Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Peto190894

Ak ste tu nový, napíšte niečo o sebe do tejto témy

04 Jan 2009, 15:04

CAWTEEE CAWTEEE!!!!!!!!!! :yahoo:
No tak co povedat zaregnul som sa akurat na silvestra a paci sa mi to tu viac a viac je tu setko co som hladal fakt pohoda
Zboznujem Rap.Najradsej mam Gangsta rap :gangsta: ,Westcoast rap :gangsta: ,Murda rap :gangsta: ale dokazem pocuvat aj nejaky iny rap
Vetsinov sa zameriavam na zapadne pobrezie USA lebo tam su ty najvecsi gangstri ako snoop :joint: ,dre 8-) ,mc eiht :agrs: ,ice cube :x ,a tak, ale da sa aj nejaky ten vychod ako napr wu-thang clan :yinyang: .Nemam rad slovensky rap lebo je to len banda uboziakov co sa hraju na mafianov a najviac nenavidim RYTMUSA je to KKT :fuckyou: ! niesom rasista takych nenavidim ale rytmus je jedna hnusna ciganska huba a vobec nemam rad jeho styl! tak co este povedat????? NIC aha moja naj pesnicka je v podpise a budem uploadovat setko co mam!!!
uz som upol 2 albumy:
http://hiphopforum.sk/eazy-e-eazy-duz-it-1988-t5247.html
http://hiphopforum.sk/eazy-e-eternal-e-1995-t5250.html
STAHUJTEE

A NAZABUDNITE DAT REPUTACIU!!!! si robim srandu hehe robte ako chcete do nicoho nenutim
INFO O MNE:Volam sa Peter, byvam pri topolcanoch, mam 15 rokov, mam rad rap
moji oblubeny spevci su: MC EIHT,2PAC,Eazy-E,MC REN,DR.DRE,Snoop dogg,Spice 1,Tha chill,Ice Cube a tak
rad pocuvam hudbu hram basket nemam rad futbal a hokej, nefajcim, pijem iba prilezitostne, obcas si dam jointa ale fakt obcas,ak chcete vediet este nieco piste hh
Obrázok užívateľa
peto190894
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
23
Poďakovania:
0
Registrovaný:
31.12.2008
Bydlisko:
Compton,CA

05 Jan 2009, 20:19

súhlasím s tebou na plnej čiare 8-)
Obrázok užívateľa
77diva
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
24
Poďakovania:
0
Registrovaný:
31.12.2008

05 Jan 2009, 20:22

Já tě tu vítám. No a west coast z USA rulezzz.
Obrázok užívateľa
Prochy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
545
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.11.2008
Bydlisko:
Prague


Späť na Predstavte sa



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]