Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Pocuvate aj nieco ine ako rap ?

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

05 Jún 2008, 21:30

Tak so ?? pocuvate aj nejaku inu hudbu ??? ak nie tak popiste svoju cestu hudobnym svetom :D na com ste zacinali a tak ... ako ste sa k hh dostali ...
> ja osobne si vypocujem cokolvek co sa mi zapaci , ale na prvom mieste je rap
> zacinal som na offspringu a ine kafe :D , potom som presiel na linkin park a skoncil som pri rape ... myslim ze najviac ma zaujal vtedy klip a pesnicka dava mi ...
Obrázok užívateľa
yany
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
239
Poďakovania:
2
Registrovaný:
29.04.2008
Bydlisko:
LA city - Levočaaa

05 Jún 2008, 21:31

ja pocuvam este aj linkin park
Obrázok užívateľa
vlkodlak081
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
122
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.04.2008

05 Jún 2008, 22:51

ja som zacinal na house, techno, ... pocuval to bratranec, a ja som do vtedy zmysel v hudbe nevidel (mal som asi 8 rokov) a potom ma tym nejako nakazil a vzdy ked som bol unho, tak som dovalil domov plnu tasku vypalenych CD s technom a doma som si to pocuval :D
potom som nejakym zazrakom presiel na metal (a nejake jeho odvetvia heavy metal, ...) to som mal asi 11 rokov a drzalo ma to do 14.
Potom som pocul nejake hip-hopove veci, tak som sa zacal o to zaujimat a uz ma to nepustilo az do teraz a dufam ze ani nepusti :D

A teraz si este okrem hip-hopu pustim sem-tam aj nejake stare veci (nieze sa zacnete smiat) napr.: taky Michal David neni niekedy odveci (ale to sa da pocuvat, ked mam fakt ze super naladu a spievam pri tom na plne hrdlo :D) :lol: , a Queen, Pink Floyd, a vseobecne vsetko co sa mi zapaci.
Obrázok užívateľaad8

06 Jún 2008, 06:16

Obcas regge samozrejme boba marleya a obcas DnB ked je nejaka zurka
Obrázok užívateľa
JONYzv
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
64
Poďakovania:
0
Registrovaný:
17.01.2008

06 Jún 2008, 12:52

ja urcite NIE...Rap 4eveeeer
Obrázok užívateľa
Dicobrazz
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1161
Poďakovania:
0
Registrovaný:
25.05.2008
Bydlisko:
PoPrAd 4EvEr

06 Jún 2008, 13:03

to su otazky ktore mam rad a hlavne milujem tie odpovede zivota neznalich ludi ze nie rap forever.. :agrs: :agrs: :agrs: :agrs: :agrs: :agrs: :agrs: :agrs: :agrs: :agrs:

ja pocuvam hlavne hudbu a to je v podstate uplne jedno aku ked je dobra a kvalitna... mam vstah ku hudbe od obdobia klasicizmu az po terajsie nove styli medzi ktore patria aj rap ci dnb.. zo vsetkoho sa da vyberat len treba mat osobity vkust a vediet citit.... ludia co pocuvaju len jeden hudobny styl a tvaria sa ze su z tym z ziti ma irituju a smejem sa na nich lebo to povazujem za obmedzene...

:yinyang:
Obrázok užívateľa
sWorDzFerAtU
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
526
Poďakovania:
0
Registrovaný:
17.01.2008
Bydlisko:
KiLLa HiLLz 1o3o4

06 Jún 2008, 16:33

příležitostně metal ale to spíš z nostalgie... jinak na noc si pouštim Prodigy luxusně se usíná.... a po prázdninách jedu na Ska'čkovej koncert:D:D tak kdo si má vybrat... ae hip hop přednost!!! :afro:
Obrázok užívateľa
__Z0D.&.n__
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
21
Poďakovania:
0
Registrovaný:
02.06.2008
Bydlisko:
město períku-->pardubice

07 Jún 2008, 08:52

zavital som tu medzi vas po dlhej dobe :D pocuvam aj ine kafe, bob marley, nejake pomale songy (eric clapton) a tak...
Obrázok užívateľa
2Pacaveli
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
58
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.01.2008
Bydlisko:
Death Row Records

07 Jún 2008, 18:04

NEMOZEM (a ani nechcem) povedat ze pocuvam len RAP...lebo je to /NADAFKA/ :hh: Proste pocuvam to, co mojmu uchu lahodi, resp. co sa mu paci...vyznie to mozno blbo ale je to tak..jednoducho co sa mi na prve pocutie zapaci to pocuvam a nezalezi na tom co to je... ved tak som sa dostala aj k hiphopu a rapu..nevedela som co pocuvam... ale pacilo sa mi to... preto som to predsa pocuvala :-) tak to je a tak to aj bude... chodim aj na take mensie techno party, drumik mam tiez rada, obcas skocim na disku, tiez pocuvam funky, reagge, rock, proste hocco.... niekto ma mozno bude povazovat za nejaku hlupu blondinecku, ktora nevie co by so sebou od stastia robila...mno ja to viem, pocuvam co chcem a co sa mi paci... a nie to co mi nakaze nejaka hiphopova kultura... a to ze pocuvam najma rap neznamena ze sa budem bavit len s takymi ludmi ktori ho pocuvaju tiez...uz vela krat som sa stretla s takymi ludmi a su to proste uplni /NADAFKA/...vobec ich nechapem...ja mam tolko kamaratov metalistov, punkerov a inych ludi z ostatnych kultur..neviem preco si niekto mysli ze iba hiphoper s hiphoperom si dokaze a moze rozumiet...JEBAT vas, jaj bose..to mozu tvrdit len deti a nedozrete osobnosti ktorych je mimochodom na Slovensku dost vela...a este sa vratim k tej hudbe...najvacsi paradox je ze milujem (fakt ze milujem) apocalypticu...proste to je nieco uzasne... a to teda nema nic spolocne s rapom ani hiphopom... :) takze asi tolko k tejto teme ;) PEACE
Obrázok užívateľa
Matelko
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
511
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.01.2008
Bydlisko:
Lazy jak hovado ´=)

07 Jún 2008, 23:53

ok vyjdrím sa ja...
pocuvam najma rap je to styl hudby, ktory sa mi najviac paci ale kedze v mojom najblizsom okoli nebyvaju diskoteky na ktorych by sa to pustalo, dokazem zabavit na vsetko (okrem desmodu, verony atd) "ked sa zabavam nech mi kludne hra aj disko" aj ked kamarati vacsinou chcu chodit iba na hip-hopky, niekedy to mfp a idem na hocico. ok tema bola co pocuvam... takze rad si vypocujem niekedy techo, trance, psychadeliku, dnb adt co som pocuval predtym ked mi bolo jedno co hra. tiez si rad vypocujem reggae na ktorom sa da uplne vypnut a vychutnavat stavy :). takze nie som obmedzeny, ako hovori sWorDzFerAtU ale tak rap powa
Obrázok užívateľa
dotn
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1786
Poďakovania:
9
Registrovaný:
15.01.2008
Bydlisko:
localhost

08 Jún 2008, 12:11

ja okrem hip hopu mam rad cisto akusticke pesnicky podklad gitara kedze aj ja hram na gitare hudba je uplne super vec na tomto svete a ja pocuvam vsetko s dobrym textom a melodiou a v rape vidim vacsi zmysel vyjadrenia co chces... asi tolko :-) :wink:
Obrázok užívateľa
slivo
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
115
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.04.2008
Bydlisko:
Village

09 Jún 2008, 16:36

...ja okrem rapu mam aj uchylky k metalu (zvycajne nu-metal) sem tam punkrock ako sum41, blink182...a starym disco veciam...take 80te roky (napr.Village People - Y.M.C.A.)... :D ...to su jeby akoze te stare diskotekove vecicky...nekedy si vypocujem aj Beatles abo Elvisa a tak...a ece je ppci hudbica stary swing z takych 30 rokov...tie saxofony su tam bonus... :wink:
Obrázok užívateľa
Detroit1995
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
334
Poďakovania:
3
Registrovaný:
17.01.2008
Bydlisko:
Žilina

09 Jún 2008, 17:08

:lol: kto by to povedal ... myslel som ze tu kazdy fici len na rape ... ale vidim ze mate rozum :lol:
Obrázok užívateľa
yany
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
239
Poďakovania:
2
Registrovaný:
29.04.2008
Bydlisko:
LA city - Levočaaa

10 Jún 2008, 14:37

pocuvam vsetko co sa mi paci,okrem deadmetalu a punku a tak
Obrázok užívateľa
sminky5
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
94
Poďakovania:
0
Registrovaný:
06.06.2008
Bydlisko:
Bardejov

10 Jún 2008, 15:17

hip hop jke moja laska ale ale inac jako znesem aj take haluze na diskoteke.. heh ale to uz velmi malo lebo vecsinou som s kamosmi a tam len cisto rap je
Obrázok užívateľa
Lusinka
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
48
Poďakovania:
0
Registrovaný:
10.06.2008

10 Jún 2008, 15:49

rap počúvam odkedy som sa začal zaujímať o hudbu ..bolo mi to najbližšie a tak som pritom ostal ,vidím v tom viac ako len hudbu :wink: no a čo sa týka ostatných štýlov nemám problém ,ale keď si neičo pustím tak len to čo sa mi páči , ked sme vonku s partiou (väčšina snich nepočúva rap) tak mi to je ukradnuté čo hrá ,pravdu povediac celkom sa mi pozdáva štýl pesničiek ako napr. "benny benassi - satisfaction " je to taká clasica čo da fajne zabrať bedniam :D .A čo naozaj neznášam sú tie nevydarené sračky z dielne našich popových hviezd , napr. "noc a den" či ako sa to volá ,alebo ta zubatá ...Zuzana Smatanová ...to sú fakt úchylné vecičky :hh:
Obrázok užívateľa
kegy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
675
Poďakovania:
2
Registrovaný:
15.01.2008

12 Jún 2008, 20:25

jj este hardkoor rap od zverinu!!D:
Obrázok užívateľa
D_i_C_k
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
745
Poďakovania:
2
Registrovaný:
12.06.2008
Bydlisko:
PP-058 01

14 Jún 2008, 18:32

Okrem rapu pocuvam este reagge a ska....
Obrázok užívateľa
DJ Maroš
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
102
Poďakovania:
0
Registrovaný:
09.02.2008

14 Jún 2008, 18:39

Tha ja počúvam všetko čo príde pod ruku... jediné čo nemusím sú ľudovky :bangin:
Obrázok užívateľa
2tti-frutti
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1305
Poďakovania:
5
Registrovaný:
24.01.2008
Bydlisko:
.:BB:.::.:ZoO:.

25 Jún 2008, 15:54

no takze caute
neocuvam len hh lebo to neni moc dobre..potom dojdem do skoly a ucitelke howorim ze temeraf ty !!! ehm a tak ocuvam aj house a lp a dyg barco co sa mi lubi..mal som aj elanovske obdobie ale to uz pominulo nastasite... ale ne shak mozem aj placebo abo dnb barco hovorim ale ten hh je asi best..taky nevim jaky vzdy ma dostane volado s tym jeho sfajcenyym hlasom a potom zas nevim prestat:D
Obrázok užívateľa
patricius777
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
21
Poďakovania:
0
Registrovaný:
22.06.2008
Bydlisko:
Nitricka

Ďalší

Späť na O všetkom



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]