euroautodiely.sk
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.Súhlasím Čítaj viac.

Čo ďalej?

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

19 Jan 2014, 17:53

Nazdar,chcel by som sa vás spýtať,čo plánujete v svojom živote ďalej :-) Ak ste na škole,či ju plánujete dokončiť a živiť sa tým odborom,alebo začať s rapom a živiť sa tým :-) Alebo možno už pracujete,ja neviem :-) Proste by som chcel vedieť,či sa chcete venovať napr.rapu,DJingu.alebo inému.

Ja som na gymnáziu,chcem ho dokončiť a možno ešte cez štúdium,alebo po ňom by som sa chcel venovať hudbe ak mi to pôjde :-)
Obrázok užívateľa
mosignor
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Poďakovania:
937

19 Jan 2014, 22:23

"začať s rapom a živiť sa tým" - je podľa mňa len naivná predstava, živiť sa rapom na Slovensku, ale samozrejme, treba robiť to čo človeka baví, takže pokračuj v hudbe, neber to tak, že ťa odrádzam :-)
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

19 Jan 2014, 22:45

Živiť sa,nevravím že zarobím milióny,ani nejak veľa,ale zarobiť sa tým dá myslím :-) Keď tak tak popri rape nejaké brigádičky,roboty.
Obrázok užívateľa
mosignor
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Poďakovania:
937

19 Jan 2014, 23:14

samozrejme, držím palce v trénovaní prípadne v tvorbe
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

20 Jan 2014, 00:36

vďaka :D a ty?
Obrázok užívateľa
mosignor
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Poďakovania:
937

20 Jan 2014, 16:26

Už keď do toho rap-u, tak nechoďte do toho s tým že chcem zarobiť... prv to treba robiť zo srdca a hoci aj zadarmo, až potom rozmýšlať nad zárobkami.
Obrázok užívateľaHa Ha

20 Jan 2014, 16:42

veď to áno. to mi je jasné,ale tak časom... a chcel som o Vás niečo vedieť :D
Obrázok užívateľa
mosignor
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Poďakovania:
937

06 Sep 2015, 10:52

čo dalej nigdy neviem čo bude, neustale planovanie a robenie si programov ma len stresuje, jedneho dna sa určite chcem usadit s tou pravou osobou mojou priatelkou keru lubim a je mi jednou či budem robit rap alebo kamionistu ne som pre to zasvateny a preto sa chcem aj usadit a žit si len tak štastne
Obrázok užívateľa
dejavu917
Power user
Rank:
Power user
Poďakovania:
2

29 Sep 2015, 18:42

Ak zdravie dovolí a budu love, určite by som si chcel v blízkej budúcnosti nahrať kvalitný sólo album :lol:. Čo sa týka školy, určite chcem ju dokončiť lebo v dnešnom svete byť bez nejakého výučného papiera to je nič.
Obrázok užívateľa
Tragéd
Premium
Rank:
Premium
Poďakovania:
3

28 Okt 2015, 21:14

Monsignor, prepac za neskoru odpoved...:D

Co dalej?
Moj plan je udrzat si robotu (kedze v tomto otrokárskom systeme nemam na vyber), zarobit cash a zacat budovat rodinu tym smerom, aby mi deti na smrtelnej posteli podakovali, ze som nebol pocas zivota kkt.

Ale ako to chodi,,planovat mozem donekonecna, co pride, to budem musiet zozrat...

A ty? Co dalej? Posledny príspevok si dal pred dvomi rokmi....:D
Obrázok užívateľa
rubizko
Underground
Rank:
Underground
Poďakovania:
1

Späť na O všetkom

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
Bing [Bot], Google [Bot], Google Feedfetcher, Seznam [Bot]