Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



NWA

Americká hip-hopová scéna a všetko okolo nej

14 Júl 2009, 17:13

NWA....byla to prvá pesnčka čo som v živote počul skutečný RAP. Mohel bych tu písat letánie o nich ale šak každý ví alebo si nájde na nete. Proste surový a pravý GAngsta RAP ne žádný 50 CEnt kerý sa Gangstera len hraje. ICE CUBE je pre mňa Najlepší Rapper !....a ešte neco najlepší zažitek ked sem mal na koncerte v Prahe triko NWA a ICE CUBE zajebával Straight outta Compton a všimel si ma kukal sa mi do očí a ukázal na mňa jedničku!!!
Obrázok užívateľa
Libiiis
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
17
Poďakovania:
0
Registrovaný:
11.11.2008
Bydlisko:
Senica - Slovakia

15 Júl 2009, 14:18

a mi s tou prahou akoze cooo??? Mne sa pozerala na rozkrok Pamela Anderson,a ukazala na mna prstom jednicku.... a chvalim sa tym?
Obrázok užívateľa
Prospekt
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
654
Poďakovania:
0
Registrovaný:
28.08.2008
Bydlisko:
tam kde tvoje oko nedovidi jebenko! ...PP furt stoka!

16 Júl 2009, 15:23

NWA....byla to prvá pesnčka čo som v živote počul skutečný RAP. Mohel bych tu písat letánie o nich ale šak každý ví alebo si nájde na nete. Proste surový a pravý GAngsta RAP ne žádný 50 CEnt kerý sa Gangstera len hraje. ICE CUBE je pre mňa Najlepší Rapper !....a ešte neco najlepší zažitek ked sem mal na koncerte v Prahe triko NWA a ICE CUBE zajebával Straight outta Compton a všimel si ma kukal sa mi do očí a ukázal na mňa jedničku!!!


Tak akoze po picke kamo, by som nebral aik nech mi ice cube ukaze jednicku mas zazitok na cely zivot kaaamo,a s tim 50 centom trapnim mas len pravdu,je to kokot ubohy nic nevie,zebrak je to!!!Tak kamo len tolko som chcel maj sa :gangsta:
Obrázok užívateľa
smelo
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
332
Poďakovania:
3
Registrovaný:
21.03.2009
Bydlisko:
*SaSoVá*[STZ]

20 Júl 2009, 12:02

ty seš asi normálne jebnutý že?......já se sem sa nechválil......
Obrázok užívateľa
Libiiis
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
17
Poďakovania:
0
Registrovaný:
11.11.2008
Bydlisko:
Senica - Slovakia


Späť na (US) americká



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Google Feedfetcher