Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Paušál - Bez predstavy(finally)

Vaše texty ktoré chcete prezentovať

04 Jan 2013, 11:11

tak už som to dokončil +beat



Moje premyšlanie je ako čierny humor,
jedno decko v desiatich kontaineroch,
že vraj bez predstavy nemám íst kam,
ale opak je pravdou,pravda je očný klam,

ako za čias ČSSR čierno-biely obraz telky
žiadny obraz ktorý malovali farebné pastelky,
telo bez duše,už len čakám na príchod smrtky,
život mi ukradol všetkú radosť,farby všetky,

sorry že neverím v boha,že nemám vieru,
sorry že som sa nezaradil do tohoto smeru,
sám sa seba pýtam či to ma vôbec cenu,
zasvetiť život a dušu iba to mu jedinému,

bez predstavy alebo z predstavou,
je mi to jedno aj tak mám všetko predsebou,
chodil som aj chodím po meste ako duch,
priehladný zamnou sa nenesia žiadny vzduch,

ano telo bez duše je ako banka,len chýba trezor,
som prázdny ale mne to je celkom jedno,
chladný ako závan rakoviny ktorý ti niči život,
začal som tak de mali druhý svoj strop pochop,

bez predstavy žiť je to ako búchať do prázdna,
trafiť sa do niečoho je šanca žiadna,
zasvetil som život iba to mu jedinému.. repu,
dementi sa nájdu vždy neušiel som výsmechu,

smiali si že chcem rapovať ale uniklo im jedno,
som prázdny nič nevyplnuje moje vnútro,
je to ako lad ktorý práska ale sa neprepadneš,
stále je to otom istom kolobehu sa nevyhnem,
Naposledy upravil mino_dnb dňa 11 Jan 2013, 13:41, celkovo upravené 2
Dôvod: linky do youtube
Obrázok užívateľa
dejay962
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
361
Poďakovania:
0
Registrovaný:
15.09.2010
Bydlisko:
Zlaté Moravce

04 Jan 2013, 11:30

takze jedno dieta v desiatich kontajneroch je morbidny humorvnie cierny,normal by som si to nevsimal ale kto opravoval loonyho ze ramzes bol s egypta? a omg humor-kontajneroch neni rym hned za to ze ma na konci koncoveho slova je slabika s O, a mas tam strasne velaa takych slov,malo ktore sa najdu co sa rymuje cele slovo...to je vsetko..

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

rym je zvukova zhoda slabik na konci versa,nie zvukova zhoda slabik koncoveho slova...
Obrázok užívateľa
zinok358
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
194
Poďakovania:
0
Registrovaný:
23.11.2012
Bydlisko:
prechodne,krabicu prenasam

04 Jan 2013, 13:17

:-D :-D :-D :-D :-D nj ty sa nikdy nezmenis,stale a stale nevies znies kritiku.... ale s chlapcom co ma IQ velkostou mojho kokota je dosr ocakavane.... berem to ze ty za to nemozes, ty si sa tak narodil....tak taka otazka ty si myslis ze na tie tvoje texty budi iba pozitiva?si na omyle lebo neni to v take kvalite,ked sa ti nelubia kmenty,tak to sem nedavaj a davaj si to citat mame ktora ti to aj tak pochvali...
Obrázok užívateľa
zinok358
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
194
Poďakovania:
0
Registrovaný:
23.11.2012
Bydlisko:
prechodne,krabicu prenasam

04 Jan 2013, 13:24

a co ked si napisal?? ja ta nebudem posluchat,ty si mi nic neni, a pohode nahlas si,aj tak by si v tom neuspel...
Obrázok užívateľa
zinok358
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
194
Poďakovania:
0
Registrovaný:
23.11.2012
Bydlisko:
prechodne,krabicu prenasam

04 Jan 2013, 13:25

ako mňa se fakt nechce stebou hádať :) minule som tu písal že mi nemáš komentovať texty :)

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

tak ešte raz nespamuj mi tvoje komenty pod moje texty prosím ťa.. ďakujem za pochopenie :)
Obrázok užívateľa
dejay962
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
361
Poďakovania:
0
Registrovaný:
15.09.2010
Bydlisko:
Zlaté Moravce

04 Jan 2013, 13:31

a ja som povedal ze preco by som ta mal posluchat nic si mi neni,nebudem sa hadat,budes v depke a stale si tu chces nieco dokazat,a obranujes sa tu jak male decko, a pritom vies ze mam pravdu,ale to su tvoje sracky,pre mna uz neexistujes,rob sj co chces,ale zamysli sa nad tym ako znasas kritiku,ja to uz nemienim riesit,toto su komeny a nie Pokec, ja som si svoj nazor napisal,to uz je na tebe ako to ty beres.....
Obrázok užívateľa
zinok358
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
194
Poďakovania:
0
Registrovaný:
23.11.2012
Bydlisko:
prechodne,krabicu prenasam

04 Jan 2013, 13:48

ďakujem za pochopenie aby si mi nekomentoval texty ďakujem :)
Obrázok užívateľa
dejay962
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
361
Poďakovania:
0
Registrovaný:
15.09.2010
Bydlisko:
Zlaté Moravce

04 Jan 2013, 16:02

Chcel si počuť môj názor na text, tak som si našiel čas. Obsah sa my dosť páči. Držal si sa témy, snažil si sa upútať pozornosť týmto textom, ale to chce dosiahnuť každý jeden textár. Fakt je dosť ťažké napísať jeden krásny text, ktorý ma skvelý obsah, pútavý dej a vie zaujať veľmi ľahko. Rýmy tam určite máš. Text je dosť plynulý. Len tak ďalej kamarát ;)
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

04 Jan 2013, 16:47

Dík amígo toto by som chcel nahrať spolu s textom "Nepochopíš" na tomto texte som sa fakt pohral :DD a snažil som sa to dať čo najplnynulejšie a aby to malo obsah moc si cením tvoj pozitívny komentár Amígo fakt dík :)
Obrázok užívateľa
dejay962
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
361
Poďakovania:
0
Registrovaný:
15.09.2010
Bydlisko:
Zlaté Moravce

05 Jan 2013, 23:18

AmigO viem ze ai skusenejsi ako ja ale predsa len mne sa nezda ze rym je napr.humor-kontajneroch,neprepadnes-nevyhnem,jedno-vnutro...nwm mozno som debil a mylim sa a snazim sa iba dokazat ze dejay nevie dat rym abo pod alebo chcem mu vysvetlit ze rym neni hned za to ze je na konci slabika ako v tomto pripade s O..vravim mozno som debil,primitiv,dement a nwm este co... :-)
Obrázok užívateľa
zinok358
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
194
Poďakovania:
0
Registrovaný:
23.11.2012
Bydlisko:
prechodne,krabicu prenasam

06 Jan 2013, 10:44

Vieš, v takomto prípade nejde o to, že kto je skúsenejší, kto dlhšie píše texty, ale kto vie viacej precítiť ten text. Vieš, ja keď čítam jeden text, pre mňa je dôležitý ten obsah. Samozrejmé aj rýmy sledujem, ale skôr ten obsah ma zaujíma, nech je nejako zaujímavý, nech je iný, ako mávajú texty. Tie slová, ktoré si vymenoval, poviem úprimné, nerýmuje sa to....Prečo by si bol debil, dement, primitív? Tvojou úlohou je vyjadriť svoj názor na text. Ja si myslím, viem to naisto, že to si splnil. Každý sme nejako iný. Ale sme ľudia a treba si pomáhať, nie zabiť sa cez HHF. Skús mu dať radu a neútoč na neho. O tom to je. Treba si pomáhať, radiť, využiť to, že človek vie pomôcť. Je to fakt dobrý pocit. Ja takisto nie som nejako výnimočný človek, ale snažím sa pomôcť, ak viem. Rád komentujem a pomáham. Nie preto, aby si to človek všimol a aby som mal neviem koľko komentárov, ale preto, lebo chcem pomôcť. Je to už na ňom, ako si moje rady vezme, moja úloha je to napísať :) Drž sa :)
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

06 Jan 2013, 10:56

amigo :-) ved ja som mu napisal ze to neni rym zato ze je tam v poslednej slabyke O napr. ale vies ked on to zle vezme a zacne mi vravet ze som mu dal primitivny nazor tak ako sorry ale on to zle zniesol a vybehol on,tak aj preto som to povedal :-)
Obrázok užívateľa
zinok358
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
194
Poďakovania:
0
Registrovaný:
23.11.2012
Bydlisko:
prechodne,krabicu prenasam

06 Jan 2013, 11:56

zinok ak máš problém stým čo amígo napísal tak si to píšte cez PM toto nie je diskusi za takéto tvoje výlevy nálad chcú zrušiť túto sekciu.. ako ja som si vedomý že tam nemám po pići rýmy ale mne išlo o ten obsah a plynulosť... a posledný krát ti tu píšem nech mi nekomentuješ texty :) ďakujem že si to pochopil :)

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

tak mám tam 7-6 rýmov ktoré su neni dobré a čo je to môj problém... Nikdo neni dokonalý ako ty.. Každý ma svoje chyby...
Obrázok užívateľa
dejay962
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
361
Poďakovania:
0
Registrovaný:
15.09.2010
Bydlisko:
Zlaté Moravce

06 Jan 2013, 12:23

AmigO tu mas cisty dokaz,o com som ti hovoril ;-)
Obrázok užívateľa
zinok358
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
194
Poďakovania:
0
Registrovaný:
23.11.2012
Bydlisko:
prechodne,krabicu prenasam

06 Jan 2013, 17:50

Nepochopil... ako raz keď ćlovek nepochopý okay. Ale keď to človek nepochopí na 6 krát tak to už je moc. Chcem iba odteba aby si nekomentoval texty to je všetko čo odteba chcem a ak si normálny takto chápeš ak nie tak to je už tvoj problém :)

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::



:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

    Nikto už nič ?
Obrázok užívateľa
dejay962
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
361
Poďakovania:
0
Registrovaný:
15.09.2010
Bydlisko:
Zlaté Moravce

08 Jan 2013, 21:24

Nikto už nič :) ?
Obrázok užívateľa
dejay962
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
361
Poďakovania:
0
Registrovaný:
15.09.2010
Bydlisko:
Zlaté Moravce

12 Jan 2013, 13:57

No podľa mňa tam nebola až tak plynulosť, rýmy tak 75% ešte treba na čom popracovať, tému som pochopil nieje to špatné ale až tak ma to nezaujalo, pracuj na sebe hodnotím 6/10 :)
Obrázok užívateľa
Hecky
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
531
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.01.2011
Bydlisko:
Myjava


Späť na Vlastné texty



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Don Mateo, Google [Bot], MATEJ888, Seznam [Bot]

cron