Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Paradox - Stvárňujem Seba (Prod.Dezert)

Vaše nahrávky

06 Okt 2013, 17:32

Tak som zvedavý na názory, kritiku prímam hlavne sa nehanbite komentovať :)

Obrázok užívateľa
tomasil635
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1175
Poďakovania:
5
Registrovaný:
02.04.2011
Bydlisko:
Liptovský Mikuláš

07 Okt 2013, 18:53

Stále ma prekvapuješ Paradox. :-) Tento track je pecka.
Obrázok užívateľa
pausal269
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2071
Poďakovania:
140
Registrovaný:
09.03.2013
Bydlisko:
Zlaté Moravce

07 Okt 2013, 19:35

Celkem dobre, ale ten beat neslyšim kick ani snare...
Obrázok užívateľa
FreedO
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
204
Poďakovania:
8
Registrovaný:
22.02.2013

07 Okt 2013, 23:41

No nie všetko od teba sa mi páči, máš taký divný prízvuk, ako keby si zle kládol dôraz vo vetách, ale v tomto tracku to už až tak nepočuť a možno príde divný len mne neviem, k veci je to dobre, zlepšuješ sa vidno že na sebe makáš, text pekný prepracovaný a obsah ma tiež zaujal, ako som už spomínal čo sa týka flowu, tiež si sa zlepšil. Takže pokračuj v tom, držím palce.
Obrázok užívateľa
Grafó
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
375
Poďakovania:
2
Registrovaný:
18.01.2013

08 Okt 2013, 00:12

hrozne dobre sa to číta, ďakujem každému za názor, potešili ste ma takto na noc :) , ďakujem Grafó že aj veci čo sa ti nepáčili si vytkol, alebo respektýve všeobecne čo mám zlepšiť vážim si to tak snažím sa pracovať na sebe, len teraz som chory od kedy som toto vydal :) ale makám na sebe, a aký prízvuk máš na mysli?
a FrerdO tak tiež vďaka za názor, a to s tým beatom bude zrejme moja chyba keďže som ho mástroval, na budće si dám viac záležať diki

a Pausal- diki za objektývny názor keď nie až tak dávno som ťa zdrbal na fb vieš za čo :D , bral som ti názor, stále mi to príde divné, ale nelámem si s tým tak hlavu..., :) , niekedy som kretén :D
Obrázok užívateľa
tomasil635
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1175
Poďakovania:
5
Registrovaný:
02.04.2011
Bydlisko:
Liptovský Mikuláš

08 Okt 2013, 07:51

Keď som si to vypočul prvýkrát musím povedať že som to nevedel zhodnotiť ale po ďalších prehratiach si myslím že Paradox sa dosť zlepšil čo sa týka textov rýmy sú kvalitné obsah ma vždy zaujal u jeho tvorby..Beat samozrejme dobrý prod. Dezert niet čo dodať :) a flow ten si dosť zlepšil je tam stále ale čo dolaďovať ale si myslím že sa každým trackom zlepšuje..Len tak ďalej...Som zvedavý na ďalšie tvoje pesničky :)
Obrázok užívateľa
MODEST
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
286
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.11.2012

08 Okt 2013, 17:46

myslel som tým, že v niektorých slovách, kladieš prízvuk na zlú slabiku a potom to zle vyznie, ale vravím že v tomto tracku to nepočuť, takže príklad ti neukážem, skôr som si to všimol v tvojich minulých trackoch, ale je to skôr taký detail, možno to bude len tým, že si mal dlhší riadok a chcel si to dať rýchlejšie, neviem ťažko povedať, ale nelám si nad tým hlavu, vravím je to len detail..
Obrázok užívateľa
Grafó
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
375
Poďakovania:
2
Registrovaný:
18.01.2013


Späť na Songy, demá, albumy



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Don Mateo, Google [Bot], MATEJ888, Seznam [Bot], Tominator