Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Praxe s graffiti...

Všetko čo sa týka grafitti a nedá sa zaradiť do žiadnej sekcie uvedenej vyššie

02 Júl 2009, 16:07

Zdar lidi, doufam ze tady neni uz tenhle topic kterej by se zabyval praktickejma vecama ohledne bombingu. Docela by me zajimalo proc kazdej rika jak si na bombeni brat stary hadry a zadny veci jako je mobil, fotak atd... Nebo jiny veci treba v baglu. Co s tim kdyztak udelaji fizli kdyz se nezadari jim zdrhnout...? Tak by me zajimalo jak to vidite vy....? :wink:
Obrázok užívateľa
tzu7zahra
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
212
Poďakovania:
0
Registrovaný:
21.09.2008

09 Júl 2009, 11:46

tak prečo staré handdry... no tak nepojdem bombiť v nových veciacha a sa zajebem od farby.. a ešte keby som nahodou išiel po meste a by mavideli fízli tak čo by som im povedeal že kde som bol.. u babky stenu malovať?? o polnoci... a mobil .. náhodou pred fiízlami zdrháš a stratíš mobil.. mno a fízli ho nájdu a majú všetko .. kontakty dokazy proste všetko:D
Obrázok užívateľa
EMSIK1
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1307
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.12.2008
Bydlisko:
Stará Ľubovňa

10 Júl 2009, 16:20

to s tym mobilom je pichovina :D hadam nestratis mobil ked utekas to je ozaj nahoda a ked si das stare veci na malovanie a potom ides po meste o polnoci z malovania uz v inych veciach?
Obrázok užívateľa
phdr.Dark
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
813
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.11.2008
Bydlisko:
Trnava

15 Júl 2009, 07:04

no veď staré veci si oblečiem keď idem malovať ne?? a poto si ich prezleťiem.. ten prvý príspevok som nejak nedomyslel :D :notangel:
Obrázok užívateľa
EMSIK1
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1307
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.12.2008
Bydlisko:
Stará Ľubovňa

17 Júl 2009, 21:11

stare veci si ludia davaju aby si nezadrbali nove oblecie nie preto aby ich niekto podla flakov od canov niekto nezistil ze boli malovat
Obrázok užívateľa
phdr.Dark
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
813
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.11.2008
Bydlisko:
Trnava

18 Júl 2009, 08:12

šak to hovorím , že nepojdem v nových veciach malovať .. ešte ssa aj zajebem
Obrázok užívateľa
EMSIK1
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1307
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.12.2008
Bydlisko:
Stará Ľubovňa

19 Júl 2009, 14:10

na legal malovat urcite v novych veciach nepojdem sak podklad zajebem sa urcite .... ale tak predsa v noci nepojdem v starych veciach zajebanich od farby:D aby to bolo napadne ako hrom .....sprejom sa predsa zadrbat nemozes tak ako farbou z podkladu alebo tak ....stratit mozes hocico preukazku obciansky penazenku hocico to mas jedno na to treba davat pozor.
Obrázok užívateľa
M@iky
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
71
Poďakovania:
0
Registrovaný:
02.12.2008

30 Aug 2009, 19:45

boha ja som riadny toy a v zivote som si oblecenie nezajebal...no raz ked som prvy krat drzal v ruke montanu tak som samou radostou strekol priamo na bielu mikinu...cervenou farbou :lol: jedine co som si kedy zajebal boli ruky...a to si das rukavice co kupis v obchode za 20 centov,potom ich nekde jebnes a mas klud...a aj ak si nekto zajebe veci pochybujem ze by to bol taky flak co by fizli videli na niekolko metrov...este k tomu po tme...no ale suhlasim s tym ze by si nemal so sebou brat zbytocne veci...jedine asi kluce od domu...ak pojdes oknom tak ani tie nemusis...
Obrázok užívateľa
DJwaste
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
141
Poďakovania:
0
Registrovaný:
13.02.2009
Bydlisko:
Ružomberok ghetto


Späť na Iné



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], cleim, csabibacsi, Google [Bot], revolutzer, Seznam [Bot]