Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Notebook ;)

Neviete si s niečím poradiť?

15 Jún 2012, 18:01

Veľmi častá otázka, že aký TIP :P ... Ja som na intráku a chcem si zabezpečiť Notebook, lebo bez neho na intráku si stratený... Máme tam počítače, ale musím sa zapísať a môžem tam byť 30min...lebo potom je výmena, čiže ide iný člen, ktorý sa zapísal...

Ja chcem NoteBook aj kvôli tomu, aby som cez neho nahrával... Na intráku je kľud, tam by som si mohol kľudne robiť, čo chcem... Nechcem zas taký za 1000Eur... Vybral som si jeden, chcem počuť Vás názor na neho...Čítal som si aj o ňom dajaké informácie, mne sa tento Typ páči ...

Tu je :

http://www.nay.sk/hp-pavilion-g6-1205ec ... 15-c-1545/
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

15 Jún 2012, 19:45

na robenie hudby by mal stacit neviem cez aky software robis ale pokial viem na hudobny SW netreba nieaku extra vykonnu masinu ... aj ked za tie peniaze mozes mat cosi lepsie podla mna
napr. http://www.alza.sk/acer-travelmate-5744 ... 251907.htm
oproti tomu ma 2-jadrovi procesor ale zase nema OS , ale kedze sme na warez tak myslim ze to navadi :)
Obrázok užívateľa
p4to
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
121
Poďakovania:
1
Registrovaný:
06.01.2009

16 Jún 2012, 06:36

Ďakujem pekné, že si sa ozval... To teraz veľmi potrebujem... Vieš, ja sa do PC až tak nerozumiem... Čiže neviem, TY možno lepšie... Teraz ti chcem dačo napísať, čomu nerozumiem... Ak by si vedel odpoveď, budem rád..

Multimedia:
HD audio
Zabudované reproduktory
Webová kamera s mikrofónom

Takže tu vraví, že Webka s Mikrákom...ale potom ak si kúpim ja vlastný Majk, tak ak ho zapojím, môžem kľudne s ním nahrávať, alebo to takisto pôjde cez Webku, lebo je tam mikrák... a čo je to OS a WAREZ?? :D
Sorry, že sa tak vypytujem, ale hovno tomu rozumiem :D

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

http://www.alza.sk/asus-pro5did-sx128v-d336330.htm#foto

Ten???... Podľa Vás??
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

16 Jún 2012, 15:18

ano ked tam je vstup pre mikrofon (je na vsetkych co su tunak v teme) tak sa da pripojit aj mikrofon externe , cize ten tvoj ... potom to budem musiet nastavit aj softwareovo lebo pravdepodobne predvoleny ostane ten integrovany ... ale to je uz otazka par kliknuty ...
Obrázok užívateľa
p4to
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
121
Poďakovania:
1
Registrovaný:
06.01.2009

16 Jún 2012, 15:35

Aha, takže tak... Ďakujem za vyjadrenie... Vieš, ja sa do PC až tak Extra nerozumiem... Ale keď viem, že sú tu ľudia, ktorý sa do toho rozumejú, tak prečo sa nespýtať...??... Ak ešte dačo nebudem vedieť, tak to napíšem.. Dúfam, že odpoveď dostanem :)
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

18 Jún 2012, 09:08

Nezabudni ze bez externej zvukovej karty a micu toho na hociakom notebooku nenahras vela.
Obrázok užívateľa
JohnnyMnemonik
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
193
Poďakovania:
1
Registrovaný:
19.03.2009


Späť na Pomoc



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], kano99, Seznam [Bot]