Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Problemovy /Sk /

SK- albumy zo slovenskej scény

20 Aug 2009, 21:07

O mne ....
Zacinal som roku 2002. Pomali to zacali textami,zivot laska,nasilie drogy ulica,neskor zacal som skusavat na pocitaci a na mikrofone.Roku 2004 som daval battliki na nete,tak som zacal na ulici,bol som na ulicnych v battloch zatal ne na podiu ale aj tams a chystam secko raz bude ... treba si pockat na uder a potom vystrelit ako raketo plan do kazdeho naservyrovat tolko kolko s alen da hehe ... som chalanko z ulice ludia mi dali meno na šipku nigazko hehe od tedy som nigy nigaz ... na nete v battli mi dal nekdo nazov Busttler tak som sa stal Bustardsky battler na nete a na ulici a spojenie je Busttler ngaz ...
Moj prvy vytvor roku 2006 april - jun z nazvom Skryta lyrika ... viem nemal som este prostriedky nahral som to tak jak sa mi dalo .. cez pocitac vlastne tak som sa ucil narabat s programom na nahravanie hehe ... potom neskor prisel dalsi albumik a dalsi tri za jeden rok ale to nevadi ehhe treba makat na seckom ..



[move]Problemovy - Moj prejav[/move]


Obrázok
Traklist
Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo

Download
Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo


:::Auto EDIT (anti-dvojitý príspevok):::

[move]....Problemovy - Moje vyjadrenie ....[/move]

Obrázok


tracklisk ....
Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo


Download ......

Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo
Naposledy upravil anonymous dňa 26 Máj 2012, 13:16, celkovo upravené 3
Dôvod: Uprava zobrazenia obrazkov, mŕtve linky
Obrázok užívateľa
MyhiphopAdoo
Pozorovateľ
Rank:
Pozorovateľ
Príspevky:
1
Poďakovania:
0
Registrovaný:
17.08.2009

Späť na (SK) slovenské



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, backup, Bing [Bot], Google [Bot], Google Feedfetcher, lado121, lucifer3333, Seznam [Bot]