Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



novaa teema - dancehall, reggae

19 Nov 2008, 16:46

sorry že zakladaam tentu deň už druhuu teeemu, ale napadla ma muuza a v hlave sa mi chmyyria milioony vecii :D:D
..taak a jeden z nich je, že či by nebolo dobree, založiť sekciu Dancehall & Reggae..určite taato hudba maa s rapom veľa spoločneeho :) aa určite je to tvorba kvalitnaa, oslovujuuca masy ľudii aa môjmu srcdcu (a sdrciam ostanyych rozumnyych) veeľmi bliizka :) aa podľa mňa sa tato hudba paači asi každeemu kto maa raad kvalitnuu hudbu :)
taaak znova za akukoľvek odpoveď vopred BIG UP! :D
Obrázok užívateľa
RQ_SchyZoo
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
13
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.11.2008
Bydlisko:
PX City - RQ

19 Nov 2008, 16:55

Podla mna by to bolo zbytocne. Zbytocne neprehladne by to tu bolo. Uz teraz je tu dost sekcii. A uz vidim ten uspech co by to malo. Vydrzalo by to tu asi asko sekcia hry. To je moj nazor :-)
Obrázok užívateľa
muflon
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
487
Poďakovania:
1
Registrovaný:
17.07.2008
Bydlisko:
Bratislava

19 Nov 2008, 17:23

muflon píše:Podla mna by to bolo zbytocne...


tak ale toto je hudobnee foorum..aj podľa mňa tu je teema HRY uuplne zbytočnaa..nato suu určenee uuplne inee warezy..ale tak čiim viac teem s hudbou, tyym viac ľudii sem bude chodiť a sťahovať to..a o to tu predsa ide, no nie? :)
Obrázok užívateľa
RQ_SchyZoo
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
13
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.11.2008
Bydlisko:
PX City - RQ

19 Nov 2008, 17:30

zbytocne, naco nova sekcia, ved to hadzte vsetko do albumov. Toto je hip-hopove forum a reggae, dancehall,r/b... patri pod hip-hop
Obrázok užívateľa
Stoky111
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
4087
Poďakovania:
11
Registrovaný:
10.05.2008
Bydlisko:
Bratislava

19 Nov 2008, 17:43

Stoky111 píše:...reggae, dancehall,r/b... patri pod hip-hop

noo tak to by som zasa netvrdil :wink: praaveže by bola taa teema dobraa, aby to bolo trochu oddelenee a nebol v tom bordel :-)

ale samozrejme maa každyy naazor a myslii si že ten jeho je pravdivyy :D tak sa tu môžeme haadať do nekonečna :lol:
Obrázok užívateľa
RQ_SchyZoo
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
13
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.11.2008
Bydlisko:
PX City - RQ

19 Nov 2008, 17:50

ostane to takto, stoky to vystihol, davajte to do albumov alebo songov... lock
Obrázok užívateľa
dotn
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1786
Poďakovania:
9
Registrovaný:
15.01.2008
Bydlisko:
localhost


Späť na Archív 2015 ...



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], csabibacsi, Google [Bot], Seznam [Bot]