Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



PISEM CO CITIM

Vaše texty ktoré chcete prezentovať

13 Júl 2008, 11:23

Pisem co citim

Niekto ma moze a iny zase preklina, pre jednych som boss no a pre druhych som prepinak, ak sa ti nepacim tak moj bracho prepni a, sleduj moje kroky ktore su na konci pernika,
nakusol som ho ako mlady tupy chalan, nikdy nezabudnem na to co mi hudba dala, nazory kamaratov pohlady na svetlo sveta, tymto sa lisim od inych co davaju za vela, ja mam styl svoj a vnom je idea, proste mam rad hudbu ktora zo mna vyviera, nerobim za prachy iba len tak pre seba, prachy ziskam vtedy ked budu videa..., zatial nepocitujem nutnost mat tie prachy,
nechcem byt niecim cim nesom ti vravim,
hlavne ze mam ludi pri sebe ktorym verim, nesu to spiny na trojici abo ine zvery, maju chut pobit sa o jedno blbe pivo, nebudem repovat o tom je co je davno mimo mna, lebo mmentalny stav je ze tato pesnicka je lahoda..

ako tak pozeras pisem co citim, ved rep je o tom netreba hladat par pricim,
viem ze vam moj ksicht davno nesedi, premozte sa a myslienka ti preleti,
odleti len tak z hlavy plnej preklepov, pocuvas moj rep mas uz to za sebou, pisem co vidim co sa deje vokol mna, luda hlupy namotany hlavne na drogach, piko tramal ecko a LSD-e, je vsetko co vam rast v zivote dojebe, ked si raz v srackach tazko pojdes hore, nemoze z hovna predsa vylies koren, potom kvety listy okolo stonky, musis makat aby boli plody a vyhonky, vidim tu na mlade vznikajuce kapely, ktory maju nos hore lebo setkym natreli,
v kazdej piesni hresenie na matky, na scene necakajte boh vie ake obratky, nemozem sa na vas pozerat je mi zle, ese ze mam fellas s ktorymi dam cize v pohode....
Obrázok užívateľa
wech90
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
183
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.03.2008
Bydlisko:
PO CiTy.....vychod 4ewer

13 Júl 2008, 20:56

hodte komenty inac som to pisal na bitik od 2 paca changes :blind2:
Obrázok užívateľa
wech90
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
183
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.03.2008
Bydlisko:
PO CiTy.....vychod 4ewer

13 Júl 2008, 21:14

okej....tak mne sa to lubi.....nm co este napisat :lol:
Obrázok užívateľa
Dicobrazz
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1161
Poďakovania:
0
Registrovaný:
25.05.2008
Bydlisko:
PoPrAd 4EvEr

15 Júl 2008, 18:57

niC moC... :D
Obrázok užívateľa
AgrresoR
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
150
Poďakovania:
0
Registrovaný:
06.07.2008


Späť na Vlastné texty



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Seznam [Bot], shrottek