Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Priatelia

Vaše texty ktoré chcete prezentovať

02 Nov 2008, 16:16

Novy pribeh zacina s kamaratmi a s priatelmi ktorych si welmi wazim ruky podawame bratsky a kazdy z nas je stastny i ked sa nieco skazy priatel ta podrzi no kamarat sa ti chrbtom otoci a nikdy sa ti nepozrie do oci ja mam naj priatelou su to moji bratia a sestry ktory chapu moje bolesti a slasti nikdy sa im neotocim chrtom. Svojich priatelou si waz a welmi si ich straz nikdy im nepowiem nie lebo oni niesu tie zmyje su to moji strazny anjeli ktory dawaju namna pozor w dobrom aj zlom mozem sa onich opriet a wiem ze ma nikdy nesklamu nesklamali ma teras ani potom moja dowera presakuje wrchom.

trosku wam nacrtnem swojich priatelou:Katka ty si clowek o ktoreho sa opriet mozem a wsetko ti powedat mozem a to co ti powiem wiem ze ti nikdy neprezradis lebo srdiecko ti to nedowoli chapes kazdy moj problem si mi ako sestra mas ma rada ako aj ja teba.Teba by som nevymenil ani keby z neba padali peniaze kolko krat si sa omna postarala ked som ta potrebowal citila si moju bolest citila si moj strach vobec si nevymislam je to weru tak. dakujem ti zawsetko co prenas robis Mame ta welmi radi

Deniska- ty moja mala sestricka nepoznam ta mozno dlhu dobu ale wiem ze w srdci nemas ziadnu zlobu mas tam kopu miesta prenas wsetkych preto kazdy znas ta ma welmi rad wazime si ta a to hlawne Ja!





:-) TENTO TRACK BOL VENOVANY NASIM PRIATELOM KTORYCH SI WELMI VAZIME :wink:
Obrázok užívateľa
nilo
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
8
Poďakovania:
0
Registrovaný:
31.10.2008

02 Nov 2008, 16:23

hmmm...preco si to nenapisal do riadkov?
zle sa to cita nwm co scim ide
Obrázok užívateľa
baby shack
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
36
Poďakovania:
0
Registrovaný:
09.09.2008
Bydlisko:
PB

02 Nov 2008, 16:49

pozri mozno tebe sa nepaci ten text ale ja tam davam aspon pravdu kazdi ma svojich priatelou a ma ich rad tak cekuj :gangsta:
Obrázok užívateľa
nilo
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
8
Poďakovania:
0
Registrovaný:
31.10.2008

04 Nov 2008, 15:47

a je ta pesnicka aj nahrata ??, rad by som si ju staholl
Obrázok užívateľa
maho92
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
4
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.10.2008

27 Nov 2008, 13:35

podla mna je super ked niekto pisa veci pre kamaratov.. niekedy je to ovela vzacnejsie ako nejaky hmotny darcek
Obrázok užívateľa
olsincko
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
266
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.11.2008
Bydlisko:
Od nevidim do nevidim


Späť na Vlastné texty



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], lado121, revolutzer, rylo1337, vrn1v