Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Otecko - To som ja (17/10/2011)

12 Nov 2011, 18:26

Otecka mám celkom rád, no album nie je taká pecka ako som si myslel, že bude. Do playlistu: 3, 4, 6, 8, 14 a najviac je 12 :)
A tiež vytknem to, čo všetci- moc featov.
Obrázok užívateľa
MHCfan
Pozorovateľ
Rank:
Pozorovateľ
Príspevky:
1
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.07.2011

14 Nov 2011, 11:07

Fakt tento album má iba text z ostatných piesni čo už má .... len zmenil hudbu a má to nemá cenu tento album
Obrázok užívateľa
Rytmus_Patrik
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
3
Poďakovania:
0
Registrovaný:
21.01.2011

12 Dec 2011, 12:59

Obrázok užívateľa
majgli
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
3692
Poďakovania:
36
Registrovaný:
08.12.2009

12 Dec 2011, 13:24

Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo

recenze na Bbaráku - 7-8/10
Obrázok užívateľa
majgli
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
3692
Poďakovania:
36
Registrovaný:
08.12.2009

19 Dec 2011, 16:22

rozhovor
Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo
Obrázok užívateľa
majgli
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
3692
Poďakovania:
36
Registrovaný:
08.12.2009

27 Feb 2012, 15:04

Video na vec "V tychto uliciach" je rozrobene..ked sa dokonci nasleduje video k veci "Peniaze" s Babom C a s Igorom
Obrázok užívateľa
majgli
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
3692
Poďakovania:
36
Registrovaný:
08.12.2009

30 Apr 2012, 17:37

Obrázok užívateľa
jorge
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
177
Poďakovania:
2
Registrovaný:
28.10.2011

03 Máj 2012, 10:28

pravdupovediac moc ma to nezaujalo, ale ani nic ine som necakal...
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

28 Dec 2012, 22:47

Asi som alebo asi budem jediný kto napíše na tento album skutočne recenziu vyzdvihujúcu sa do nebies ale rok 2011 toho až tak extrémne moc neponúkol. Preto tento album beriem z toho roku. Beaty hlavná vec čo ma zaujala každý beat je určite niečím dobrý no najviac sa mi asi páči ku skladbe To som ja a Úspech tam sa to jednoducho podarilo. Čo sa týka hostí nečakal som nejaké mená zo striktnej scény mien je tam dosť a všetko typické Oteckove okruhy kamoši a podobne čiže Delik Vec Spirit Cigo a prekvapko bol určite Igor ktorého ale nikto nepoznal dokiaľ ho nepredstavil Otec. Oteckovi sa musí zavďačiť mnoho ľudí lebo viac krát vyniesol mená do povedomia ľudí pretože či už to bol Kila Korec Aka Kardinál alebo Otecko proste vždy to bude premňa raper ktorý toho dokázal mnoho a nemám proti nemu absolutne nič možno nosí veci ktoré sú už módnejšieho typu ale to ešte neznamená že je komerčný alebo niečo podobné. Od albumu som osobne očakával neskutočne veľa pretože po video teaseru na skladbu s Vecom takto hovoríme my tak som bol mimo lebo to bolo top a album ma nesklamal v ničom. Akurát teraz keď sa pozrem dozadu tak sa usmievam jak si robí z vás srandu aj zo Smackom v skladbe idem tvrdo kde nosia reťaze jak najvačší :D a pritom tam ide iba o srandu :) tak či onak album v roku 2011 sa podaril určite to potešilo a mne to hrá ešte aj dnes takže spokojnosť. PS:NIKDY NEHATUJEM ALBUM keď sa mi nepáči nevyjadrím svoj názor celou recenziou kde budem na album nadávať ale proste keď sa mi niečo nepáči nedislikujem to alebo podobne jednoducho vyjadrenie názoru a hate ja rozdiel takže haters vylížte tatkovi dick !


Ešte som zabudol dodať k samotnému albumu album sa volá To som JA a nie to ste vy alebo to sme my čo znamená že je to celé o oteckovi o tom čo prežil čo prežíva neustále a o tom aký život vedie vsadím sa že keby tento album vydal Rytmus tak by nebol nikto proti lebo je to meno Rytmus ale Otecko dokázal každému že jeho meno na Slovensku niečo znamená a má právo urobiť si aký album sa mu zachce.
Obrázok užívateľa
ghetto2323
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
214
Poďakovania:
4
Registrovaný:
16.06.2011

01 Jan 2013, 17:54

nejlepší album ktere jsem kdy slyšel každy ho posloucham každy track miluju.proste TOP
Obrázok užívateľa
Juicy
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1315
Poďakovania:
54
Registrovaný:
01.08.2012
Bydlisko:
Karvína

27 Mar 2014, 15:49

Jedným slovom nuda.Neviem mňa na tom albume absolútne nič nezaujalo,dokonca ani len nadávať nebolo veľmi na čo proste taký nudný premier na jedno vypočutie teda pre mňa.Priemerný flow,priemerné texty,tuctové témy,mňa osobne dokonca ani len tie toľko vychvaľované beaty neoslovili.Proste ako som už spomínal šedý premier vo všetkých smeroch a dôkazom je (ne)úspešnosť albumu (prepadák roka 2011) a Otecka ako sólo interpreta.

Texty: 5/10
Flow: 5/10
Témy: 5/10
Hudby: 5/10

Celkové hodnotenie: 5/10

Najlepšia skladba:

Peniaze (feat. Cigo,Igor)
Obrázok užívateľa
Pepe II Dragon
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
222
Poďakovania:
10
Registrovaný:
13.10.2013

Predchádzajúci

Späť na Archív 2015 ...



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], revolutzer, Seznam [Bot]