Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



pre kokotka co si otvara hubu

Freestyle battle

06 Apr 2009, 16:29

hh presne :D zacneme vymyslat slovicka a budeme jak ona :D budeme vraj COOL :D
Obrázok užívateľa
beatboss
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
147
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.06.2008
Bydlisko:
Japonsko

06 Apr 2009, 16:31

a pridaju sa knam dalse male deti čo budu vymyšlat nove slovička :D a my ich potom budeme davat do textov :D a vyhrame šecko :D
Obrázok užívateľa
kenny8_8
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
94
Poďakovania:
0
Registrovaný:
29.03.2009
Bydlisko:
Sereď

06 Apr 2009, 16:33

hej hej :D presne a už to vidím...o dva roky najlepší raperi na svete...prekoname aj samotnú legendu Tupaca :)
Obrázok užívateľa
beatboss
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
147
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.06.2008
Bydlisko:
Japonsko

06 Apr 2009, 16:35

to si potom volade hodim na strom a budem si vyset :D
to by bola jaká šupa :D
ked nekdo znich volačo naspiva alebo vyhra tak potom idem na ich stranu lebo potom budu hvizdy šak víš :D
Obrázok užívateľa
kenny8_8
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
94
Poďakovania:
0
Registrovaný:
29.03.2009
Bydlisko:
Sereď

06 Apr 2009, 16:36

he hej :D haha
Obrázok užívateľa
beatboss
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
147
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.06.2008
Bydlisko:
Japonsko

06 Apr 2009, 18:03

ehm chlapci sa trosik sekli....mc_naty na keci...tam si ceknite album chlapci:)..cmukeees stere fotky na my.hiphope...keby bola skareda haha asi by mi nebola rodina:P...som si trochu zafandila ale nevadi predsa....
Obrázok užívateľa
kaja111000
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
73
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.02.2009

06 Apr 2009, 18:08

kokos chalaniii tak teraz ste sa dali:D:D:D:Dtie 2 foto v tom albe no ja len cumim :shock: a ak poviete ze je skareda ste bud jebnuty alebo gayi:D

:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

hmm kaja a ked si uz ty rodina s naty hod nick na pokec :wink:
Obrázok užívateľa
uzzy_y
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
11
Poďakovania:
0
Registrovaný:
19.12.2008

06 Apr 2009, 19:05

haha :) moja pekná...myslíš že by som jebal do nejakej baby? to né lenže dam ti dva dôvody: 1, Naty začala do mňa prvá pičovať takže jej to len vraciam,nech vie jake to je keď niekto na ňu pičuje! za 2, Naty nepovažujem za babu ale za nejake mongoloidné stvorenie ktoré vyzera jak ochcaný pes...(mal som dosť keď som videl jej photo) lol


hh si myslí že je krásna...to už by som radšej s chalanom chodil jak s nu ale co narobíš:D nchajme ju v tom aká je pekná
hh si myslí že je krásna...to už by som radšej s chalanom chodil jak s nu :D ale co narobíš:D nchajme ju v tom aká je pekná :D


...chlapce, nevypisuj tu taketo kktiny, lebo si o tebe budu ludia mysliet, ze si uplny kkt... moreee z toho co si popisal ti tak tipujem 13 rokov aj s topankami... ze ochcany pes?? ty zebraaak....

kenny: neviem co mam k tebe dodat (necem sa opakovat)... len tolko, ze lezies do riti nespravnemu...

...z mojej strany zatial tolko...
Obrázok užívateľaotecko

06 Apr 2009, 19:12

Ja nikemu do riti nelezen
len prevahu neznesem
!!!!
Ja vim prečo som sa pridal a ku komu som sa pridal!
Obrázok užívateľa
kenny8_8
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
94
Poďakovania:
0
Registrovaný:
29.03.2009
Bydlisko:
Sereď

06 Apr 2009, 19:18

ou, ze keny, najvacsi stokaar
furt by ken pi*oval, no nesiaha mi po ...?
hadaj... mas co robit :D
Obrázok užívateľaotecko

06 Apr 2009, 19:24

nevim otícko, prezradíš mi to?
Obrázok užívateľa
kenny8_8
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
94
Poďakovania:
0
Registrovaný:
29.03.2009
Bydlisko:
Sereď

06 Apr 2009, 19:34

Tákže ľudia...áno samozrejme zas ku tej piči sa jebte....že neni škareda? šak uplný hnus...a pochybujem že stare fotky keď si ich tam nedavno pridala....toto tu už fakt nema význam samy kkti tu chodia... za to že je tu dlhšie ma viac príspevkov...niektorý to možno vzdali vzdali hneď keď napísala na nich diss ale nech je teraz múdra jak vy šeci...šak kľudne vy čo tu do nás p*čujete napíšte diss do témy pre beatbossa a pohráme sa trochu...lebo pár ľudom došli slovíčka a nevedia čo ďalej....áno v pohde vám to šlo keď som bol sám ale ako náhle sa ku mne pridali ľudia tak naty,záver,kiku zostali ticho...takže tie reči si nechajte pre viete koho! a nema to tu význam stale písať dissy pretože jedna piča tu pozna polovicu uživateľoch na forume a samozrejme šeci sa ku nej musia pridat....a tvrdiť že sme horší...no neviem kto sa tu vzdal takže majte ma radi a vravte si čo chcete....a čurko čo tu napísal že mam 13 aj s topánkami tak nech pridá aspoń 4 roky...FUCK OFF :)
Obrázok užívateľa
beatboss
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
147
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.06.2008
Bydlisko:
Japonsko

07 Apr 2009, 12:31

beatboss napísal:
Tákže ľudia...áno samozrejme zas ku tej piči sa jebte....že neni škareda? šak uplný hnus...a pochybujem že stare fotky keď si ich tam nedavno pridala....toto tu už fakt nema význam samy kkti tu chodia... za to že je tu dlhšie ma viac príspevkov...niektorý to možno vzdali vzdali hneď keď napísala na nich diss ale nech je teraz múdra jak vy šeci...šak kľudne vy čo tu do nás p*čujete napíšte diss do témy pre beatbossa a pohráme sa trochu...lebo pár ľudom došli slovíčka a nevedia čo ďalej....áno v pohde vám to šlo keď som bol sám ale ako náhle sa ku mne pridali ľudia tak naty,záver,kiku zostali ticho...takže tie reči si nechajte pre viete koho! a nema to tu význam stale písať dissy pretože jedna piča tu pozna polovicu uživateľoch na forume a samozrejme šeci sa ku nej musia pridat....a tvrdiť že sme horší...no neviem kto sa tu vzdal takže majte ma radi a vravte si čo chcete....a čurko čo tu napísal že mam 13 aj s topánkami tak nech pridá aspoń 4 roky...FUCK OFF :)

no tak teraz si moj zoseba urobil totalneho debilka:D...na my.hiphope som vyse roka a poznam to tam do bodky...a tie foto tam boli pridane ked sa prihlasila:D..takze treba citat zlatonko..a este tolko ze si teraz zo seba urobil pansku slapku:)...natyne fotky boli minuli rok na chatiku za najlepsiu foto a bolo tam 3 miesto:)..takze asi si to teraz zabil
Obrázok užívateľa
kaja111000
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
73
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.02.2009

07 Apr 2009, 12:53

nukoks miooo tak tu je to neake stre-kaja si pekna holka:D:D:D-naty kuk na keci-hm-fakt kus :oops: :D vidno ze ste rodina jak som tu kdesi cital :wink: beatboss mas super rymy kenny nic moc-naty pekne dava ale kiku sa mi nevidi-potom-ze beatboss je dost podla mna nevychovany-kenny sa mi zda ma tak max 12rokov uzzy skinheadipatria do hovien-naty nehadaj sa jeb nanich-chalani vy jebte nanu-trvalo mi dost dlho kym som to vsedko precital tie vase temy ale stalo to zato :lol: podla mna nevihral ani jeden-ste si rovny RESPECT posielam aj beatbossovi aj naty a MF uzzymu kiku a kennymu
Obrázok užívateľa
MaTiAsMC
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
18
Poďakovania:
0
Registrovaný:
07.04.2009

07 Apr 2009, 12:57

aj tak teraz najlepsie zajebal MaTiAsMC :lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
naty4488
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1021
Poďakovania:
0
Registrovaný:
02.11.2008

07 Apr 2009, 13:06

inak uzzy na keci som kaja111000 :D
Obrázok užívateľa
kaja111000
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
73
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.02.2009

07 Apr 2009, 13:59

nevim otícko, prezradíš mi to?

... :fuckyou:
Obrázok užívateľaotecko

11 Apr 2009, 13:19

ze sami kkti tu chodia beatboss ty si co pozral kriste ved ty si jeden s tych kktov :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
naty4488
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1021
Poďakovania:
0
Registrovaný:
02.11.2008

11 Apr 2009, 13:24

do piče uz vazne to co tu mate za komunitu kriste pane to uz je aj na kona moc ze beatboss len tak bez zdrahani napise naty ze je pi*a no chlapec som si myslel ze si trochu inteligentnejsi....berem s5 ze si dobry mas asi IQ makovi mlincek-no aj keby som bol neviem aky nasraty aj opity aj nafajceny a asi aj vecina chalanov tu nikdy by babe nepovedali ze je riadna pi*a ved uz trosku sa zamysli nad sebu beatboss toto bolo od teba riadne neetycke....fuj....
CHALANI NEMAM RAVDU?????
myslim ze si o tebe seci budu mysliet ze si riadny kokot!
Obrázok užívateľa
MaTiAsMC
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
18
Poďakovania:
0
Registrovaný:
07.04.2009

11 Apr 2009, 16:10

kenny8_8 a beatbosss sak vy ste taky trapny:DDDto je neskutocne.ved ste jak male deti ktore si iba vedia zapicovat na fore.ste hambou fora :fuckyou: :yahoo:
Obrázok užívateľa
sminky5
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
94
Poďakovania:
0
Registrovaný:
06.06.2008
Bydlisko:
Bardejov

PredchádzajúciĎalší

Späť na Freestyle



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]