euroautodiely.sk
Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.Súhlasím Čítaj viac.

P.A.T.

Slovenská hip-hopová scéna a všetko okolo nej

05 Nov 2016, 19:08

Čo si myslíte o tomto mladíkovi?
Môj názor je: že je šikovný čo sa týka techniky, o tom po tom. Ale vôbec mu to neverím čo klábosí.
Napozeral som si staré veci, kde sú všetci kokoti a nič si neprežili a teraz robí zo seba pokorného človeka, čo ale so skladbami z minulosti vôbec nesedí a teraz sa tu obúva do ludí čo to rozbiehali v dobe kedy nebolo jednoduché sa presadiť. Keby som mal obodovať jeho techniku tak 8/10 (v nových skladbách velmi cítiť inšpiráciu od Rytma) a čo sa týka textov staré veci stoja za 1/10 a tie nové skladby mu vôbec neverím čo o sebe hovorí, dokonca v skladbe NERO robí zo seba nejakého GURU či ako to mám nazvať(hlavne ten prológ). Inak ako hudba do auta bez nejakého zamýšlania sa nad textom je to 8/10, dosť dobré podmazy.
Budem rád za objektívne názory.
Obrázok užívateľa
suchypes
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
4
Poďakovania:
0
Registrovaný:
11.11.2009

06 Nov 2016, 20:41

Načo sa chceš zamýšlať nad názorom repera ? :D To je úplne zbytočné. Buď sa ti to páči jeho hudba, alebo nie. Alebo mi pripomeň nejakého repera, ktorý trvá na svojich názoroch ?

Každý reper povie , že je to vývoj a ak neuznáš, že je to vývoj, tak si obmedzený.

Užívaj si tú hudbu a netráp sa s nejakou výpovednou hodnotou ;)
Obrázok užívateľa
b3rno
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
10
Poďakovania:
1
Registrovaný:
07.03.2010
Bydlisko:
LM , BA

19 Nov 2016, 15:47

Zo začiatku som ho veľmi nemusel,spoznal som ho ako asi každý keď zo svojim kolegom s MPP Paterom vydali kontroverznú skladbu SLOVAK RAP v ktorej sa pustili do viacerých významnejších mien (ako Rytmus,Kali,Separ,Momo,Moloch a iné) vtedy mi to prišlo až moc trúfalé navyše my celá ta skladba prišila skôr ako paródia než nejaký reálny vážny track (či dokonca diss).Neskôr som že dostavajú (hlavne P.A.T) veľa priestoru v SPIRIT MUSIC Lablu (Majk Spirit,H16 a spol) čo mi prišlo divne pretože na slovensku bolo a je množstvo kvalitnejších hudobníkov (aspoň tak som to vtedy vnímal).Výraznejšie som ho ale začal vnímať až keď sa začal točiť okolo Rytmusa (vstúpil do jeho sublabelu Pozor records) a vydal perfektnú skladbu Nero ktorú si dokonca aj sám hudobne produkoval.Tu ukázal už úplne inú úroveň (ukázal pokoru,rozum,technicku a lyricku kvalitu - normálne som bol až prekvapený) získal si aj moje uznanie.Tiež veľmi oceňujem že si roby aj hudbu sám čo je dnes u raperov veľmi zriedkavé.Jeho hudobne produkcie sa navyše u nás jedinečne su po väčšine trueschoolové majú drive a hodne si ich idem.Rozhodne mu dám šancu a som zvedavý aký album vydá pod Rytmusom!!!
Obrázok užívateľa
Pepe II Dragon
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
222
Poďakovania:
10
Registrovaný:
13.10.2013

24 Sep 2017, 21:00

takéto filozofovanie zbytočné , buď sa mi páči niečo alebo nepáči , a pokiaľ ide o túto individualitu tak za mna nula body :D
Obrázok užívateľa
Buchtotronik
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
129
Poďakovania:
1
Registrovaný:
17.12.2010


Späť na (SK) slovenskáKto je on-line

Registrovaní užívatelia:
Bing [Bot], Cabel, DPM619, Fagan_Nr, Google [Bot], Google Feedfetcher, kojna, MCCRAI, METHODMANNNN, Seznam [Bot], tatkorbk, umek