Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Prago Union - Některé otázky už si prostě nekladu

Texty českých interpretov

16 Júl 2014, 12:34

Některé otázky už si prostě nekladu,ne-kla-du.

Jo tak třeba, kde sem byl včera a co sem tam dělal,nedáme drink pojď dál a jako doma. Je tohle to ta ona který padne střevíček. A co bylo teda dřív vejce, nebo slepice? Jak to mám asi vědět to neví se?Kladu si přece jenom otázky, ne vejce. Ptám se, ale nejsem pták. Pěstuju si otazníky jako špatný návyky. Já i ty, všichni se deně potkáváme a ptáme se jak se máme. Namotáváme se na jedno obří klubko snů. A je každýho věc ze kterýho konce naváže. Tak k čemu tolik otázek, už tak sem si naložil víc než dost překážek, další si nekladu, některý otázky přeskakuju

---Refrén---
Některé otázky už si prostě nekladu. Jak nárok na lásku. Některé otázky už si prostě nekladu. Zapomenu kam ji položim a pak se o ni přerazim. Některé otázky už si prostě nekladu, jak nárok na lásku. Některé otázky už si prostě nekladu a nebo tam dál leží a čas běží.


Né, že bych snad já měl co mluvit, ale řekni, že se mejlim. Jsou chvíle kdy sou některý ženský všechny stejný. Kotě přede, tichá voda břehy mele. Když už se ptaj, tak nechtěj slyšet odpovědi. Jak poptávka neni, sou samý nabízení. A pak když sou role na opak, tak máš po ptákách. Některé otázky už si prostě nekladu. Jim o tom, ale ani muk. Říkaj ne, myslej jo a potom kladou ti to za vinu. Mucho hijé málo prrr. Chuť medu kolem úst, neschová lejno když ho máš přímo u nosu .Jak se zdá, kdo se moc ptá ten si to zodpoví .A ten co hledá odpovědi se obávám se zlou potáže. Jenomže, čím víc se ptám, tím víc mám otázek. A kdo se neptá toho to zdeptá, což má celou řadu dopadů, mimo jiné to, že už ani odpor nekladu. Jen pro ten jeden otvor navíc a náladu měnící se každou vteřinu. Díky mu, že dneska už se neptám. Ke svýmu pokladu už totiž mapu mám. Řek bych to i vám, ale sám sem nikdy nedal na cizí radu. (Ale jednou to hledání snad skončí ne?) Každej ví. Hele, už tam budem? Některý otázky, už si prostě ne-kla-du prostě už nekladu.

---Refrén---

Některé otázky už si prostě nekladu, jak nárok na lásku.Některé otázky už si prostě nekladu, zapomenu kam ji položim a pak se o ní přerazim. Některé otázky už si prostě nekladu, jak nárok na lásku. Některé otázky už si prostě nekladu a nebo tam dál leží a čas běží. Některé otázky už si prostě nekladu, jak nárok na lásku. Některé otázky už si prostě nekladu. Zapomenu kam ji položim a pak se o ní přerazim. Některé otázky už si prostě nekladu, jak nárok na lásku. Některé otázky už si prostě nekladu a nebo tam dál leží a čas běží.
Obrázok užívateľa
Ni(c)khaj Boy
Moderátor
Rank:
Moderátor
Príspevky:
8970
Poďakovania:
680
Registrovaný:
02.05.2011
Bydlisko:
CZ

Späť na (CZ) české



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Google Feedfetcher, Seznam [Bot]