Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Prago Union - V.A.R. (feat. Phatski)

Texty českých interpretov

16 Júl 2014, 09:12

James:
Vytáhnu penis, zpakuj se pryč, hodlám chcát, přicházím jako Santa Claus děti HOU HOU HOU!! Mega show! Davy řvou, když příjde James a Deph, vytrhneme holky z jejich snů plnejch slev, českej rap je málo explozí, falešná krev, Mc's si místo rýmů ukazujou vobsah střev, skills jsi vyděl naposled když jsi byl na mý show, v zrcadle nejseš už tak fresh, viď ty gi joe? I tvoje máma ví, že jsi wannabe, když vemeš do ruky majk, sám se vypojí! I tvoje nový LP za moc nestojí, měl jsi (sehnat) čas a prachy a dát mi obojí, kdokoli bude chtít může přijít a koupíme drink-Hawanu s colou, odcházím z klubu s tvojí buchtou, hej jou Mc's věděj kdo jsem dělám chips, mrdám sloky WOW každej den, celej den.

Deph:
Nemůžeš používat bidet, páč by sis vymyl mozek, jsi zmatenej, malej bič z hovna spletenej, chtěls bejt superstár a teď tu stojíš, hubu do kořán jak pisoár, úplnej rezervoár, diagonál, kde ses tím nacucal? Nejsi ty komár? Tak honem bzz na bar, tvý cédo je provar, ví to celej kuloár, TVÝ TRACKY NEJSOU V.A.R! Leda že bys dal naší fotku na obal, aby to vůbec někdo kupoval! BANG BANG vystřelíme z aurory, revoluce massacres a dixxx jsou zmrdy, čas pracovat, budovat si písmem přišly diktovat, vytepat spr z kladiva, přijď se podívat na naší show, každej ví, že se vrátíš s řití zpocenou, takže budeš usínat s vlkem jak Mauglí.
Votoč se, jsme za tebou! Cejtíš můj pohled v ramenou?!

Na na na na na na na ouu James Cole!
na na na na na na mámin deph!
Supercroo! Prago union..jakýpak copak!
tohle tvůj jogurt neumí!!


James:
Žiju v městě plným bříz, psů, pseudo poetů, kamkoli kam jdu potkám další losí crew, snažím se dostat pryč, snažím se vypadnout, ať jdu kam jdu, aroma lososa je furt za mnou, myslíš že jsi Iason, hledáš zlatý rouno, nachážíš velký hovno a sbírku holubů z nosu, dej mýmu zadku pusu na dobrou noc, doktor pět ti oznamuje, že tvůj rap má nemoc.

Deph:
Když já se chytnu slova, perlím jak dobrá voda, za to ty za majkem jsi jak tvaroh za ráfkem, tvý skillz maj krátký nohy, chtěli jste nás za fusekli vodit, ty a tvý klony jste nějaký uhlý, tak jsme vás teda přišli složit, uvařit vám horkou kaši, ať máte kolem čeho chodit, heej phatski, wassab? zacvič s nima, víš, že potřebuješ shodit

James:
Se svým rapem skončíš sám jak Robinson Crusoe, tvý rýmy znějs jak kdybys vylez zkoksovanej z hajzlu v šapo, vyrábíš kliky petra styl Petra Janů styl, tvý tracky maj zvuk jak z éry Shugar Hill, já jsem kdo jsem a budu ten kdo má v prdeli drát, když poslouchám tvoje LP, musím štípat cvak cvak, hej malá děvko, pojď tančit tango, samba, salsa, rumba, disco, sasso

Deph:
Skočí do arény tváří v tvář lvům vysvětlím fakta rybím raperům, jako bych pařil doom, s elegancí sobě vlastní zakroutím ti krkem, takže ani nestačíš oknout mrkem, pak s obřím brkem, floutkovským krokem, zmizím fofrem jak pára i s hrncem stropem, vyměnil jsem zásobník za slovník a stejně do tebe nadělám díry, pak budu hrát na tvý plíce jak Stivín, můj rap je jako Visine, budeš řvát "já vidím!"

Na na na na na na na ouu James Cole!
na na na na na na mámin deph!
Supercroo! Prago union.. jakýpak copak!
tohle tvůj jogurt neumí!!


Deph:
Nejlepší zvuk za kariéru jsi měl v Abatonu, jsi hustej. asi máš doma tvrdou vodu! Zní to hezky, ale bacha! I když tě rozetnu na dva, furt nebudeš ani půl chlapa
Obrázok užívateľa
Ni(c)khaj Boy
Moderátor
Rank:
Moderátor
Príspevky:
8970
Poďakovania:
680
Registrovaný:
02.05.2011
Bydlisko:
CZ

Späť na (CZ) české



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], revolutzer, Seznam [Bot]