Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Osiris - Rýchly Život (Official Video)

Vaše nahrávky

03 Dec 2015, 17:32

Nedávno som dal na net prvý sólo klip, tak vám ho sem posielam :) Som zvedavý na názory.
P.S.: Odkaz na fanpage kde môžeš sledovať všetko čo pridám
Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo

Naposledy upravil Sw33t dňa 06 Dec 2015, 14:43, celkovo upravené 1
Dôvod: linky do code
Obrázok užívateľa
miko12321
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
144
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.04.2010

06 Dec 2015, 08:29

bomba, cením aj beat.. pozdielal som, teba musia pocut viaceri :)
Obrázok užívateľa
DoeX
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
94
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.11.2012

07 Dec 2015, 17:20

Beat ma grády! ...strasne mi pripomina nejakeho producenta, ale neviem si spomenut koho...aj ked na mna trosku pomalsie BPM...paci sa mi to, hlavne slohy, ale REF az tak nie

ma to moje sympatie a ked som si to teraz zapol na repraky, tak ma to nuti kyvat hlavou
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

08 Dec 2015, 19:08

Díky moc chalani :) som rád že sa vám to pozdáva. Čoskoro sa chystám točiť ďalší klip, tak to sem hodím, verím že to bude ešte lepšie :!:
Obrázok užívateľa
miko12321
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
144
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.04.2010

14 Dec 2015, 19:10

Nerozbehol si sa nejak? Klipy pockaju...vycibrena grafika je lepšia ako 100 poslabších klipov...uprimne, tento klip nie je bohvieake majstrovske dielo, ale trenovat treba...ale doma zavrety v izbe...neviem kto to robil...dnes uz kadejaky chalanko vie nastrihat a upravit klip do pozeratelnej podoby
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

15 Dec 2015, 02:15

soy píše: tento klip nie je bohvieake majstrovske dielo


Práve to je dôvod prečo chcem točiť ďalší ;) Mám nahratý celý mixtape ktorý už čaká len na cover a vydanie. K tomu dám ešte jeden klip, preto že nechcem aby tento klip čo som vydal prezentoval image toho mixtapu. Potom sa budem sústrediť na single, no hlavne konečne produkcie a nie stiahnuté hudby. Chce to len zachovať dobrý pomer :yinyang:

//EDIT: Btw ak poznáš niekoho šikovného cez grafiku, potešíš ma nejakým kontaktom :)
Obrázok užívateľa
miko12321
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
144
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.04.2010

16 Dec 2015, 19:46

bol som ,,v kontakte,, s jednym typkom, ale asi mu preplo z fetu, lebo nevie odpisat na spravu...takze nepoznam asi nikoho, lebo to nepotrebujem, ale pozri si klipy aj uplne špatnych trackov...dnes ti uz grafiku spravi asi kazdy, uz aj vela beatmakerov a hocikto iny sa zacina venovat videam...

co sa tyka grafiky ako obrazkov, tam si viem sam spravit to, co potrebujem, ale nic prelomove :D staci dobry napad a jednoduche bude dokonale...
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice


Späť na Songy, demá, albumy



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
421pato421, applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]