Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Pártyzán-Špinavý svet

Vaše nahrávky

05 Máj 2015, 08:55

2.vec politicko-konšpiračná téma
https://soundcloud.com/partyzanmjuzik/spinavy-svet
Obrázok užívateľa
Pártyzán
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
27
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.04.2015

05 Máj 2015, 15:34

Beat super, tvoj doubletime sa mi nepáči, potrénuj. A niekedy sa prekrýva koniec strofy so začiatkom ďalšej strofy (čo nieje až tak hrozne keď toho nieje veľa) a preto si myslím že sa ti to bude dávať ťažko naživo :) inak text dáva zmysel a byť tebou viac sa pohrám s hlasom, nech je viac výrazný ako pri frázovaní tak aj pri intonácii. Ak ťa to baví, pokračuj v tom a skús to zdvihnúť o niekoľko úrovní vyššie :)
Obrázok užívateľa
chriss
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
46
Poďakovania:
2
Registrovaný:
15.04.2015

05 Máj 2015, 16:57

Dik za názor. Hej s dorabkami sme sa moc nebavili,chcelo by to ešte čas ale poučim sa pri ďalšom vytvore. Inak viac viet som už teraz musel vyciarknut, lebo dávať to rýchlejšie s kvalitnou artikulaciou, je väčší problém ako sa zdá. Budem trénovať
Obrázok užívateľa
Pártyzán
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
27
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.04.2015

27 Máj 2015, 11:43

trénuj ale rozumovo. "prečo Kenedy nežije" (je tam toho viac). Mnohí robia chybu že sa ponáhľajú pri nahrávaní a potom to znie zlé. Myslím to zakončenie riadku ak ma chápeš. Neviem kde nahrávaš ale daj si záležať pri vyslovovaní každého jedného slova riadku rýmu :)
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko


Späť na Songy, demá, albumy



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Google Feedfetcher, kano99, Seznam [Bot]

cron