Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.

Pravidlá hiphopforum.sk

Informácie, pravidlá

16 Jan 2008, 12:47

1. Vedenie fóra nezodpovedá za príspevky odoslané užívateľmi, každý užívateľ je zodpovedný za svoje vlastné príspevky.

2. Na fóre je zakázaný rasizmus, diskriminácia (otvorená nenávisť k iným národom), propagovanie násilia, vulgárne správanie, osočovanie alebo iné ponižovanie, šírenie sexuálneho alebo inak explicitného materiálu.

3. Je zakázané používanie živých linkov s výnimkov odkazov v rámci fóra. Živý link je každý odkaz ktorý je napísaný v tvare: http://hiphopforum.sk alebo odkaz v [url] tagoch. Preto je potrebné linky dávať do [code].

4. Je zakázané spamovať alebo prispievať OFF-Topic príspevkami. Za spam sa rozumejú všetky príspevky typu: ďakujem, thx, lol, hh alebo príspevky obsahujúce iba samostatných smajlíkov. Za OFF-Topic(mimo témy) sa považujú všetky príspevky ktoré nesúvisia s témou, nenadvezujú na ňu. Maximálny počet smajlíkov v príspevku je 10, ak ich zadáte viac, váš príspevok sa nebude dať odoslať!

5. Je zakázané zverejňovať reklamu na iné fóra! (výnimku môže udeliť iba admin)

6. Je zakázané odkazovať na stránky z ktorých ma užívateľ nejaký zisk - napríklad refferal linky. (výnimku môže udeliť iba admin)

7. Je zakázané kopírovať linky z iných SK/CZ warez for.

8. Je zakázané zakladať duplicitné témy.

9. Príspevky ktoré nebudú spĺnať vyššie uvedené pravidlá budú upravené alebo vymazané.

10. Každý užívateľ je poviný rešpektovať pravidlá fóra. Pri porušení pravidiel bude užívateľ upozornený. Po 3 upozorneniach bude užívateľ potrestaný banom (tento údaj je iba orientačný, záleží na závažnosti priestupku)

11. Videoklipy na tomto fóre môžu byť umiestnené iba na serveroch odkiaľ je možné ich stiahnuť. Je zakázané umiestňovať videoklipy na servery typu youtube.com, ceknito.sk, výnimkov je "Online sekcia".

12. Príspevky užívateľov, môžu byť uverejnené aj na podporných projektoch, sociálnych sieťach, web stránkach podľa uváženia správcom fóra.

13. Oznámenie nelegálneho obsahu na stránkach
hiphopforum.sk má právo, nie však zodpovednosť, monitorovať alebo odstraňovať obsah Webstránky, ktorý je poskytovaný ostatnými. Hoci niektoré komunity a iné oblasti môžu byť monitorované z dôvodu relevantnosti, nemáme povinnosť kontrolovať akýkoľvek obsah, a nie sme zodpovední za umiestňovanie takéhoto obsahu. Vyhradzujeme si právo odmietnuť umiestnenie, upravovať poskytnutý obsah, a odstraňovať obsah z akéhokoľvek dôvodu.

14. DMCA:
Podanie oznámenia podľa zákona DMCA odobratie obsahu chráneného autorskými právami, pre držiteľa autorských práv hiphopforum.sk rešpektuje duševné vlastníctvo ostatných. Ak sa domnievate, že vaše dielo chránené autorskými právami bolo skopírované a je prístupné na webovej stránke spôsobom, ktorý predstavuje porušenie autorských práv, nahláste nám údajné porušenie autorských práv. Ak sa obrátite na nás, poskytnite poverení autorské práva hiphopforum.sk nasledujúce informácie:
Úplný opis diela chráneného autorskými právami alebo iného duševného vlastníctva, ktorého sa podľa vášho tvrdenia porušenie týka.
Elektronický alebo fyzický podpis osoby poverenej konať v mene vlastníka autorských práv alebo iného duševného vlastníctva.
Opis kde na tejto Webovej stránke sa nachádza materiál, ktorého sa podľa vášho tvrdenia porušenie týka.
Vaše meno, adresu, telefónne číslo a e-mailovú adresu
Vaše vyhlásenie, že sa v dobrej viere domnievate, že sporné používanie nie je autorizované vlastníkom autorských práv, jeho agentom, či zákonom.Vyhlásenie podpísané vami, urobené s vedomím Trestnosť za křivopřísežnictví, že vyššie uvedené informácie vo vašom oznámení sú presné, a že ste vlastníkom autorských práv alebo duševného vlastníctva, alebo ste poverený konať v mene vlastníka autorských práv alebo duševného vlastníctva.

Tieto údaje zasielajte na e-mail: support@hiphopforum.sk
Obrázok užívateľa
dotn
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1787
Poďakovania:
4
Registrovaný:
15.01.2008
Bydlisko:
localhost

Späť na Informácie 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
Baidu [Spider], Bing [Bot], fresh31, Google [Bot], igi77, kubec224, LoJzKo, sampler, skunkyghost