok užívateľa
NEUTRAL-
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
6
Poďakovania:
0
Registrovaný:
29.08.2013
Bydlisko:
Detva

10 Sep 2013, 07:09

spev na zaciatku je falosny...jak keby si sa bal...
rapu nerozumiem ani slovo (pozdravujem svoju nemcinarku :P ) ale flowovo to neni zas take zle...obycajne...priemerne nemecke :D
ten dalsi co dava, az po chvili som si vsimol, ze to uz neni po nemecky...tiez take obycajne a text ma uprimne, NEZABIL, takze nic moc...a beat taky BUSHIDOVSKY...mozno keby si dal lepsi text, ktory by mi nieco dal...
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

21 Sep 2013, 12:29

sehr gut :D
Obrázok užívateľa
pain95
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
254
Poďakovania:
0
Registrovaný:
06.10.2010


Späť na Songy, demá, albumy



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]