Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



poprosim zhodnotit :)

Všetky vaše diela sem

13 Máj 2011, 23:51

Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok
Obrázok užívateľa
GOREon
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
8
Poďakovania:
0
Registrovaný:
13.05.2011

14 Máj 2011, 20:27

na tagy sa vyser max tak nake male . a trenuj tvary inac sa neda pomoct iba kreslenim ..
Obrázok užívateľa
ESARone
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
195
Poďakovania:
0
Registrovaný:
03.02.2010

14 Máj 2011, 21:19

také nijaké, tie prvé ako keby si sa snažil o esarov styl




//edit:lol: :lol: :lol:

týmto si ma pobavil.. esarov štýl ?? otvor si oči ked nevidíš... EMSI
K

//Ok ospravedlňujem sa, myslel som konkrétne ten štvrtý
Naposledy upravil ePson dňa 15 Máj 2011, 09:16, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
ePson
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
41
Poďakovania:
0
Registrovaný:
13.05.2011

14 Máj 2011, 21:28

No kreslit urcite neprestanem :) ... a nikoho styl som nikdy nekopiroval a ani kopirovat nebudem som tu registrovany 2hy den ...
Obrázok užívateľa
GOREon
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
8
Poďakovania:
0
Registrovaný:
13.05.2011

15 Máj 2011, 01:52

Me to celkem bavi a libi se mi to :)
Obrázok užívateľa
Stvoritel
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
643
Poďakovania:
1
Registrovaný:
12.12.2008

15 Máj 2011, 13:32

Stvoritel píše:Me to celkem bavi a libi se mi to :)
dakujem ... som rad ze aspon niekomu ... :)
Obrázok užívateľa
GOREon
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
8
Poďakovania:
0
Registrovaný:
13.05.2011

15 Máj 2011, 19:09

Zozačiatku nevyfarbuj.. Pracuj na štýle pekne písmenko za písmenkom potom tam niečo doplň, niečo vygumuj a uvidíš ako ti to pôjde..
Obrázok užívateľa
ePson
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
41
Poďakovania:
0
Registrovaný:
13.05.2011

15 Máj 2011, 22:20

ePson píše:Zozačiatku nevyfarbuj.. Pracuj na štýle pekne písmenko za písmenkom potom tam niečo doplň, niečo vygumuj a uvidíš ako ti to pôjde..


:D ty mi ides radit ? co ani nerozoznas 2 uplne odlisne styli ? :D .... daj sem aspon nejake svoje veci ked uz velmi chces mudrovat :roll:
Obrázok užívateľa
GOREon
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
8
Poďakovania:
0
Registrovaný:
13.05.2011

16 Máj 2011, 14:08

GOREon načo sem budem kurva dávať svoje veci? Niesom profi writer a pokiaľ s nimi nebudem spokojný tak ich sem nedám.. Proste znes kritiku
Obrázok užívateľa
ePson
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
41
Poďakovania:
0
Registrovaný:
13.05.2011

16 Máj 2011, 14:38

vidiš niekde napisane že neznesie kritiku ?
Obrázok užívateľa
KROKETO
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
133
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.12.2010
Bydlisko:
Šala

16 Máj 2011, 15:59

Len preto že je to tvoj kamarát Kroketo, nemusíš sa ho až tak zastávať..
kde je napísane že neznesie kritiku ?? už len ta reakcia na epsonovu kritiku je znamením že ju neznesie..
Obrázok užívateľa
EMSIK1
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1307
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.12.2008
Bydlisko:
Stará Ľubovňa

16 Máj 2011, 16:46

to je pekne=P
Obrázok užívateľa
KROKETO
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
133
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.12.2010
Bydlisko:
Šala

16 Máj 2011, 19:39

zamer se na tvary, na vsechny barvy a take chujoviny se zatim vykasli
Obrázok užívateľa
pulsik
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
112
Poďakovania:
0
Registrovaný:
10.04.2009

16 Máj 2011, 20:20

NESARsmashka píše:Len preto že je to tvoj kamarát Kroketo, nemusíš sa ho až tak zastávať..
kde je napísane že neznesie kritiku ?? už len ta reakcia na goreoneovu kritiku je znamením že ju neznesie..


Ja znesiem kritiku a mile rad si vypocujem vase rady :agree: ... lenze nemam rad ludi co mudruju a pritom sa nicim nepreukazali ze to vobec moze kritizovat ked pritom napise este hentaku maximalnu pajcovinu ze som tie styli obkreslil pritom sa tam ani len 1 vec nepodoba ... to ako keby som ja teba kritizoval ako mas kreslit ... :roll: keby hento nezadrel tak si jeho kritiku berem k srdcu ako aj kritiku od ostatnych ...
Obrázok užívateľa
GOREon
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
8
Poďakovania:
0
Registrovaný:
13.05.2011

16 Máj 2011, 20:35

Pre Krista.. Tú radu Ti dá úplne každý.. Trénuj tvary? Čo si čakal? Že Ťa pochválim jaké máš kurva skeče?
Obrázok užívateľa
ePson
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
41
Poďakovania:
0
Registrovaný:
13.05.2011

16 Máj 2011, 20:42

Nie to vobec nie ... ale ked uz tak rak radsej nerad ked sam to lepsie nevies ;)
Obrázok užívateľa
GOREon
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
8
Poďakovania:
0
Registrovaný:
13.05.2011

17 Máj 2011, 06:16

tak podla co tam je zle musi vidiet aj uplny lajk a nemusi ti tu o tom vypisovat neviem kto. ale daj me si to rekapituluciu hore uvedenich faktov: 1. trenovat ciste tvary, bez vyfarbu. nic lepsie robit nemozes. a teraz ja: 1. kuuuurva tvary a nie patvary, keby neviem co tam ma byt napisane tak v niektorich to ani netipnem 2. vyfarby, backgroundy su mi kurva zname 3. 3d ti asi nic nehovori, tak sup sup nastudovat 4. pokokot sipok a bez zmyslu, skus ist viac do tvarov ako do sipok 5. ides to dakovat chlapcovi ktori urcite neije viac ako konzument graffiti a chlapcovi ktory ti tu dava ako tak radu ides picovat ze kim nebude lepsi ma byt ticho? hm, nieco tu je zle, tvoje ego, je moc velke, nafuknute.
ps: hm, uz si v crew, hej. a naco? tipujem max tak pol roka skecovania (ak viac ako rok tak sa na to vyser) a uz si v crew? wow, to musi byt crew. co spolu robite? ukazujete si skece a hovorite ake su dobre? alebo nebodaj uz tagujete permanentnimi fixkami? btw, cpkg? celkom potrhany kakac gastanmi?
ps2: sry kroketo za crew ale kurva to co je, pride mi to skor ako nazov herneho zanru
Obrázok užívateľaCOREsix

17 Máj 2011, 11:12

COREsix píše:tak podla co tam je zle musi vidiet aj uplny lajk a nemusi ti tu o tom vypisovat neviem kto. ale daj me si to rekapituluciu hore uvedenich faktov: 1. trenovat ciste tvary, bez vyfarbu. nic lepsie robit nemozes. a teraz ja: 1. kuuuurva tvary a nie patvary, keby neviem co tam ma byt napisane tak v niektorich to ani netipnem 2. vyfarby, backgroundy su mi kurva zname 3. 3d ti asi nic nehovori, tak sup sup nastudovat 4. pokokot sipok a bez zmyslu, skus ist viac do tvarov ako do sipok 5. ides to dakovat chlapcovi ktori urcite neije viac ako konzument graffiti a chlapcovi ktory ti tu dava ako tak radu ides picovat ze kim nebude lepsi ma byt ticho? hm, nieco tu je zle, tvoje ego, je moc velke, nafuknute.
ps: hm, uz si v crew, hej. a naco? tipujem max tak pol roka skecovania (ak viac ako rok tak sa na to vyser) a uz si v crew? wow, to musi byt crew. co spolu robite? ukazujete si skece a hovorite ake su dobre? alebo nebodaj uz tagujete permanentnimi fixkami? btw, cpkg? celkom potrhany kakac gastanmi?
ps2: sry kroketo za crew ale kurva to co je, pride mi to skor ako nazov herneho zanru


Citime potrebu kreslit graffity alebo kurit ganju ... nemozem za to ze nemas dostatocnu slovnu zasobu ... bez urazky :D ... a mame aj par veci na stenu ... hned to pridam ako toto dopisem ... pravidelne sketchujem tak cca od minuleho leta... ale ako asi kazdy ked som bol maly aj ja som skusa v 13-14 carbat po stenach ale to ma po chvilke preslo ... na stenu davam mozno pol roka tak cca 1-2x za mesiac...ako vydu love :) ja viem neni to ziadna slava .... este stale si hladam svoj style ... vysrat sa na to urcite nevyserem len preto ,ze mi to povie niekto na internete ... a mas pravdu potreboval som trosku spicovat :joint: Dakujem za rady idem trenovat tvary ...
Obrázok užívateľa
GOREon
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
8
Poďakovania:
0
Registrovaný:
13.05.2011

17 Máj 2011, 12:11

ešte sťem nečo dodať.. na stenu nemaluj, maximalne tak za dvaroky sa chop spreja.
Obrázok užívateľa
EMSIK1
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1307
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.12.2008
Bydlisko:
Stará Ľubovňa

17 Máj 2011, 12:16

No to je dobra kktina :) radsej budem malovat a do tych 2 rokov sa naucim poriadne malovat sprejmi na legaloch ako sa o 2 roky s nimy len zacat ucit :) hned sem dam tie veci len dpc ta stranka tinypic mi njekao nefunguje ...
Obrázok užívateľa
GOREon
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
8
Poďakovania:
0
Registrovaný:
13.05.2011

Ďalší

Späť na Tvorba



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Seznam [Bot]