Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Party rapy

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

25 Nov 2010, 19:47

Ja by som sa chcel spytat,ze co mate vsetci proti party rapom???ja sa chcem pri hudbe uvolnit a ne furt iba pocuvat o zivote,a po 2. ked vsetci tak mate radi rapy o zivote,tak potom preco vacsina rapperov su fetaci,co vsetko iba rozbiju,a na vsetko nadavaju (ja mam radsej normalnejsich ludi,aj ked nehovorim ze vy ste taki tiez)Ked hip hop vobec neni o drogach atd...
Obrázok užívateľa
commando
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
385
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.03.2010

26 Nov 2010, 14:11

;) čo ti poviem máš trochu mylnú predstavu o rape :) ( raperi su vačšinou feťáci? - tomu napríklad nerozumiem ) ide o to ako rap berieš, keď v ňom hľadáš hudbu do klubu alebo niekde na párty na uvoľnenie tak jasné źe aj party treky sú dobré ale zas je kokotina trepať také trendy do vážnych tém a dávať si tam do refrénov a podobne veci čo sa nehodia ( taky plecháč a podobné veci proste niekde nepasujú ) a myslim si že sa to už preháňa vieš? :) ja hodnotim kvalitu podľa vypovednej hodnoty textu - to ako to raper napísal ako dokonale to vystihol a tak ďalej ;) vieš takých párty trekov spraví ver mi každý z nás milión pretože stačí ti úplne primitivny text chytľavý beat a mať trochu lepší flow ... :) umenie je napísať niečo čo ťa donúti sa zamyslieť ;) - tiež je len veľm málo realnych trekov ktoré stoja zato a práve v nich sa ukáže kto je a kto nieje šéf ;))
Obrázok užívateľa
eclipse
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
517
Poďakovania:
0
Registrovaný:
09.10.2008
Bydlisko:
Humenné

30 Nov 2010, 16:46

Ok,mne sa pacia aj skladby o zivote,a nemyslel som ze rapperi su fetaci,ale napriklad do nasej skoly chodily minuly rok partia takych debilov,ktory sa tvarili aky su rapperi.Mali satky,sprejovali (vobec ne pekne graffity,iba nadavky pisali).Furt sa chodili ozrat a tak,ale nakonec jedneho zrazil vlak,lebo sa ozral a stal na kolajnice.Napr, v amerike do cernoskeho ghetta by som ist nechcel (nie som rasista :wink: ,ne preto)Ale vsetko nicia,a kradnu,to tak robi vacsina ludi ale oni spievaju aky maju byt ludia dobry.A rap pocuvaju aj na luniku 9 :gangsta: .Mne sa paci na slovensku H16 ,Vec,obcas Rytmus...
Pesnicky sice su dobre ak sa nad nimi zamyslis,ale dojst unaveny domov a pustit si pesnicku a este nad nou rozmyslat,to by ma zabilo :D :D :D .A ja sa ucim orientovat v hudbe(pop,house,hip hop,atd),kamos hudbu mixuje.A na rape sa mi paci hlavne to,ako im je vsetko jedno,neboja sa nic povedat,a aj oblecenie sa mi paci (ale nenosim siroke gate,nic proti nim ale nemam).Nepaci sa mi ale pesnicka cistichov a miso biely-kazdy kdo ma pozna
a pesnicka Rytmus-hrac a nemam rad ani mikiho moru.napr. v skole mam postahovat hudbu na party (pred vianocami) a urcite tam dam aj party rapi.Mylnu predstavu o rape nemam,mne sa paci.
Obrázok užívateľa
commando
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
385
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.03.2010

03 Dec 2010, 20:25

prečo kladieš všetkých do jedného vreca? párty treky sú vždy top :notangel:
Obrázok užívateľa
Nessbeal
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
4546
Poďakovania:
20
Registrovaný:
23.08.2010


Späť na O všetkom



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, backup, Bing [Bot], Google [Bot], Google Feedfetcher, hunisko, MATEJ888, revolutzer, romant666, Seznam [Bot]