Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Notes From Prague - Inconsistent Frames (2011)

06 Nov 2011, 17:12

Obrázok
Skupina Notes From Prague vydává po několikaleté odmlce další album s názvem Inconsistent Frames. Na rozdíl od minulých desek, které byly čistě hiphopové a většina instrumentálek byla tvořena z klasických samplů, je tato deska nahraná kompletně akusticky s živými nastroji a dodává to celé nahrávce specifický zvuk. Album se točilo 2 roky a podílely se na ní hosté z různých sfér, například saxofonista Matouš Kobylka znamý z projektů Stephunk T nebo Mad Finger dodává pohodově laděný zvuk do posledních pasáží rap-rockově znějícího tracku Can’t Believe It. V dalších třech skladbách hostuje ostravská violoncellistka Terezie Kovalová.

Trošku blíže vysvětluje celý proces nahrávání alba frontman skupiny Antwi.“Koncept celého alba se točí kolem problémů místní hudební scény.Příjde mi to jako by odešla určitá vlna a že se snažíme oslovit posluchače i z širší sféry a zároveň i z klasické hiphopové. Poslední dobou čím dál složitější. Jsem opravdu zvědavý jak budou fans na desku reagovat. V každém případě si za ní stojím. Je kombinací několika kompromisů a dlouhých hodin ve studiu. Po mnohonásobném poslechu jsem si jistý, že jsme dosáhli solidního výsledku.”

Notes From Prague se v posledních 4 letech několikrát přetransformovala, ale základ skupiny zůstal v podstatě stejný. Živé nástroje jsou doplňovány elektronickými podklady Michala Chvátala, ve ¾ skladeb doplňuje scratche DJ Negative, stejně jako tomu bylo na předchozích 2 deskách. Jako singly byly zvoleny tracky Balancing Options a Kick That.

Tracklist:
1. Intro
2. Lock It
3. Anxious Player
4. Balancing Options
5. Can’t Believe It
6. Kick That
7. React
8. Run
9. What!
10. Fragments
11. Suspicious Circumstances
12. Real Vision
13. Lines
Obrázok užívateľa
Jindros
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
395
Poďakovania:
218
Registrovaný:
14.09.2008

Späť na Archív 2015 ...



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]

cron