Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Pomoc!

Neviete si s niečím poradiť?

20 Aug 2012, 13:48

potrebujem pomoct, asi som zaostaly; stale nosim baggies, xxxl tricka, velke mikiny, nosim skatove boty zajebane od farby, pocuvam hlavne sk scenu (90%) povacsine do roku 2007, pocuvam najme "undergroundovich" a old-schoolovich rapperov, najradsej mam stare podstive samplovane beaty. nechapem ludi ktory ma na mna pozeraju jak na kokota a pritom vyhlasuje ze pocuvaju "rap", pred par rokmi milovali stoku a nadavali na party tracky, tvrdia mi ze prisiel pokrok. nvm, ale nemozem vystat skinny jeans, neonove farby, tuctuc a obsah "pokrokovich" skladieb. co mam robit aby sa mi to pacilo? mam ist na lobotomiu?

ps. nudi vas rap, prosim, len do toho netahajte nas podctivich a chodte si cisto house/techno

autorova poznamka: pokrok? jebat, rap ho nepotrebuje. ak chcete nieco nove kde sa rapuje pocuvajte grime(je to rychlejsie, je to tanecne a je to celkom nove (cca 2000+))
Naposledy upravil dr.dre dňa 21 Aug 2012, 09:11, celkovo upravené 1
Dôvod: téma presunutá
Obrázok užívateľaCOREsix

20 Aug 2012, 22:04

tiez to neznasam..a hlavne nepochopim ako mozu ludia pocuvat napr. YMCMBP a tvarit sa ako fans hiphopu

Obrázok užívateľa
prograss
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
845
Poďakovania:
7
Registrovaný:
24.03.2008

28 Aug 2012, 15:11

Ja neznášam ľudí čo sa obliekajú ako buzíci a hrajú sa na šéfov. Nenosím baggie jeans, ale ani skinny, nosím to v čom sa cítim dobre a nezaujíma ma kto sa na mňa ako pozerá. Nehrám sa na frajera pre oblečenie alebo pre to čo počúvam. Najviac sa mi nepáči, že ešte pred 3 rokmi (keď nie menej) počúvali rap v mojom okolí ľudia, ktorých spočítam na jednej ruke, nadávali naňho a teraz keď vidím ako si dievča čo nadávalo na rap zajebe profilovku na FB "RAP MORE THAN WORDS" tak ma ide šľahnúť o zem...
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

28 Aug 2012, 15:21

Mne je úplne jedno čo kto nosí, či široké alebo úzke, i dont care.. Nech si nosí a počúva kto chce, čo chce.. Strašne sa mi nepáči ten trend, že henten nosí skinny tak je buzna, henten s baggy je dement, tamten počúva spirita tak je obmedzený a jednoduchý a ten počúva underground a je neviem čo.. nech si robia a počúvajú ľudia čo sa im páči..
Obrázok užívateľa
PejMej
Site admin
Rank:
Site admin
Príspevky:
623
Poďakovania:
155
Registrovaný:
25.03.2012

03 Sep 2012, 07:06

uplne vo vsetkom suhlasim s festerom, ja som nikdy neriesil co si kto oblieka, nechapem preco by mne malo zalezat ako sa oblieka niekto cudzi :D , kazdy nech sa oblieka ako chce a aj nech pocuva hudbu aku chce
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

07 Sep 2012, 14:53

.fester píše:Ja neznášam ľudí čo sa obliekajú ako buzíci a hrajú sa na šéfov. Nenosím baggie jeans, ale ani skinny, nosím to v čom sa cítim dobre a nezaujíma ma kto sa na mňa ako pozerá. Nehrám sa na frajera pre oblečenie alebo pre to čo počúvam. Najviac sa mi nepáči, že ešte pred 3 rokmi (keď nie menej) počúvali rap v mojom okolí ľudia, ktorých spočítam na jednej ruke, nadávali naňho a teraz keď vidím ako si dievča čo nadávalo na rap zajebe profilovku na FB "RAP MORE THAN WORDS" tak ma ide šľahnúť o zem...


Pravda !

Ja si nasadím šiltku a mám na hlave stále ;)
Obrázok užívateľa
patrs
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
146
Poďakovania:
0
Registrovaný:
05.02.2012

12 Sep 2012, 16:43

podľa mňa nech si oblieka kto chce čo chce, ale vo väčšine súhlasím s COREsix, ako si mi tieto nové "rapové" veci tiež moc nevravia a tá kopa nových raperov v okolí čo poznajú len Spirita a Rytmusa a tvária sa ako keby počúvali rap pomaly od dob NS, až mi zle je :roll:
Obrázok užívateľa
TomK11
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2404
Poďakovania:
134
Registrovaný:
05.06.2010

26 Sep 2012, 20:50

všetko je pravda jak píšete ale. Ja nosím skinny jeans, nosím aj xxl tričká aj šiltovky. Počuvám zatracovaný YMCMB, MMG ale napríklad aj NAS-a. Premňa je kontrast velmi dôležitý, lebo vďaka nemu vzniká rovnováha. Ale fakt zatracujem ludí ktorí začali počúvať napr. Majka Spirita a myslieť si že zožrali rap. Ide hlavne o že treba poznať históriu rapu, vývoj a umelcov vďaka ktorím je rap tam kde je. Treba zapnúť wikipédiu, youtube a užívať si spomienky :wink:
Obrázok užívateľa
ChasseBeats
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
383
Poďakovania:
0
Registrovaný:
31.07.2008
Bydlisko:
BB

27 Sep 2012, 16:51

tak tak, treba vedieť aj o čom to vlastne bolo na začiatku, keď ešte nebol každý druhý raper :wink:
Obrázok užívateľa
TomK11
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2404
Poďakovania:
134
Registrovaný:
05.06.2010


Späť na Pomoc



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok
  • pomoc s mpc
    od 01marcel01 » 25 Apr 2012, 10:52
    3 Odpovede
    263 Zobrazenia
    Posledný príspevok od JohnnyMnemonik Zobrazenie posledných príspevkov
    01 Jún 2012, 08:31
  • Pomóc!
    od MEAL-5 » 20 Jún 2011, 15:34
    1 Odpovede
    278 Zobrazenia
    Posledný príspevok od tomasil635 Zobrazenie posledných príspevkov
    20 Jún 2011, 17:27
  • Pomoc:
    od KAOSone » 10 Jan 2010, 20:35
    1 Odpovede
    619 Zobrazenia
    Posledný príspevok od RESTORone Zobrazenie posledných príspevkov
    10 Jan 2010, 20:38
  • POMOC
    od dr.dre » 18 Sep 2013, 17:29
    1 Odpovede
    223 Zobrazenia
    Posledný príspevok od dr.dre Zobrazenie posledných príspevkov
    20 Sep 2013, 15:42
  • pomoc!
    od JohnnyMnemonik » 01 Aug 2011, 11:53
    2 Odpovede
    295 Zobrazenia
    Posledný príspevok od Energy-ESaZ Zobrazenie posledných príspevkov
    05 Aug 2011, 15:10

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], jimmynewman, revolutzer, Seznam [Bot]