Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Paradox-Nechcem ťa stratiť

Vaše nahrávky

16 Aug 2012, 19:09

Čaute, takže znova som niečo nahral ... :) , moje asi pred-minulotýždňové pocity hehe, kašlem nato že je to už obohraná téma ... :) , tak komentujte vyjadrite svoj názor som vďačný či za pochvalu ale aj za krityku ... :)

Naposledy upravil anonymous dňa 16 Aug 2012, 21:04, celkovo upravené 1
Dôvod: videá z youtube do youtube
Obrázok užívateľa
tomasil635
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1175
Poďakovania:
5
Registrovaný:
02.04.2011
Bydlisko:
Liptovský Mikuláš

16 Aug 2012, 21:27

. . jak si napisal ze je to obohrata tema. . :D ja ti len radim nerob take pičaa tracky. . .ale je to len na tebe
Obrázok užívateľa
mykdelf2012
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
119
Poďakovania:
6
Registrovaný:
13.05.2012
Bydlisko:
Prešov

16 Aug 2012, 21:35

hehe jj chápem tvoj názor ... :), ale ja píšem ja davam svoje pocity na papier ..., a toto som prežíval asi pred tyždnom cca ..., a mal som to velku chut nahrat ... :) tak bol by som este rád keby sa vyjadrís k tracku ale diki beriem to :), a uz nemam v plane taketo veci v palane :D
Obrázok užívateľa
tomasil635
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1175
Poďakovania:
5
Registrovaný:
02.04.2011
Bydlisko:
Liptovský Mikuláš

16 Aug 2012, 21:57

tak k tracku. . niektore prekryky su hroze lebo raz vykriknes a to az reže uši..... potom ked mas dajaku dlhsiu vetu a nevychadza ti to tak rychlejsie zacnes rapovat a hned ides mimo rytmu...kvalita celkom v poho aj flow.. . :D takže tak . .:D
Obrázok užívateľa
mykdelf2012
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
119
Poďakovania:
6
Registrovaný:
13.05.2012
Bydlisko:
Prešov

16 Aug 2012, 22:43

Ja sa tiež do témy opriem! :D Prepáč, ale fakt je to príliž klišé a v podstate nemám nič proti klišé témam, ale keby si to aspoň napísal tak originalnejšie. Inak ten text je tak napísaný, že sa tam príliž s flowom vystrájať nedá, takže nejak sa mi to veľmi nepáči, máš lepšie tracky ;)
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

17 Aug 2012, 09:17

Tak ako som ti už vravel, tebe takéto track-y nepasujú...Ako samozrejmé, každý napíše a môže nahrať takéto typy track-ov...ale fakt ty máš na iné track-y... Ani nebudem rozoberať tému, nechcem sa stále opakovať...treba napísať, že čo cítiš...takže za to ťa chválim... Len tak ďalej braček...Som zvedavý na ďalšie skladby od teba... ;) Držím palce - - - - - aj na nohách :D :D
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

17 Aug 2012, 11:16

tak ďakujem všetkým za vyjadrenie o téme ako som už písal to som asi pred týždnoum mal taaké obdobie musel som to napísat a rozhodol som sa to aj nahrat ... :)
Obrázok užívateľa
tomasil635
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1175
Poďakovania:
5
Registrovaný:
02.04.2011
Bydlisko:
Liptovský Mikuláš


Späť na Songy, demá, albumy



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, backup, Bing [Bot], Google [Bot], Google Feedfetcher, lado121, lucifer3333, Seznam [Bot]