Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Neznámy - Prichádzam ja

Vaše nahrávky

28 Aug 2014, 11:09

Posúvam von nový song tak si to daj a ohodnoť :)
Naposledy upravil anonymous dňa 28 Aug 2014, 12:09, celkovo upravené 1
Dôvod: video z youtube do youtube
Obrázok užívateľa
Neznámy
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
25
Poďakovania:
0
Registrovaný:
20.06.2014

31 Aug 2014, 18:09

flow by si mohol vyuzit kebyze sa viac posnazis a samozrejme keby si skusil dat o niecom normalnom, nie o tom ako PRICHADZAS...a ako mozes hejterov srat a ako ides hrat...rymy rymy rymy rymy rymyyyyyyyyyyyyyyyyy...

nie zla technika, ale nevidim dovod, preco by som si tuto vec mal vypocut este aspon raz...pocul som, urobil si na to nazor, a uz si to nezapnem, lebo to nema pre mna zmysel...nedalo mi to nic...
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

02 Sep 2014, 10:49

díky za názor , beriem to a máš pravdu že to nič asi nikomu nedá , no tento song bol z iného dôvodu spravený :) na budúce to bude iný koláč ...
Obrázok užívateľa
Neznámy
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
25
Poďakovania:
0
Registrovaný:
20.06.2014

04 Sep 2014, 16:10

chapem, kazdy ma take chvilky...ale ked chces zaposobit na druhych, chces im nieco dat...tak treba opisovat ine temy, ale ved ty vies...

taketo temy ludia ocenia (aj ked neviem preco) len uz od znamych interpretov...Momo, Rytmus a pod... :D :D

edit//vlastne preto, lebo uz maju meno :) ale podla mna to je vsetko na jedno kopyto...
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice


Späť na Songy, demá, albumy



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot]