Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.Súhlasím Čítaj viac.

Pól Pajpa - Chiméra (Trnava demo album)

Vaše nahrávky

06 Jún 2010, 23:10

Ahoj, volám sa Hugo a som požiarnik. Môj otec bol požiarnik, aj moja mama bola požiarnik. Mám dve múdr...hmm...mám dve deti. Mám krás...hmm...mám ženu, mám aj psíka a na záhrade chováme drúbež. Aspoň tak volala tie kurvy nenažrané moja stará mama. Práca požiarnika je veľmi zaujímavá, ale zároveň aj nebezpečná. Za 15 rokov poctivej služby mám za sebou vyše 500 výjazdov a 10-ky uhasených požiarov. Ale ten posledný mi zmenil život.

Bol to deň ako každý iný, slnko svietilo, aj keď hlásili dážď, v rádiu na stanici hrali Príbeh a V dolinách a moja, teraz už nebohá, mamička sa už štvrtý krát v týždni stratila vo vedľajšej ulici. Poobede sme mali výjazd, požiar v erotickom salóne vo vedľajšej dedine. Uhasili sme ho a lokalizovali zdroj požiaru, zápalná fľaša toluénu penetrovaná vo vagíne jednej z tanečníc. Polícia obhliadla miesto činu, pozhŕňala popol obete a po analýze dôkazov prípad uzavrela ako sebevraždu. Ja som si však nemohol pomôcť, ale stále mi na tom prípade niečo nehralo. V noci som nemohol spať, a tak som sa vrátil ešte raz na miesto činu. Všimol som si na zemi ležať niečo, čo polícia prehliadla, bolo to CD, priamo vedľa ohniska. CD s názvom PÓL PAJPA – CHIMÉRA! Potom sa stalo niečo, čo si doteraz neviem vysvetliť, neviem čo to bolo, ale cítil som, ako by ma dáka vyššia sila nútila si to CD pustiť. Utekal som domov, vsunul ho do prehrávača, stlačil play a v tom sa to stalo! Toto bol okamih, ktorý navždy zmenil môj život, nedokázal som myslieť na nič iné, ani počúvať nič iné...tá hudba, tie texty, TEN HLAS!!!

No dobre teda, nebudem vás už dlhšie napínať, to CD vám aj tak nepožičiam, lebo by ste mi ho doškrkali, ale vybral som odtiaľ tri pesničky, ktoré sa mi najviac páčia. Tu sú...

Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo
Obrázok užívateľa
pool_pajpa
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
2
Poďakovania:
0
Registrovaný:
15.11.2009

02 Aug 2010, 12:12

    Rozhodol som sa dat celý album na stiahnutie. Ak máš záujem, klikni, stahuj a vypočuj si. Urob niečo zdravé pre svoje uši a daj im PÓL PAJPU !!! Samozrejme, že originál si ešte stále možeš kúpit. Maj sa a ži v mieri :)

Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo


:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

    Tu je novy lepší link

Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo
Naposledy upravil bajkales dňa 31 Jan 2011, 17:57, celkovo upravené 1
Dôvod: dead link
Obrázok užívateľa
pool_pajpa
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
2
Poďakovania:
0
Registrovaný:
15.11.2009


Späť na Songy, demá, albumyKto je on-line

Registrovaní užívatelia:
Bing [Bot], binhis, bronx, Exabot [Bot], Fildo-x, Google [Bot], Google Feedfetcher, Jean Venom, Jeremy96, Kubko9, Máris89, onďo, robinho_1111, Seznam [Bot], Starosta71, Stylez, xcelfoley, Yahoo [Bot]