Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Niečo trochu novšie

Všetky vaše diela sem

30 Jún 2012, 07:37

Zdravím,
bez úvodu vám chcem ukázať 5 posledných vecí (všetky z tohto týždňa). Mal som k dispozícii iba niekoľko farbičiek, čiernu fixku a červené pero.
Ospravedlňujem sa za kvalitu fotiek, inak som to zariadiť nevedel.

Zaujíma ma to, čo by ste tam pridali vy, čo by ste tam ubrali alebo zmenili. Alebo či sa dajú tie písmená vylúštiť. Dám to radšej takto do linkov, tak si môžte každé pozrieť osobitne...

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok

PS - pôvodne som bol stronG, ale Gčko som prestal dávať...



//prepáč EMSIK, ale spravil som to tak naschvál, lebo mne to takto zobrazuje ukrutne pomaly... ale ak to tak treba dávať, tak v poriadku
Naposledy upravil Riziko dňa 01 Júl 2012, 11:47, celkovo upravené 2
Obrázok užívateľa
Riziko
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
6
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.10.2010

30 Jún 2012, 16:27

iba
niekoľko
farbičiek,
čiernu
fixku
a
červené
pero?
hah,
mne
staci
aj
jedno
modre
pero...
a
tebe
bude
stacit
iba
ceruzka.
co
by
som
pridal?
tak
urcite
viac
zbytocnych
kokotin
nech
to
vyzera
ako
pokrceny
papier,
jaj
a
este
by
som
pridal
viac
prepojeni
na
pismena,
este
stale
rozoznavam
tvary
pismen.
v
com
by
som
ubral?
tak
jednoznacne
v
n-ku,
vyzera
jak
keysove
Y.
a
este
by
som
ubral
v
jednoduchosti,
vies
ludia
sa
radi
pozeraju
polhodinu
na
veci
a
nevedia
pochopit
kde
tie
pismena
su.

a kazde slovo som ti pisal do noveho riadku aby si si ho mohol pozriet osobitne
ps: radsej prestan davat uplne
Obrázok užívateľaCOREsix

30 Jún 2012, 17:02

Vieš, dalo sa to napísať aj slušnejším spôsobom. Pokiaľ sa ti to nepáči, tak v poriadku, ja sa kritiky nebojím, v živote znášam aj horšie veci. Ale neviem, prečo by som mal prestať.
Som zvedavý, koľký by to spravili zo zlomenou rukou lepšie...

Inak vďaka, to Keysove Y ma vôbec nenapadlo / v tvojich ostatných konštatovaniach neviem rozoznať fakty od posmechu.
Obrázok užívateľa
Riziko
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
6
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.10.2010

02 Júl 2012, 10:56

boha, je to furt dokola. MĚJTE TROCHU SOUDNOST, prosím. To sami nevidíte, že to je tak katastrofální? Člověk se může opakovat 1000 krát, ale i tak příjde další den, další debil a zeptá se. Co je nepochopitelné na tom, aby jste si koupili aspon těch 100 papírů a pokreslili je pouze jen vy a pouze tužkou a pouze jen tvarama a bez fillinu. Jestli vás ten fillin tak bere tak si každou 30 skicu vybarvete. Je to fakt směsný. To že čumíte na americký wild-stajly :gangsta: a pak to zkoušíte, tak to potom dopadá tak jakto dopadá. Už fakt nevím co vám říkat. FURT TO JE TO SAMÍ. Ještě bych zapomněl, nejduležitější z graffiti je se ptát kámošů z fejsbuku co na to řeknou, a nezapomente je označit na tý fotce, dyt oni i poděkujou. :shock: Za tohle bych měl dostat aspon svatozář. :notangel: Všichni v tom vidí jen výsledek, ale tu práci co si ten dotyčný odmakal vidí nikdo. Co vám ještě říct, no třeba koukejte na graffiti filmy, čekujte různé fora, sledujte graffiti stránky, čtěte knížky o graffiti a je toho mnohem víc, kde najdete inspiraci do graffiti. A hlavně, musíte proto něco dělat a né, že si sednete k foru a začnete se ptát jak udělat dobrej tvar, jak kvalitně vybarvit skicu, jak si vymyslet hezký jméno, který ani nepotřebujete na týhle úrovni, jak tagovat, s čím dělat skici, když vám pro začátek stačí jen tužka nebo propiska a další přijebaný otázky. A prosím VÁS, už se konečně zamyslite. :yinyang: DO PIČE. :!:

EDIT: né nemohl jsem to napsat slušně, protože se to tu píše furt a vy se stejně ptáte, tak se pak nedivte, že jsme nepříjemný. :fuckyou:
Obrázok užívateľa
tužka guma
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
14
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.10.2011


Späť na Tvorba



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]