Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Psyché - Don't touch me

Vaše nahrávky

10 Júl 2015, 16:30

Taký kúsok, len tak doma, skúšam... poprosím o názor, čo zmeniť/zlepšiť, kde robím chyby, atď .) dík, peace
- Malacky
- 21 rokov

https://soundcloud.com/adam-hu-1/dont-touch-me-1
Naposledy upravil Sw33t dňa 29 Sep 2015, 19:57, celkovo upravené 1
Dôvod: názov upravený podľa pravidiel
Obrázok užívateľa
Psycho09
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
5
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.02.2008
Bydlisko:
Malacky

10 Júl 2015, 17:46

zmenit uplne všetko hlavne pristup alebo prestat rapovat, ved dneska chce rapovat každy
Obrázok užívateľa
dejavu917
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
378
Poďakovania:
2
Registrovaný:
20.04.2013
Bydlisko:
u Materinej piči

12 Júl 2015, 12:33

zmeniť len jednu vec...neopičiť sa po nikom...to znamena = nerobit to nasilu, to znamena odpal sa od hip hopu na mile daleko, nechaj to tak, zabudni nanho prosim...chod si pocuvat ...joj, aj by som nieco spomenul, ale neviem co si ide dnesna pomätena mladez okrem buzerantin...prepac, vy to nazyvate rapom...

nechaj tento zaner, urobis sluzbu svetu

EDIT// teraz som si vsimol...21 rokov? chlapce, ty so sebou nieco rob...alebo sa obrat na blizkych, urcite ti radi pomozu...ale nemozes o tomto tvojom stave mlčať...ublizis niekomu (ako mne pred chvilou, odniesli si to moje uši)
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice

29 Sep 2015, 09:46

to co bolo???? aaa ten beat mas odkial? zo skolskeho zvonceka?? hrozny beat neda sa to pocuvat a necudujem sa ze tak rapujes na ten hrozny beat ked chces ist do rytmu ..... navrhujem si najst nejaky fakt normalny beat a skusit znovu a tiez by som zapracovala na texte aby mal hlavu aj patu ..... to je moj nazor
Obrázok užívateľa
Mirush2233
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
23
Poďakovania:
0
Registrovaný:
20.09.2015

23 Okt 2015, 17:30

Dík, aj keď negatívne názory, aj tak cením. Neopičím sa síce po nikom, sám to takto chcem, nechcem to dávať jak každí jeden. Som zvedavý na toto, čo poviete, aj keď myslím, že názor nezmeníte, no aj tak mi to nevadí :)

https://soundcloud.com/adam-hu-1/no-time
Obrázok užívateľa
Psycho09
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
5
Poďakovania:
0
Registrovaný:
18.02.2008
Bydlisko:
Malacky

24 Okt 2015, 09:24

Ze neopičíš? :D :D :D :D Boze...chod prec k nejakym 13tkam, im sa to bude pacit, kedze nerozumeju tomu, co hovoris a ani sam tomu nerozumies...nechapem, ze aj v tychto pitchotrendoch sekáte jak roboti...
Obrázok užívateľa
soy
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
1823
Poďakovania:
4
Registrovaný:
05.06.2010
Bydlisko:
Košice


Späť na Songy, demá, albumy



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Seznam [Bot]

cron