Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Práca v programe REASON

Neviete si s niečím poradiť?

24 Apr 2012, 07:53

Kde nájdem návod ( najlepšie video ) ako sa spracúva celý projekt v reasone na vytvorenie jednej celej pesničky ?.... :-)
Obrázok užívateľa
weissko
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
104
Poďakovania:
0
Registrovaný:
17.02.2008
Bydlisko:
Prievidza

24 Apr 2012, 15:07

myslis mastering?
Obrázok užívateľa
dspandy
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
328
Poďakovania:
0
Registrovaný:
11.09.2008

24 Apr 2012, 19:40

nie :D.... hovorim teraz o robení pesničky " projektu " od jej začiatku ( prvé spravene bicie / bass / melodia ) a pomalinky ich meniť v pasážach pesničky až dojsť k jej záveru :D.... chapeš ?
Obrázok užívateľa
weissko
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
104
Poďakovania:
0
Registrovaný:
17.02.2008
Bydlisko:
Prievidza

24 Apr 2012, 20:37

youtube - reason tutorial, mozno start from scratch, alebo how to do hip hop song in reason ;)
Obrázok užívateľa
dspandy
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
328
Poďakovania:
0
Registrovaný:
11.09.2008

25 Apr 2012, 10:41

ano to viem... len som myslel , že mi sem niekto hodí nejaký overený podla ktorého sa niekto naučil a je to dobre vysvetlené a pomalinky a postupne le uplnych lajikov... :D
Obrázok užívateľa
weissko
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
104
Poďakovania:
0
Registrovaný:
17.02.2008
Bydlisko:
Prievidza

25 Apr 2012, 10:41

ano to viem... len som myslel , že mi sem niekto hodí nejaký overený podla ktorého sa niekto naučil a je to dobre vysvetlené a pomalinky a postupne le uplnych lajikov... :D
Obrázok užívateľa
weissko
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
104
Poďakovania:
0
Registrovaný:
17.02.2008
Bydlisko:
Prievidza

01 Jún 2012, 08:24

To ti je na prd ucit sa z tutorialov od A po zet. Samozrejme ze dake vychytavky a postupy sa naucis. Ja v reasone robim uz dakych 7 rokov tak rekreacne a ucil som sa sam. Na zaciatku si stale urob velky mix a do kanalov uz davas panely s nastrojmi. Na jednoduchy beat ti staci redrum na bicie, Dr.rex na nejaky sampel a thor alebo nieco podobne na basu alebo melodiu a tod vsio. Trosku si pocitaj clanky na zaciatok myslim ze na audionet su nejake s vysvetlenim na co ktory modul je a potom len nad tym sed a pojde to.
Obrázok užívateľa
JohnnyMnemonik
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
193
Poďakovania:
1
Registrovaný:
19.03.2009


Späť na Pomoc



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Seznam [Bot]