Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Prietrž mračien

Vaše texty ktoré chcete prezentovať

29 Aug 2012, 02:34

Zdravím som tu nový, chcem vypustiť svoju prvú tvorbu do éteru. Rád by som prijal hocijakú kritiku, hlavne tú ktorá pomôže a zaškolí... Chcem sa ešte opýtať, či nemáte nejaký tip, ako rozšíriť slovnú zásobu, uvažoval som, že začnem čítať nejakú poéziu, ale mam strach že začnem preberať rýmy.

Prietrž mračien

Hľadal som v sebe vnútorný kľud,
nechcene prebudil agresívny pud,
ničí vo mne hodnotu mravnú,
prerastá mi to cele cez hlavu.

Nepokojný hurikán vo mne rastie,
na kilometre odvieva nedosiahnuté šťastie,
Musím vykopať zaklincovanú rakvu,
vypáčiť, vyrovnať sa a zapáliť na pokračovanie fakľu.

Treba vypiť trpký kalich do dna,
dívať sa priamo nielen spoza
toho čo sa odohráva zrovna,
prietrž mračien ktorá prúdi zo mňa.

Zosypaný dávno je môj chrám,
zostavený pomocou dvoch vzácnych dám,
počítam jedného dňa ostanem v kúte sám,
pokiaľ ich však mám sa nevzdávam.
Obrázok užívateľa
Restles
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
8
Poďakovania:
0
Registrovaný:
29.08.2012
Bydlisko:
exSnina

29 Aug 2012, 07:08

Keď si napísal ,,Je to môj prvý text,, čakal som, že to bude dačo strašné....Ale dosť som sa mýlil....Na prvý text to vyzerá celkom slušne a určite v tom pokračuj braček....Pekný názov textu si dal, ktorý ma zaujal...Čo sa týka slovnej zásoby....Kľudne zober do ruky knižku a čítaj ju....To ti veľmi pomôže....Mne to veľmi ale veľmi pomohlo, čiže radím ti iba to, čo viem...Uvidíš, že potom budeš písať ešte lepšie texty, viacej rozmýšľaj nad textom....Nenapíš hneď prvé to, čo ťa napadne...Lebo potom môžeš banovať, že si tam mohol dať ešte niečo lepšie a silnejšie....JA ti len držím palce...Každý dajako začínal...Tie začiatky sú ťažké, lebo vtedy spoznávaš všetko, čo si doposiaľ nevedel...Ale naučíš sa to...Držím ti palce braček.... :)

P.S. Dúfam, že som ti dajako (Aspoň kus) pomohol a poradil....Ak dačo budeš potrebovať, kľudne sa my ozvi do SS....Ja ti rád odpoviem...PREČO? Lebo aj ja som začínal a tiež my veľa ľudí pomohlo a za to im ĎAKUJEM :)
Obrázok užívateľa
AmígO
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2625
Poďakovania:
2
Registrovaný:
25.03.2011
Bydlisko:
Španielsko

29 Aug 2012, 23:42

Pomohol si a ešte viac motivoval dakujem
Obrázok užívateľa
Restles
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
8
Poďakovania:
0
Registrovaný:
29.08.2012
Bydlisko:
exSnina


Späť na Vlastné texty



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], erikson97, Google [Bot], Seznam [Bot]