Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Praca, skola ci hlupak???

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

Aka som skupina???

Som este skolo povinny/a a chodievam tam pravidelne
45
54%
Som este skolo povinny/a ale dlabem nato sem tam
21
25%
Som este skolo povinny/a no neuvidite ma tam
4
5%
Uz niesom skolo povinny/a a nerobim
6
7%
Uz som po skole a snazim sa zarobit si ale nic trvale
3
4%
Uz pracujem
5
6%
 
Celkom hlasov : 84

22 Apr 2008, 14:54

forum sa nam pekne rozsirilo a tak sa chcem opytat verjnosti ktora sa nijako nepredstavila ze ci su tu aj pracujuci ci skoro pracujuci....???
potom by som rad vedel kolko z vas poctivo zaplna skolske lavice a nakonie kolky z vas su kaapovci a uprednostnuju skorej blic ako skolu???
Obrázok užívateľa
sWorDzFerAtU
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
526
Poďakovania:
0
Registrovaný:
17.01.2008
Bydlisko:
KiLLa HiLLz 1o3o4

22 Apr 2008, 15:26

NOO TAKZE ja o mesiac maturujem :( ... a potom idem pracovat :P ... do skoly chodim pravidelne, ako ta ksa mi dari v pohode prechadzam a nic sa neucim heh... Ale ta ked je nejaka akcia ta sa ide tam, aj dneska sme z poslednej zdrhli 6ti do krcmi si popit :D:D:D
Obrázok užívateľa
miskotz
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
19
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.03.2008
Bydlisko:
GP

23 Apr 2008, 18:16

ja som jeden ztych pocitivych neblicujem :gangsta:
Obrázok užívateľa
slivo
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
115
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.04.2008
Bydlisko:
Village

23 Apr 2008, 18:28

Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo


no tak skolu xem dokoncit :D ale obcas ma to uz fakt nebavi a potrebujem off :blink:
,podla mna nie je normalne chodit do skoly cely tyzden .. a ked chodim tak potom oslavujem :P
koniec koncov mam triedu na prizemi a ked vidite to otvorene okno ,cca 20m travnika co vas deli od slobody ,predstavite si ze vas caka este vydrbana nemcina stou starou kravou ..tak vam ostava len jedine :lol:
Obrázok užívateľa
kegy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
675
Poďakovania:
2
Registrovaný:
15.01.2008

23 Apr 2008, 19:21

ja skolu malokedy flakam ale tak stava sa... predsa len bez skoly sa nikde neuplatnite

a co sa tyka kegyho...
som na prvom poschodi, pozries sa von oknom a od slobody ta deli asi 5 metrov volneho padu, ostava ti iba jedene... kvasit tam dalej :D
Obrázok užívateľa
dotn
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1786
Poďakovania:
9
Registrovaný:
15.01.2008
Bydlisko:
localhost

23 Apr 2008, 19:26

Chodim an Gympel. Clovek by si pomyslel slusna skola. Flaka sa tu ako nikde...okno mame pekne na dvor takze fajciarske nemame nemame daleko a ujst tiez enni problem....a etse k nemcine...tovja stara krava neni nic proti tomu co trpime my ta nasa je asi hitlerova vnucka...bud rad za to co mas...
Obrázok užívateľa
JONYzv
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
64
Poďakovania:
0
Registrovaný:
17.01.2008

23 Apr 2008, 19:31

z našej školy sa dá pohodlne újsť, kedy sa vám zažiada, naša vrátnička Kvetka je riadna rúra, ale po telesnej sa to vždy dá, keďže musíme vchádzať zadným vchodom ale ten ej otvorený stále.....keďže nás je asi 30 tried na škole...a čo sa týka nemčiny, naša korytnačka si na nás zasadla tiež, dáva nám také písomky, že na napísanie 3 viet v perfekte, 20 slov v préterite a 10 vztaznych zamen sme mali 10 min :D tak nech sa nečuduje, že samé 4 5 :D
Obrázok užívateľa
patush
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
150
Poďakovania:
0
Registrovaný:
17.01.2008
Bydlisko:
pri dverách zabočiť doľava...

23 Apr 2008, 19:48

chchch.... mno tak školopovinná nie som určite....to tu asi nikto nie je..veď školopovinné deti sú tie ktoré tam podľa zákona musia chodiť...teda tie ktoré si musia odšlapať 10-ročnú povinnú dochádzku...
HH, keď som chodila na strednú tak akože pass...som si blicla možno 10krát za celé tie štyri roky...hh, ale ani som to nejako nepotrebovala...ja som mala školu totálne v pitchi, mam talent zahrať veci do outu. Proste nebol problém uhrať nejaký predmet aj keď som sa neučila, pre mňa čistá flákareň, chodila som sa tam iba vyspať... polku dňa som vždy strávila na taške s mp3 v ušiach..takže pohoda...a čo sa teraz týka výšky...joj ľudia...ja ani neviem jak škola vyzerá. chodím možno tak tri krát do týždňa do školy na pár hodín.... to je už niečo iné :hh: bohémsky život..a čo sa týka intrákov...hhh no no comment radšej :) takže si z toho vydedukujte čo chcete..makať sa mi nece, radšej budem chodit do školy..hlavne keď sa to dá zvládnuť... preto nebuďte hlúpi a pekne krásne si dorobte školy .. PEACE
Obrázok užívateľa
Matelko
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
511
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.01.2008
Bydlisko:
Lazy jak hovado ´=)

14 Jún 2008, 12:05

Tak ja o ujebavani mozem pisat celu knihu :D take praktiky ako su u nas na skole vymyslene ... to sa len tka nevidi ... moj rekord je 2 tyzdne fkuse poza ...potom sa mi nato ale prislo ... hrozilo mi vyse 80 neospravedlnenych hodin ale nakoniec som poslal ocka to vybavit :D :lol: ujebavam sa odkedy som na strednej ... som druhak a ujebanych dni mam mozno aj za 2 mesiace ... vzdy ked je nejaky jebly den tak sa zbalim a idem ...
Obrázok užívateľa
yany
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
239
Poďakovania:
2
Registrovaný:
29.04.2008
Bydlisko:
LA city - Levočaaa

14 Jún 2008, 14:48

Tak skolo povinny osm ..... suhlasim s keggym .... skolu chcem mat .. necem predca skoncit s paltom 2000,- ..:D .... ale sem tam mi to vyjde tak ze do tej skoly nejdem .. ale to len sirou nahodou ..:D ...
Obrázok užívateľa
D_i_C_k
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
745
Poďakovania:
2
Registrovaný:
12.06.2008
Bydlisko:
PP-058 01

15 Jún 2008, 13:52

ja nejsom skolopovinna lebo tym 10rokov m,am za sebu a chodim tam z vlastnej vole.. aj ked sa volakedy stane ze neni cas na skolu
Obrázok užívateľa
Lusinka
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
48
Poďakovania:
0
Registrovaný:
10.06.2008

08 Júl 2008, 13:02

no ako sa to vezme som skolopovinna z vlastnej vole,lebo som uz na vyske,chodim tam lebo ma to bavi,a ci pracujem,sem tam nejaka brigada popri skole je vzdy fajn a potom sa citim aspon menej zavisla od rodicov.
Obrázok užívateľa
Tinush
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
3
Poďakovania:
0
Registrovaný:
21.01.2008

10 Júl 2008, 13:03

škola, bez nej sa ďalej nepohneš... aj vy to vkuse počúvate od svojich rodičov? kks, lezie mi to na nervy, ale aspoň mám kde robiť bordel, keď už tam musím byť :gangsta:
Obrázok užívateľa
2tti-frutti
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1305
Poďakovania:
5
Registrovaný:
24.01.2008
Bydlisko:
.:BB:.::.:ZoO:.

11 Júl 2008, 15:58

no skolo povinny uz davno nejsom.zaclenujem sa do pracujuceho ludu uz 7 rokov.....ach jaj zlate skolske lavice...ziadna starost
Obrázok užívateľa
pastel
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
2
Poďakovania:
0
Registrovaný:
07.07.2008

24 Júl 2008, 18:52

uz niesom skolopovinna...som tretiacka na gympli takze 10rocnu mam zasebou....noo na zakladnej v siedmom rocniku ste ma v skole nenasli :-( ...avsak potom som neako dostala rozum uff a som na gymku kde nemam problema a blic nevyhladavam :D sak mi treba ist na vysku neeee?.. :lol:
Obrázok užívateľa
pancuska
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
19
Poďakovania:
0
Registrovaný:
07.07.2008

28 Júl 2008, 06:05

tak neviem aku moznost mam oznacit :) teraz ma prijali na Vysku takze do skoly budem musiet.. strednu som dost flakal, tak vysoku uz musim poctivo.. a rodicia cvakaju skolu tak budem musiet chodit.. :oops: takze asi tak :blink:
Obrázok užívateľa
body
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
83
Poďakovania:
0
Registrovaný:
17.02.2008

05 Sep 2008, 13:53

mno...ja som na 8.rocnom gymply v Sekunde...ale chodim tam pravidelne, ved musim ne?! :blink:
Obrázok užívateľa
Dicobrazz
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1161
Poďakovania:
0
Registrovaný:
25.05.2008
Bydlisko:
PoPrAd 4EvEr

07 Sep 2008, 07:40

ja uz niesom skolopowinny, leo uz som w druhakuz na strednej, uz tam chodim, kvoli mature, pred rokom, po dovrseny 10rocnej skolskej dochadzky, som bol skolopovinny! Nudaaaaa tam je a sposoby ako sa odjebat je vela, ale neplati, ked dana skola ma netovu ziacku knizku, kde su vypisiy znamok a vypiy dochadzky!
Obrázok užívateľa
Prospekt
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
654
Poďakovania:
0
Registrovaný:
28.08.2008
Bydlisko:
tam kde tvoje oko nedovidi jebenko! ...PP furt stoka!

08 Sep 2008, 16:08

ja este chodim do skoly do 8. ročnika a podla mna je skola na hovno. aj ked ma niečo naučila ale dalej mi už netreba chodiť však všetko viem :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
westjack
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
85
Poďakovania:
0
Registrovaný:
02.09.2008

09 Sep 2008, 13:34

hh si osmak na ZS?.. tak to vies o zivote fakt velku picu!!
Obrázok užívateľa
D_i_C_k
Gold user
Rank:
Gold user
Príspevky:
745
Poďakovania:
2
Registrovaný:
12.06.2008
Bydlisko:
PP-058 01

Ďalší

Späť na O všetkom



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Google Feedfetcher, Seznam [Bot]