Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



pre Moje štastie

Vaše texty ktoré chcete prezentovať

22 Dec 2008, 11:59

No ďalší text z mojej dielne píšem to pre teba,
Pre teba láska, pre teba kvietok pre teba kráska
Tie city čo cítim to nie je klam to nie je faloš a nie som v tom sám si v tom aj ty,
Ty moje šťastie pametáš nato keď sme sa prvýkrát stretli ja som si ta ani nevšimol no osud nás spojilTo bolo krásne tie prvé dotyky a prvá pusa a ty si mi vravela že ma veľmi ľúbiš vtedy som bol najšťastnejší na celom svete, keď sme boli spolu čas strašne letel no teraz to viem že sme si súdení a nikto to nezmení chcem aby si vedela že stáť bude pri tebe stále aj keď sa to dobré na zlé zmení
Ty si tá chápavá ty si tá krásna ty si tá milá ty si tá úžasná preto ťa milujem
Veď aj malí chlapec vie že život je len jeden tak preto ho chcem prežiť len s tebou.Keď sa na mňa pozrieš vtedy som šťastní vtedy to viem že ty si moj sen keby niet teba nebol by svet taký ako treba nebol by som šťastní a to by bola chyba. Ale ja mam teba a ty si moje všetko ty si moja láska ty si moj svet.Keď sa pozriem von oknom vidím tam teba keď zaspávam myslím len na teba ty vdýchla si mi život ja som ti vďační naučila si ma chápať to čo iní nechápu ja pochopil som o čo v láske ide ide tam o to aby boli ľudia šťastní aby si pomáhali aby sa chápali a nie si nadávali dnešní svet je krutý a preto si to vážim že si stále pri mne keď to potrebujem ďakujem a preto ťa milujem .
Obrázok užívateľa
vigi2991
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
3
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.12.2008

22 Dec 2008, 20:37

boze tieto texty:D....ja neviem preco polovica z vas pise citaky o laske:D..je to hrozne
Obrázok užívateľa
naty4488
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1021
Poďakovania:
0
Registrovaný:
02.11.2008


Späť na Vlastné texty



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot], shrottek

cron