Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Paradox-Bary ako rutyna

Vaše texty ktoré chcete prezentovať

12 Dec 2012, 21:59

Čaute, tak už dosť dlho som tu nič nezasponzoroval, :) tak hádžem tu práve dopísanu 16tku :) chcel by som počuť váš názor, dĺžky riadkou mi nevytýkajte a ich zarovnanie, podla mna je to volovina, ja píšem texty aby sadli do beatu nei estetycky ... :) tak čakám názori aj krityku ... :) diki

Tieto bary vo mne nikdy v živote neutíchnu,
práve na opak oni do mňa ešte same život vdýchnu,
všetky prekážky si prerazím ako baranidlom bránu,
seď doma na vajciach, ja mám prioritu odhodlanú.

Plávam na mori sám ako Ernest Hemingvej,
ako Iker Kasias kopem 5ťku dávam na volej,
nie som dokonalí, aj Ainštain prepadol z fyziky,
no som hrdý, nemusím mať zložité umenie ako z čias antiki.

Život bol často tvrdý a hnusny ako skládka,
no plody tvrdej driny a dnes je to hodvábna látka,
ja nenechám sa rozožrať ako oblečenie molou,
aj keď často mi lepilo žil som po boku zo smolou.

Keď ma chiti múza výbuch ako Nagasaky,
rýmov po ko*** sú ich proste mraky,
všetko tak zložité ako jadrová fyzika,
a na papier zapisovaná moja životná rubrika.
Obrázok užívateľa
tomasil635
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1175
Poďakovania:
5
Registrovaný:
02.04.2011
Bydlisko:
Liptovský Mikuláš

13 Dec 2012, 14:55

No neviem kto by sudil text podla formalneho hladiska -.- samozrejme je nutna uprava do strof, nech to je prehladne ale na dlzkach jednotlivych versoch nezavisi, to zavisi uz od kazdeho ako to da, ake budu prestavky a ake tempo! a samozrejme to robi vela "raperom" problem, pretoze potom sekaju alebo naopak nedopovedia celu vetu.

prve 2 rymy sa mi vobec nepacia uz len tym ze to su rovnako casovane slovesa...vyhybaj sa im a svet bude gombickou :) ako raz za cas treba aj take ked sa ine nehodia, ale ja len aby si si dal na to pozor! :) zvysok tracku celkom fajn, vidim nove rymy a aj ked gramaticky to nevyzera bohvieako tak "Ainštain" pobavil :D este snad podotknem, ze sa mi nepaci ta narazka na Nagasaki, to by som z rapu vynechal...podobne som tu na fore uz pisal o koncentrakoch z 2. ww...viem ze sa to hodilo, ale snad ma rozumies
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

13 Dec 2012, 18:36

hehe diki za názor, :) diki za krityku, že sa mám aspoň z čoho učiť... :), čo sa týka Gramatiky nikdy nebola mojou silnou stránkou... :) tak ale čo už, a jj chápem čo myslíš :) ešte raz diki za názor... :)
Obrázok užívateľa
tomasil635
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1175
Poďakovania:
5
Registrovaný:
02.04.2011
Bydlisko:
Liptovský Mikuláš

14 Dec 2012, 11:02

Kolega kolega, tebe kto dovolil sem vložiť tvoj text? Nerob my hanbu :D :D :D :D :D......Ale som rád, že si niečo napísal a hodil to tu. Aký mám názor na text? V textoch si sa zlepšil oveľa viac, toto som ti vravel už milión krát. V poslednom čase do textu dávaš stále niečo silnejšie ako kedysi :) (Nagasaky, Eisten....). Proste je to len jedno slovo, ale veľmi dobrý rým sa nájde pre také slovo. A takisto text obsahuje niečo nové, ak tam dáš niečo také. Toto sa my páči :) Drž sa :)
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

17 Dec 2012, 20:57

diki braček cením si tvoj názor ;) :)
Obrázok užívateľa
tomasil635
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1175
Poďakovania:
5
Registrovaný:
02.04.2011
Bydlisko:
Liptovský Mikuláš


Späť na Vlastné texty



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], CHAPES?, Seznam [Bot]