Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Plan B

Ak ste tu nový, napíšte niečo o sebe do tejto témy

23 Feb 2009, 17:17

moje meno je plan B a nepisem na taketo fora niesom SR reper ani nic podobne iba milujme tuto hudbu hlavne dobre spracovane instrumental a SR rep to nieje nic moc skor Nemecko/FR/USA solo Fler, Massiv G hat, solidne veci v podobnom stile u nas take nic nieje. Zil som v DE a je to nieco ine ludia hudba, REP.Pozdravujem
drzte sa.
Naposledy upravil francuz dňa 24 Feb 2009, 09:31, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
francuz
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
8
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.02.2009

23 Feb 2009, 19:07

ehm...lol...no vitaj :hh:
Obrázok užívateľa
El_Koberec
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
403
Poďakovania:
0
Registrovaný:
13.01.2009
Bydlisko:
Moskva

23 Feb 2009, 19:35

v metre ta zabiju??? ou maan ty si pravy stokar....ty si skiller...ty si 50 cent....ty si barack obama...ty si dokazal prezit v metre kde ta źabije stara babka s kabelkou :D ...nehovorim ze to tam ej pohodka...ale to co pises tak trochu prehanas....no offense
Obrázok užívateľa
ivooo
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
798
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.11.2008

24 Feb 2009, 08:52

:-) :-)
Naposledy upravil francuz dňa 24 Feb 2009, 09:33, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
francuz
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
8
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.02.2009

24 Feb 2009, 09:07

Tak som to urcite nechcel porpagovat nieje to take zle Berlin je krasne mesto su tam vsak oblasti ktorim sa je lepsie vyhíbat. Chcel som len tým povedat, ze to nieje ako u nas nastupis do elektricky a ides v klude, tam to je trocha ine vecer ked si ides ubanom bud tam mas skupinku turkov kotrich sa niekedy trevba bat no a potom Raperov ( nackov) ktori tiez nevizeraju zrovna priatelsky.(samo su tak aj tý klasický v normalnom šate) inak je tam fajn...Takze ziadne 50 cent. a podobne kraviny to nie.
A ked si sa do toho tak obul lachko tam prides k urazu, to som tým chcel povedat.
Bolo to len o tom ponuknut iný pohlad rapu ako je u nás.
Tak ako sa u nas propaguje hudba zdola, stoka tak tam stoka znamena nieco uplne ine ...
jest vse.
Obrázok užívateľa
francuz
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
8
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.02.2009

24 Feb 2009, 15:31

stoku propaguju na slovensku len deti...akoze ved hej chapem ze to tam neni vzdy moc bezpecne, len z toho co si napisal to vyznelo trochu prehnane
Obrázok užívateľa
ivooo
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
798
Poďakovania:
0
Registrovaný:
01.11.2008

25 Feb 2009, 12:35

mas pravdu asi som to prehnal preto som to dal prec ... no lja len tak chcel som napisat co a ako inde ...
Obrázok užívateľa
francuz
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
8
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.02.2009

26 Feb 2009, 20:58

Vítej,
Obrázok užívateľa
Prochy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
545
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.11.2008
Bydlisko:
Prague

28 Feb 2009, 08:43

francuz píše:moje meno je plan B a nepisem na taketo fora niesom SR reper ani nic podobne iba milujme tuto hudbu hlavne dobre spracovane instrumental a SR rep to nieje nic moc skor Nemecko/FR/USA solo Fler, Massiv G hat, solidne veci v podobnom stile u nas take nic nieje. Zil som v DE a je to nieco ine ludia hudba, REP.Pozdravujem
drzte sa.


myslim ze si si tak trosku nasral do huby,ked pises o tom aky je sk rap nanic,myslim ze francuzi repuju takisto ako nasi aj nemci aj americania vsetci repuju svojim jazykom ktoremu rozumeju ich ludia z ich krajiny a ked si myslis ze vies o com repuju napriklad spanieli tak o tom dost pochybujem,nestaci ze to ma uhladeny pekny beat ked tomu nerozumies to je jak keby slepi policajt chcel robit semafor...
Obrázok užívateľa
sikokot
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
14
Poďakovania:
1
Registrovaný:
26.02.2009


Späť na Predstavte sa



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]

cron