Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Orion - Past

Texty českých interpretov

05 Aug 2012, 18:26

Pamatuju jak na mim oblíbenym baru, koupil sem si akorát kytaru z bazaru, zahrál si cigánský G a vyndal škváru, proběh oční kontakt s kočkou ze sálu, přišla ke mě dlouhý nohy už od země, řikám co piješ? platim já, je to na mě, vona prej že si to co já ráda dá, tak si dáváme oba dva bílýho medvěda, aha. Už ani nevim, ten drink, co to asi je, jestli to někdo ví ať mi to laskavě řekne, vrátim se do baru a řeknu hele barmane, příště mi nedávej co máš za pití ve slevě. Strhla se pitka, no eště aby ne, ta slečinka držela krok náramě, dlouho sem takovou nepotkal, jémine, divoký hříšný tanec - opravdu zábavné. Táhli sme to tam kam až sme se dotáhli, po celym městě, baru v každym muziku hráli, (?????), v taxiku mě líbej, ty řiď nekoukej, máš rito tak na to šlápni dělej, dělej, dělej, začíná to dobře, sem nažhavenej celej, vona je rozjetá bude dobrá noc prej hej...

Past je připravená, joj tak kdo se chytí, jen na tebe tu čeká a kluci už letí.
Past je připravená, joj tak kdo se chytí, jen na tebe tu čeká a kluci už letí.

Noc byla skvělá, nádherná, sladká, všechny polohy do pusy, pičky, čubka, čísel deset škoda že neni fotka, ráno snídaně, ahoj já jsem Jitka. Kdo moh tušit, že se to takhle spacká, volá mi za tejden, že šprcka prackla a že mě miluje a chce si nechat prcka. Cože? To je pořádná facka! Že bych měl vědet, že už má dvě děcka a já sem teďka pro ně naděje všecka, nemůžou přece vyrůstat bez otěcka, musim se ženit? Tak to je pecka! Vsadim se s váma, že je nás takovejch víc, co padli do pasti a teď už se nedá dělat nic, tak pozor na to, ať neskončíte jako já, tři děti na krku a jedna ženská šílená, musel sem prodat i tu svou kytaru, cigánský G už si nikdy nezahraju v baru, pak to může skončit takhle a ne náhodou, je to hned - raz, dva když si pod parou.

Past je připravená, joj tak kdo se chytí, jen na tebe tu čeká a kluci už letí.
Past je připravená, joj tak kdo se chytí, jen na tebe tu čeká a kluci už letí.
Past je připravená, joj tak kdo se chytí, jen na tebe tu čeká a kluci už letí.
Past je připravená, joj tak kdo se chytí, jen na tebe tu čeká a kluci už letí.
Obrázok užívateľa
Juicy
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1315
Poďakovania:
54
Registrovaný:
01.08.2012
Bydlisko:
Karvína

Späť na (CZ) české



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Dudi, Google [Bot], Seznam [Bot]