Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



NWM,jak sa to ma wolat...

Vaše texty ktoré chcete prezentovať

26 Máj 2009, 18:07

Ja wem ze[youtube][/youtube] ces aby som bol dole ale to sa nikdy nestane lebo ja sa nikdy nebudem blizit k nule.Myslis,ze som taky k***t aby som to newidel ze ides ku mne milo ale pretwarka jak k*k*t.kukas sa na mna a twoju rit dawas wylizowat psowi lebo ty nemas ani na papier toaletakoowy.Ces ist hore mne je jedno len cem aby si si zapametal teto slowa dary mas ich wedet jak 10 prikazanych:Ja som tu bol,som,a wzdy aj budem ako ked ta trapi mozes sa ist stazowat na lamparen.Myslis ze to newydim ze ces ist hore a mna potopit na dno-hlboje more.Ces ma potopit a mat kese jak narkoman.dwacad litrow we wacku a zbytnych melooon we banke.ja wem-nesi prwy,ani posledny,ale ja to wem mna to netrapi ze co si myslis ty mna trapia moje problemy kere su o 20 k*k*t wece jak twoje werse je...e,je...e nebojim sa ti to powedat do oci ty to netusis ale chlacholit ma nemusis serem na twoj monokel-dekel kery mas na mozgozrutowy we swojej hlawe ale ty si k***t,ja som pan.neprosim ta o nic ine len aby si ma nehal tam.De mam pratelow a znamych,kamaratow a plaaaaawnych ich kery sa ma zastanu wzdy ked mam pojeb weci,ale mensi jak mozgozrut w twojej sprostej hlawe.traaaapi ta to???mna nemusii...sere ta to???mna nemusi...a j**e ta to???mna nemusi...choj sa racej jebat do kundy swojej matere aby som ti na picu dal a twoje meno premenowal na:kundolizo,k***t,jebo a.t.d.....ja wem ze ziwot bez penazy je na k***t tazky...ale nerobim jak TY!!!nejebem sa stebu jak ty ze swoju materu prijebanu spicowanu...ojebanu...zajebanu...mozes jej powedat nech sa tolko nepredawa lebo jej rozrezem picu a tebe twojho nadrzaneho wtaka...kazdodenne chory na mozog...kazdodenne postihnuty...prijebana mater twoja jak skurweny si cely ti,iba kazdemu howoris:pozri,jak som po pici silny!!!Lenze hip-hop neje o nadawani,hip-hop je o realnom swete de sa deju hrozne weci,kere by si zazit necel...w juznej afrike kazde druhe dieta zomriera hladom,w auganistane zas terorista zomrie na nasledky postrelenia skurweneho(druheho) stupna sec mat na wyber ale toto neje wyberowka.Rozjebe ta kazdy kery ce byt na wrchole...tak pojeb (p)sa a ne mna...lebo ja nwesom to co si myslis ty ze som gay,k***t,p...s,jebo...ale nebudem sa twarit milo uz len koli tomu aby ta to potopilo.serem na teba a na tvoju rodinu skurwenu.lebo nesom k***t jako ty!!!uy len koli tomu ta cem potopit na dno jako ces potopit mna ty!!!Jako nesom k***t,ale toto my fakt nebude prekazat!to racej jak by ma to trapit malo serem,racej pustim kontrafakt na plnu hubu!ne jak ty!choj si racej ocuwat nely furtado z nanukom TWISTER!!!preto serem na kqistwer,a racej JE**M na p..e twoje!!!mas ich melon no mna to trapi???omyl,bracho!!!welky omyl!!!to bol obyl ked si sa narodil a ne ked seres mi dohuby!!!nezostawa mi nist inej ako powedat ti:seres si (trosku)do huby bracho jebly si ty k***t!!!na twoje p..e male JE**M!!!mam ich tolko,kolko cem!!!WYSEREM SA NA TEBA A DALEJ SLADKO SPIM!!!s takym k*k*t jak ty weru ja wobec nespim!!!
Obrázok užívateľa
kamil
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
14
Poďakovania:
0
Registrovaný:
28.03.2009

27 Máj 2009, 11:51

inak NVM neznamena neviem ale never mind ;) ... po slovensky jeb na to alebo uz na to nemysli...tak dobre na tento text uz ani nepomyslim
Obrázok užívateľa
olsincko
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
266
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.11.2008
Bydlisko:
Od nevidim do nevidim

27 Máj 2009, 13:46

Poviem ti na rovinu neviem jak to maš volat lebo tak napisane sa mi to nechce ani čitat :D fakt že ne sry Davaj to jak text normalny do riadkov na SLOHY a refreny a ne jak šalátové vidanie :hh:
Obrázok užívateľa
R4P3R17
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
281
Poďakovania:
0
Registrovaný:
16.05.2009
Bydlisko:
Michalovce - STOKA

27 Máj 2009, 16:40

ale sak to az take rozjebsne(salatowe)neni=))
Obrázok užívateľa
kamil
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
14
Poďakovania:
0
Registrovaný:
28.03.2009

27 Máj 2009, 16:49

:D :D tak mi to pride xD
Obrázok užívateľa
R4P3R17
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
281
Poďakovania:
0
Registrovaný:
16.05.2009
Bydlisko:
Michalovce - STOKA

27 Máj 2009, 20:36

sorry bratku ale ked to pises takymto styylom do jedneho riadku tak sa mi to ani nece citat.vazne suhlasim s kolwegom davaj to do riadkov...bude sa to lepsie citat a dostanes aj lepsie komenty
Obrázok užívateľa
sminky5
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
94
Poďakovania:
0
Registrovaný:
06.06.2008
Bydlisko:
Bardejov

27 Máj 2009, 20:59

Moja reč !
Obrázok užívateľa
R4P3R17
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
281
Poďakovania:
0
Registrovaný:
16.05.2009
Bydlisko:
Michalovce - STOKA

29 Máj 2009, 12:05

ppresne suhlasim s nimi,takto sa to ani mne citat nechce......davaj tak ako sa to ma......inac toto bude navzdy salatove vydanie :D tak sa posnaz troska......nekritizujem iba ti radim.....a radsej si zmen avatar...tento je trapny troska :lol:
Obrázok užívateľa
MarcoVT
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
694
Poďakovania:
0
Registrovaný:
13.05.2009
Bydlisko:
Vranov nad Toplou-small town when I live:D

02 Jún 2009, 17:30

jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii=))
Obrázok užívateľa
kamil
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
14
Poďakovania:
0
Registrovaný:
28.03.2009


Späť na Vlastné texty



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
Bastard, Bing [Bot], CrazyRider32, Google [Bot], preemoo, Seznam [Bot]