Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



olsincko

Ak ste tu nový, napíšte niečo o sebe do tejto témy

16 Nov 2008, 19:29

takze ja sa volam Petko a moja mama robi v kadernictve a babka na trhu... mam aj psa ale je to fena... a minule som zmeskal autobus ale v pohode som stihol kupit rozky... inak mam 18 a budem mat 19 a mozno o rok aj daco 20... mam rad teplu vodu a nie studenu ale ne zas moc teplu, taku akurat... a rano mi stoji pinda ale iba pokial sa nevicikam... ale aj tak ho neni vidno.........toto nieje vysmech.. dufam ze si tu najdem vela najlepsich kamaratov a lasku mojho zivota... moj vkus: mala by byt ziva, a mala mat minimalne 7 rokov (menej uz fakt nie).. teda ak mas zaujem napis, som cistotny a mam kde byvat (mamka s ocinkom by suhlasili lebo si myslia ze som gay)(ale mozno aj som).... :D :D :D :D :crazy: ..... :fuckyou: all
Naposledy upravil dotn dňa 16 Nov 2008, 19:41, celkovo upravené 1
Dôvod: tema rozdelena
Obrázok užívateľa
olsincko
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
266
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.11.2008
Bydlisko:
Od nevidim do nevidim

16 Nov 2008, 20:52

:hh: pokracuj len tak dalej s tymi vtipkami ... :hh: aspon bude o dovod viacej chodit na toto forum
Obrázok užívateľa
ivooo
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
798
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.11.2008

16 Nov 2008, 22:16

hezky =D =D

chci tě teď hned =D
Obrázok užívateľa
Neelinka
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
213
Poďakovania:
2
Registrovaný:
15.11.2008
Bydlisko:
CZ Zlínsko-Trenčianský kraj


Späť na Predstavte sa



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Dudi, MMAG_CZ, rominho22, Seznam [Bot], Suramajstr, zajacomania