Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Pravidlá pre text battle

Battle rok 2016

09 Jan 2016, 13:25

Takže pristupujem k pravidlám, ktoré môžete okomentovať do finalnej podoby.

1.Kto bude organizovať battle texty bude mu pridelený automaticky rank premium.
Po skončení Battlu sa rank odobere.


2.Pre víťaza bude premium rank, a pri ďalšom Battly tiež odobratí.

3. Cez rok ak sa budú usporiadavať Battle,by sa robili maximalne 4 krát do roka.
Ako plus by som dal ako 5 kolo medzi finál Battlistami súťaž kto je top jednotkou a výhra by bola VIP rank.

4.Maximalne sa Battlu môžu zúčastniť len počet 12 uživateľov a minimálne 8.
Ako som sledoval Battle tak by som navrhoval nie viac ako 12 uživovateľov bolo len o hašterení tu.

5.Čo sa týka účasti uživateľov, je problém s hlasovaným a pridávania textov.
Kto sa raz prihlási na Battlovanie bude musieť aj byť zodpovední.

6. Organizátor si určuje pravidla Battlu.

Ak niekto neprída a nebude hlasovať ako to bolo v každom battle problémom, som pristupil názoru, že rovno bude udelení každému uživateľovi BAN a môže sa tu na novo registrovať a tým príde aj o svoje príspevky ktoré tu dával na fóre.

Musím spraviť toto radikálne riešenie lebo vždy to v každom roku strácalo úroveň.
Pozrel som si diskusie ktoré sa tu viedli s každého roku.
Ide o súťaživosť kto je lepší ale vy sami si to tu kazíte image a nie iný.
Viem že je problém s hlasovaným od iných uživovateľov ale tomuto ja nechápem, lebo Hip Hop je o niečom inom.
O akej si komunite kde spoločne niečo vytváraju a na fóre to sa už takéto niečo vytratilo.
Treba sa na seba pozrieť a pochopiť že ak to bude neustale takto pokračovať, tak môžete čakať zánik Battlu na fóre nie s našej strany ale s vašej ?

Preto prosím korektne sa k tomu vyjadriť ale pri Banoch ostatnem.

Žiadny týždeň alebo mesiac.
Koniec ústupkom!
Organizátor bude mať všetko pod palcom a tým keď nedáte načas text alebo nezahlasujete môže hneď poslať správu mne alebo adminovi čo je Pej Mej.
A rovno skončil na fóre.

Nechcem tu nikoho strašiť ale je smutne že neustále je to rovnake a žiadne poučenie s tých chýb ktoré sa tu opakujú neustále.
Neviem akého ste vy názoru ale bude fajn o tom hodiť reč konečne.

Peace
Obrázok užívateľaNob

Späť na 2016



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot]

cron