Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



niečo o mne

Ak ste tu nový, napíšte niečo o sebe do tejto témy

04 Feb 2011, 15:43

Zdravím, tak na začiatok môj nick vyjadruje aj moje životné krédo, rešpekt k ľuďom, názorom iných, k inej hudbe, k zmýšľaniu, nerozdeľujem ľudí na hihoperov, punkerov, metalistov, mám kamarátov v každej skupine, a vieme sa navzájom rešpektovať, a like-ovať si na fb, odporúčané veci na youtube :wink:

mám 22 rokov, som z východu SR
rád počúvam hlavne SK rap, jednoznačne u mňa vedú chalani z eNeS, či už ich sólo projekty, alebo projekty pod hlavičkou DM, LUZA

keď som pred pár rokmi počul track štát ťa núti, jednoznačne ma to oslovilo, a utvrdilo v tom, že táto hudba, smer, zmýšľanie, životný postoj je mi blízky.

rad si tu stiahnem dobrý album, ktorý neskôr podporím kúpou, lebo nadávať nato, že scéna ide dolu vodou vie hocikto, ale zamyslieť sa, že jedným z dôvodom je aj fórum (nič v zlom) lebo ľudia nemajú dôvod alebo nechcú podporiť autora.

sťahuj - vyskúšaj - zhodnoť - ak sa páči kupuj ... to je ďalšie moje pravidlo čo sa sveta warezu týka...

ak máte na mňa nejaké otázky, dotazy pokojne tu, alebo cez PM.

MIER :wink:
Obrázok užívateľa
r3sp3ct
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
486
Poďakovania:
6
Registrovaný:
15.05.2010

04 Feb 2011, 16:59

vitaj u nás :wink:
Obrázok užívateľa
dr.dre
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
4829
Poďakovania:
9
Registrovaný:
19.11.2008
Bydlisko:
Section.80

04 Feb 2011, 18:52

Cawes :-)
Obrázok užívateľa
TomK11
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2404
Poďakovania:
134
Registrovaný:
05.06.2010

06 Feb 2011, 19:55

Zdar jak svina :lol: :-)
Obrázok užívateľa
C_zek
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
997
Poďakovania:
9
Registrovaný:
07.03.2009
Bydlisko:
Zlín

07 Feb 2011, 21:21

Cau ;) Trosku si dovolím nesuhlasit, ze za to moze aj forum. Forum je skôr diskusná stránka kde by sa mali preberať veci. To, že tu dali aj download to je už druhá vec a je to zlé s tým súhlasim. Ale napríklad ja si radšej stiahnem tu zo stránky niektore veci a vôbec nepodporím ak mi za to nestoja. Alebo vypočujem zhurta a keď sa mi páči klikám a objednávam ;)
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

08 Feb 2011, 19:20

Obrázok
Obrázok užívateľa
dtxo
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
1869
Poďakovania:
3
Registrovaný:
02.12.2010
Bydlisko:
Internet


Späť na Predstavte sa



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]