Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



problem

Všetko čo sa týka grafitti a nedá sa zaradiť do žiadnej sekcie uvedenej vyššie

07 Jan 2012, 14:33

sewas typci mam taky problem že byvam v malomeste..asi 12 tisic ludi...som tu jediny writer chodim tagovat aj bombit občas.. a teraz sa to neako začalo velmi riešit na meskej stranke su pofotene moje tagy a ludia to tam velmi riešia..a su tu take reči že ked zistia kto to bol alebo ma chytia... daju mi preplatit všetko na čom je neaky tag alebo bomb aj ked neni moj... dost ma to jebe a celkom sa bojim ist malovat.... ale prestat určite nechcem....ale neviem či mi to vobec podla zakona možu dat preplatit ked nemaju vobec dokazy ... sestry mi vravia že s tym mam prestat lebo možem mat problemy a rodičia celkom fajne možu zacvakat.. len mne stale nejde do hlavy ako mi možu dat preplatit všetko na čom je hociaky tag ktory ani neni moj... davnejšie s tym boli problemy bola tu crew ktora malovala veeeeela veci a pochytali ich pandle a mali s toho fajne problemy museli pretierat všetko čo bolo namalovane ... tak neviem čo mam teraz robit dost fajnovo ma to jebe...
Obrázok užívateľa
SLOW
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
40
Poďakovania:
0
Registrovaný:
31.10.2011

07 Jan 2012, 14:55

nemaju pravo ti to dat pretriet ak nemaju dokaz ze si to maloval...to je sprostost..ber cekera zo sebou a hotovo
Obrázok užívateľa
Sea2_FMKS
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
664
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.04.2009

07 Jan 2012, 15:17

neviem komu možem verit...kamrati si idu uplne ine veci.. a nešli by so mnou a ani sa pred nimi nechcem chvalit že sa takemu niečomu venujem pretože sa niekto z nich može prerieknut a v takom malom meste je to dost problem....pandle ma zoberu sameho na stanicu dojebu ma tam ako psa poserem sa priznam sa a som v piči.... dost mam strach ist malovat asi tomu dam neaky čas nech sa to utrasie a potom im zajebem chrom na mestky urad vyjebancom čo to riešia cez net a namotavaju ludi jako keby som vraždil.. :) ludia su toho v piči a same nadavky tam pišu..ale zase su tam aj pozitivne ohlasy pišu tam ludia že by sa mala vybavit neaka stena na legal... keby to zvažili tak by to bolo velmi popiči :)
Obrázok užívateľa
SLOW
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
40
Poďakovania:
0
Registrovaný:
31.10.2011

07 Jan 2012, 16:52

tak v prvom rade odstranit z tvaroknihy a podobnych veci teba a canvice na fotkach... potom asi nebehat malovat v takich istich veciach ako normalne... radsej ani v skole si necarbat... a doma dobre poskovavat canvice, skece, fixy atd, keby nahodou. ringle su svine, najvacsia mafia... a vela stastia...
Obrázok užívateľaCOREsix

07 Jan 2012, 18:02

hned jak som to videl na nete som vymazaval všetky veci suvisiacie z graffiti z fb...v škole si radšej už nemalujem vobec..mal som problemy lebo som to kusok prehnal na hajzoch v škole z tagmi a v zošitoch som mal tie iste tagy všimli si to učitelia tak osm mal zniženu znamku a musel som to zmyvat..tak do zošitov nemalujem nosim si iba skicar do školy a do toho si malujem... a doma je to dost na piču lebo mamka mi cany našla ked mi prišiel balik tak mi ho vyzdvihla a zistila ale zmotal som ju takže v pohode...
Obrázok užívateľa
SLOW
Prispievateľ
Rank:
Prispievateľ
Príspevky:
40
Poďakovania:
0
Registrovaný:
31.10.2011

14 Nov 2012, 13:31

zdar, toje jasne, nemozes malovat furt ve svojem meste, jezdi do pice !
Obrázok užívateľa
Stibik93
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
2
Poďakovania:
0
Registrovaný:
08.11.2012

14 Nov 2012, 16:39

Načo komentuješ viac ako pol rok starú tému ?
Obrázok užívateľa
patrs
Závislák
Rank:
Závislák
Príspevky:
146
Poďakovania:
0
Registrovaný:
05.02.2012


Späť na Iné



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], pulsik

cron