Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Pre teba...

Vaše texty ktoré chcete prezentovať

25 Feb 2008, 18:24

Ty si moje slnko,ty si moje nádej.Ked idem v dušičke malej cez dalši problémov zavej.
Ty si moj mali anielik,taky ako ty nieje nik.Ty si niekedy jedine teplo čo mám.
Bez teba by som sa citil úplne sám.Potrebujem ťa,jak ja milujem ťa,to nevie nik.
Máme spoločný zvyk už od primi,boli sme mi,ty naj dvaja,podobný jak dve vaja.
Ty maš mojho srdca časť,co začina pomaly rasť.Do teraz neviem jak mna mohlo také štastie nájsť.
Prinašaš mi energiu,prinašaš mi život,cenním si ta nado vsetko,si ten najkrajši klenot.
Si tá najkrajšia báseň,niekedy nad tebou žasnem.Pýtala si sa ma raz prečo nemožme byť taký ako v prime.
Stále v srdci to vime,nájsť ten spôsob.Tá náklonosť dvoch osob.Pre mna to bolo to najkrajsie co som kedy zažil.
teba som si ja ako zlato važil a važim si doteraz,ved ked si odchádzala zo školy tak neraz.Bo bojoval pre teba pred babami,sám pomaly a nebolo už zachrany.Nikdy sa to nedozvieš všetko,čo som daval na krk vraveli mi oni jak jebko.
Som ta chcel pred nimy chrániť,tebe odísť zabraniť,ale vidim že si tu stále.Stále ma posúvaš dalej.Stále ťa tu mám,nevieš čo pre mna znamenaš,bez teba skončim ja tu sám.Prvý krat ked som ťa zbadal,hned som vedel ze si to čo by som celý život hladal.Môj prvý pohlad na teba,bola si moja cesta do neba.Doslova prisaham prvý pohlad,a vedel som ze si poklad.Videl som zlte pozadie a v predu si bola ty,vedel som ze za to doplatim.Pamataš to vyznanie moje prve,bol to ako srdca prvy uder.Až vtedy som začal žiť,som chcel stale s tebou byť.Ten malí chlapček zije vo mne aj po rokoch,po tolkych krokoch,co sme chodili spolu von.Jak na nas pozeral boch,a hlasil nam cez zvon.Vsetok ten čas,čo som stravil s tebou zas.Neviem či je to dobre,moje srdce tu obre,chcem ti do ruk dať,prosim nechci ho dobodať.
Lebo si mi povedala už raz,ze navzdy budeme len dobri kamarati a ja necem to počuvať zas.
A ja neviem teraz ako dalej,či ma zaveje zavej.CI ostanem sam,neviem aky ty maš plan.
Ja potrebujem ta a chcel by som ta fakt citit pri sebe,neviem ci rozpravam fam ci mne fakt jebe.
Ale ja ta nelúbim,ja ta milujem a teraz ti to slubujem.Ze budes vzdy pre mna cislo jeden
Presne pokial nepride posledny den.Mojho srdciecka pulka,je tu pre teba gulka,Tvoje krasne meno je ......
Obrázok užívateľa
Kanikallaa
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
10
Poďakovania:
0
Registrovaný:
11.02.2008

26 Feb 2008, 08:28

:yinyang: :yahoo: z rana som neni zrovna moc diskutabilny ale pohodka
Obrázok užívateľa
aNiAbOlicKs
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
47
Poďakovania:
0
Registrovaný:
31.01.2008
Bydlisko:
Mordor

06 Jún 2008, 19:52

ty kokos je to super
Obrázok užívateľa
LUKAS12359
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
12
Poďakovania:
1
Registrovaný:
23.02.2008
Bydlisko:
1.Maja 898


Späť na Vlastné texty



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]

cron