Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Nový Beef?

Slovenská hip-hopová scéna a všetko okolo nej

04 Mar 2015, 17:29

Zdravím.Včera sa objavili na facebooku pomerne tvrde vyjadrenie zo strany členou Hudby Zdola smerované hlavne na EGA (Kontrafakt) a avizovali že je to len začiatok.

Moloch Vlavo

Ten beloch nechal triafať kamaráta na mňa? vo svojom videju. Teš sa na FALANGU aj z kamošom turkom a uber z parna lebo sa vyjebeš do járku .Pozdrav synáčkovi čo mu pélo hladkáš.LEGO si strelec aj s Paťom Vrbom čo ti zedol paty za konexiu..PARNOSTROJ 2015

Retos

Tvoj obľúbený spevák LEGO je 5 kilový feťák lebo má rád štiplavé v nose ten jebo Tento rok bude plný hejtu tak sa priprav a nezabudni informovať svojich obľúbených interprétov Začína sa lov na Fejkových reperov sevas a Michal SS už nefetuj ten pervitín dobre ti to z neho jebe na tú sprostú hlavu šak si tatko kurva

Vyjadril sa aj producent Norbert Ronin

TAK PO PRVÉ
Týmto momentom som na sto percent presvedčený, že LUTUJEM KAŽDU SEKUNDU, KEDY SI OTVORIL PAPULU DO MOJHO BEATU a asi preklínam moment kedy stránansky rosy oznámil, že ideš do mojej veci.
Cenil som starú DS kedysi, ale každou novou vecou ty a tvoja partia len potvrdzujete, že ste úplne v kokote.
Mikroman je pán, toho sa to netýka
PO DRUHÉ
Nie. Ego ani nikto zo scény ti nedá feedback, max pikeri pod bytovkami a v šenkoch ti tu budú honiť kár na internete...lebo vieš ako..život na ulici, stokári, pravý vyjebaný rep..a z toho vám jebe na hlavy.
PO TRETIE
Nie aby si makal na nových veciach, robil bomby (ako ne pre mna, ale pre tvojich fans) ale miesto toho pičuješ bez zmyslu. Alebo Promo? Veľmi pochabo touto cestou kamoško. Toto ste presne vy, pre takých ako ty nenávidim slovensky "underground"
A keď takto, mal si sa obuť do niekoho, s kým si porovnatelný.
Nech sa ti darí. Pravý rep navždy stoka ulica ghetto kriminálne živly

Myslíte si že to môže byť začiatok nového beefu alebo iba jemné promo pred vydaním Molochového Mixtapu Falanga?
Obrázok užívateľa
Pepe II Dragon
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
222
Poďakovania:
10
Registrovaný:
13.10.2013

04 Mar 2015, 23:59

Tiež si myslím že to je len promo
Obrázok užívateľa
Pooky
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
306
Poďakovania:
30
Registrovaný:
11.12.2008
Bydlisko:
Nové Zámky

09 Mar 2015, 15:19

Strašne sa smejem na tých ludoch čo sa ohanaju tým že Momo nahral školu rapu a teraz spolupracuje zo Sameyom ale to že to nema nič spoločné s tým dissom im akosi uniká ...
Obrázok užívateľa
m_ato
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
499
Poďakovania:
16
Registrovaný:
12.02.2011

14 Máj 2015, 16:18

m_ato, asi som velmi nepochopil, co si napisal...je pravda, ze v skole rapu sa Momo nevyjadruje o pi*a chlapcoch z Košíc, ale...o tom ta Skola rapu mala byt, je*at na nich a spravit tu rap...nie ,,rap,, s nimi...ale preco nie, ked Momovi zjavne chybaju vlhke teenagerky a chlapci v sukni - fanusikovia HH (...ale aby mi teraz neprisiel na*ebat, cenim ho za stare veci, a pocuvam ho aj dnes :) ak by dal vonku dobru vec, nemam problem si to pustat, vypocut...podporit tiez)...len mam nazor na tu spolupracu s tymi, proti ktorym sa postavili...
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

15 Máj 2015, 06:04

Ja som to myslel tak ze niektory su uplne mimo a mixuju dokopy sameya a rakbyho a ostatnhch co momo dissuje .....
Obrázok užívateľa
m_ato
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
499
Poďakovania:
16
Registrovaný:
12.02.2011

20 Máj 2015, 21:24

hovno ako hovno, len ina odroda
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

21 Máj 2015, 12:48

čakaju že to tu cele zamotaju aj v mediach ale nikto o nich nezakone ani samotni ego ich nebude riešit.. PromoPromoooo
Obrázok užívateľa
dejavu917
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
378
Poďakovania:
2
Registrovaný:
20.04.2013
Bydlisko:
u Materinej piči

22 Máj 2015, 12:18

Moloch Vlavo byl včera zadržen kriminální policií SR, z youtube kanálu Hudba Zdola zmizel do rána veškerý obsah. Zjisťujeme pro Vás víc. Stay tuned /bbarak
---možno promo,ale kanál je celý zablokovaný
Obrázok užívateľa
adoa99
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
48
Poďakovania:
46
Registrovaný:
17.03.2010

29 Máj 2015, 23:13

Promo? K comu? Kazdy s chorym sluchom a mozno aj rozumom tvrdi, ze Moloch a podobne vymysly na sk rap scene su pravdive, skutocne a ulicove....Ok, ale nech o tom nerepuju, ale radsej pisu knihu. Skusali sa naucit rapovat, nevyslo, pisat by mali vediet.....Prvykrat sa mu vydarilo dissom si spravit promo, preto tolko predal. Popravde som nevedel ani, ze vydal album. A ten druhy, Retos, toho som este ani nepocul.
Obrázok užívateľa
rubizko
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
24
Poďakovania:
1
Registrovaný:
10.02.2011


Späť na (SK) slovenská



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], bubbo, decoboss, Google [Bot], romant666, Seznam [Bot]