Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Palo Demitra R.I.P

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

07 Sep 2011, 16:24

lietadlo v ktorom bol Demitra a ostatní hráči padlo tesne po štarte.Vyjadrite sa k tomu.
Obrázok užívateľa
KASER
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
689
Poďakovania:
1
Registrovaný:
14.01.2011
Bydlisko:
851

07 Sep 2011, 16:32

K tomuto je tazke sa vyjadrit.Je to obrovska tragedia,na ktoru neexistuju slova
Jedine tak R.I.P. Pre Paliho a ostatnych Hracov :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Obrázok užívateľa
Pooky
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
306
Poďakovania:
30
Registrovaný:
11.12.2008
Bydlisko:
Nové Zámky

07 Sep 2011, 16:40

Legenda, velky clovek na lade a mimo neho, cislo 38 ostane nazvdy medzi nami ta sprava ze sa lietadlo zrutilo ma uplne rozhodilo je tazke sa k tomu vyjadrovat....RIP.
Obrázok užívateľa
channelgrey.
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
508
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.01.2011

07 Sep 2011, 16:51

je to tragédie strašná a já nemám moc slov. Lituju všech rodin....

Pavol Demitra - podle mě pro slováky největší hokejová ikona. Slovenská modla.... :(

Jan Marek - obrovskej dříč a výbornej útočník a mistr světa + před 2 měsíci se mu narodilo dítě :(

Josef Vašíček - mistr světa a vítěz Stanley Cupu....můj nejoblíbenější hráč z dob kdy hrál za Slavii Praha

Karel Rachůnek - mistr světa, sundal arťuchina, gol 8 vteřin před koncem proti švédům na MS 2010

+ spoustu dalších skvělejch hráčů jako je švédskej golman LIV


tragedie, obrovska. Národní smutek a obrovská ztráta ať pro hokej nebo pro nás, pro který tito hráči byli vzory...R.I.P.
Obrázok užívateľa
Stvoritel
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
643
Poďakovania:
1
Registrovaný:
12.12.2008

07 Sep 2011, 17:16

Palo Demitra bol hrac na ktoreho nezabudnem, jediny kto mi v tom moze zabranit bude Alzheimer ked budem mat 500 tisic rokov...

Ruhe in Frieden Pali
:notangel:
Obrázok užívateľa
Nessbeal
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
4546
Poďakovania:
20
Registrovaný:
23.08.2010

07 Sep 2011, 20:37

Nechápem... Za pár mesiacov zomrelo v NHL pár hráčov, teraz spadlo lietadlo s celým tímom KHL. Či už si pomyslite, že som blázon či nie, mne sa to zdá byť divné. Odpočívaj v pokoji Paľo! Zajtra si ho uctím čierným tričkom v škole a zapálením sviečky pri hokejovom štadione.
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

07 Sep 2011, 20:45

Niesom nejaký extra fanúšik hokeju ale ked som pozeral telku tak som len pozeral len s otvorenou hubou a nechápal som. R.I.P
Obrázok užívateľa
m_ato
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
499
Poďakovania:
16
Registrovaný:
12.02.2011

07 Sep 2011, 22:05

bol som v praci ked som sa to dozvedel, riadny sok ... o to viac ma to zobralo, ze nebol len skvely hokejista ale aj clovek,,, uz od mala som ho obdivoval ....
mimochodom:

PAVOL DEMITRA .. číslo dresu.. 38.
DNES : 7.9.2011
NAHODA??? 7+9+20+1+1= 38

Pavol Demitra ✞ pošli dalej a ucti si pamiatku nášho jediného navždy!
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

08 Sep 2011, 06:38

RIP
Obrázok užívateľa
JohnnyMnemonik
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
193
Poďakovania:
1
Registrovaný:
19.03.2009

08 Sep 2011, 12:15

Toto som si nemohol odpustiť z jednej stránky: "Keď sa ľudia dozvedia informáciu typu: v Líbyi prišlo pri bombardovaní NATO o život 350 žien a detí , ich reakcia je chladná až nulová,,, ked sa ale dozvedia informáciu ako: Lietadlo s Pavlom Demitrom na palube sa zrútilo a nikto neprežil, vyvoláva to obrovský smútok , zaujímavé"
Obrázok užívateľa
MrResp
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
181
Poďakovania:
0
Registrovaný:
13.01.2011

08 Sep 2011, 12:29

Neni na tom nic zajimavyho....vysvetleni je jednoduchy (vezmu to z pohledu CR) ..... za poslednich par let je ceska republika rozhadana. Kazdej hrabe svuj pisecek a hazi klacky ostatnim do pisecku....Jediny kdy sme se jako narod dokazali spojit byl hokej. Kazdej rok, jeden mesic, se zapomina kdo je chudej, bohatej, krasnej, osklive, dospelej, mladej.....vsichni fandi reprezentaci a vsichni zijou uspechem i neuspechem. Jenom hokej uz nas spojuje (nic vic nic min)

Kazdyho zivota je strasna skoda ale tohle je umocneny tim ze pro velkou cast cesky (slovensky) populace tohle byli hrdinove v tom smyslu ze diky nim jsme my zapominali na kazdodenni starosti. A na chvili nam ukazali jak to ma vypadat kdyz takhle malej narod jako jsme dokaze velky veci. ... Je to diky tomu umocneny protoze at si to nechceme priznat tak oni nam toho dali strasne moc. Dokazali jsme diky nim vypadnou z reality do uplne jinyho sveta.


snad to staci jako vysvetleni (teda aspon meho postoje, proc to kazdej tak oplakava)
Obrázok užívateľa
Stvoritel
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
643
Poďakovania:
1
Registrovaný:
12.12.2008

08 Sep 2011, 12:42

Toto chápem veď Demitra vyvolával u ľudí pozitívne emócie ale to čo sa stalo je bohužiaľ smutné ale nepodstatné. Nepodstatné preto lebo to na nás nemá žiaden vplyv a ani na spoločnosť. "Denne sa ale stávajú udalosti ktoré ovplyvňujú našu slobodu a naše práva a ľudia si ich nevšímajú lebo sú naprogramovaný sa o ne nezaujímať". Keď ale zomrie športovec tak je to obrovská tragédia lebo okolo takých nepodstatných vecí sa svet točí.
Obrázok užívateľa
MrResp
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
181
Poďakovania:
0
Registrovaný:
13.01.2011

08 Sep 2011, 13:31

Nie že by si sa zamyslel nad tým čo som písal a odpovedal nejak normálne...
Obrázok užívateľa
MrResp
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
181
Poďakovania:
0
Registrovaný:
13.01.2011

08 Sep 2011, 13:47

Ja som len vyjadril názor za ktorým si stojím to ty si napísal nezmysel nad ktorým sa dá len pokrútiť hlavou... bohužiaľ :D
Obrázok užívateľa
MrResp
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
181
Poďakovania:
0
Registrovaný:
13.01.2011

08 Sep 2011, 14:03

Tak mu nevzdaj poctu. Je to tvoja vec, ale nepíš tu. Je to možno divné, ale ja som pri televízore aj vypustil nejakú tu slzu. Proste keď chceš, tak si oplakávaj ľudí z Líbyie a neotravuj!
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

08 Sep 2011, 16:02

mr resp, ja mu vzdavam poctu nie len preto ze bol dobry sportovec, ale aj ako clovek sa javil skromne ako napr Visnovsky, Bondra a to sa mi na nich paci, ze sa z nich nestali namysleni ..... Demitru som sledoval od mala, preto som si k nemu vytvoritl "vztah" a preto som bol sokovany ze co sa stalo
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

08 Sep 2011, 16:59

Ja im všetkým vzdám poctu ale určite nie cez internet ale mne príde divné to že dôležitejšie informácie ktoré sa vás týkajú vás vôbec nezaujímajú ale smrť Demitru áno.... presne jak povedal Stalin: smrť jednotlivca je tragédia, smrť miliónov štatistika....
Obrázok užívateľa
MrResp
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
181
Poďakovania:
0
Registrovaný:
13.01.2011

08 Sep 2011, 18:34

Tak si vyznavaj Stalina pre mňa za mňa, ale tu nepíš. Vytvor si tému filozofia alebo rovno si vytvor tému VZDAJTE POCTU OBETIAM Z LÍBYE. Vidíš ten zásadny rozdiel ? Keď ty napíšeš, že boli obete v líbyi, tak máme možno chladnú reakciu, ale neodsudzujeme to. Ty tu mudruješ a hovoríš, že treba vzdať poctu radšej týmto ľuďom. Ak ti to tak srdce trhá, tak zapálim zajtra cez 360 sviečok za obete v Lýbii, za Paľa a za celý tím Yaroslavl.
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

20 Sep 2011, 13:37

Presne tak.Demitru pozname aj ako dobreho cloveka,tak sem nedavajte Lybiu...Nie ze by mi to bolo jedno,ale Demitru pozname lepsie
a tie Stalinove vyroky...no comment
Obrázok užívateľa
commando
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
385
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.03.2010


Späť na O všetkom



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], kaky231, Seznam [Bot]