Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



RADEGo feat. JACK MAGIC- Život je Boj (Prod.CrizBeatz) Free

Vaše nahrávky

22 Máj 2013, 09:55

Takže po dlhšej dobe je tu zase moja spolupráca s raperom menom RADEGO. Čekni novú vec prípadne jeho a moju fanpage kde sa môžeš dozvediet o mojom ale aj o radegovom chystanom albume. Takže zanechajte názor na track na beat podanie text a tak celkovo =D Diki za všetky názory. SOY :afro: :afro: :oops: 8-)

Obrázok užívateľa
Jack Magic
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
87
Poďakovania:
0
Registrovaný:
28.07.2012

22 Máj 2013, 18:20

Akože to fakt mysliš s tým kopirovanim textu ? Viem, že si si vedomí odkiaľ si to skopiroval, ale príde mi to ako keby si nemal vlastnú hlavu. Ja tvoj rap nemusím, príde mi takí veľmi Spiritovský. Radego je celkom fajn, ale taký neprirodzený rap (sekaný). Podľa mňa.
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

22 Máj 2013, 21:10

Po 30 sec. som to vypol. Ak mám byť úprimný ,že takéto sračky sa nedajú počúvať.
Obrázok užívateľa
pausal269
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2071
Poďakovania:
140
Registrovaný:
09.03.2013
Bydlisko:
Zlaté Moravce

22 Máj 2013, 21:31

ano tu vetu som tam dal naschval. Ako uplne ked daš jednu vetu po niekom tak hned nemaš vlastnu hlavu. Ale načo to komentovat nech spravím akykolvek track povieš že je spiritovsky.To je podla mna škatulkovanie ale berem to je to tvoj nazor diki.Oukej pausal berem to nenutim to nikoho počuvat
Obrázok užívateľa
Jack Magic
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
87
Poďakovania:
0
Registrovaný:
28.07.2012

22 Máj 2013, 21:59

Skoro nikdy si tu nepúšťam vaše veci, ale po týchto komentároch som si to predsa len pustil, nepríde mi to ani spiritovské a už vôbec nie ako sračka. Ten prvý myslím že Radego sa mi páčil viac, trošku by mohol ísť plynulejšie, ale nebudem to nazývať sračkou, keď ste si s tým určite dali námahu a môj laický názor je taký, že to neni úžasné, ale žiadna katastrofa to nie je, pekne :wink: a máš u mňa plus, že vieš prijať kritiku a máš niečo v hlave, ako jeden z mála tu
Obrázok užívateľatucher

22 Máj 2013, 22:16

Čawte. Kritiku berem rovnako ako Jack. A pausal... prečo by to mala byť sračka ? Zato že je to smutné? Je to vec zo života a ja osobne ocením veci ktoré su písane o živote každom nás ako veci typu "Ukáž mi lásku" a podobne veci.. Ja viem, že niesom pre viacerých dobrý ale nie každému chutí všetko! Vypočuj si viaceré moje veci a možno zmeníš názor namna neh už ho máš akýkoľvek! :-) Keď to nazývaš sračkou, dvihny riť od počítača, z uší vytiahny sluchátka kde ti hrá Wutang a ibaj do štúdia nahrať niečo ty :-) A som zvedaví ako by si to dal ty! :-) Z pozdravom Radego
Obrázok užívateľa
RaDeGo
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
3
Poďakovania:
0
Registrovaný:
22.05.2013

23 Máj 2013, 12:52

Aké škatuľkovanie ? Myslím, že som ti okomentoval prvý track :)
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

23 Máj 2013, 13:37

ano okomentoval si mi prvý track to je pravda =D ale už tu pri jednom tracku bola taká obšírna diskusia o tom jak kopírujem spirita a určite si ju čítal.Myslím že tato vec nemala vobec nič spiritovske okrem jednej vety od H16sky....snažim sa davat tomu iny odtien odkedy ste viacery povedali ze je to moc na spirita ale vy to poviete aj keby som začal rapovat po anglicky
Obrázok užívateľa
Jack Magic
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
87
Poďakovania:
0
Registrovaný:
28.07.2012

23 Máj 2013, 15:38

prvý lepší, ale je to fakt trošku sekané...ale hlas prijemný....rád by som si vypočul od teba Magic niečo originálnejšie...makaj na témach a textoch, lebo toto tu už fakt bolo miliónkrát, a tým, že to v treku spomenieš nesi originálnejší ako tých milión pred tebou. Je to posun od tej pseudoparódie na Pirátov z Karibiku, ale furt je to na jedno kopyto :D
Obrázok užívateľa
Wandal_HE
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
207
Poďakovania:
0
Registrovaný:
26.04.2009

23 Máj 2013, 19:21

1.Ze začatku to byla nuda.
2.Chce to lepši mastering.
3.Nezni to přirozeně v tom beatu.

Jinak dobrá práce.
Obrázok užívateľa
FreedO
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
204
Poďakovania:
8
Registrovaný:
22.02.2013

24 Máj 2013, 01:37

FreedO: Nie každému sa oáči všetko, no nie ? :-) Ale dík za názor
Obrázok užívateľa
RaDeGo
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
3
Poďakovania:
0
Registrovaný:
22.05.2013

24 Máj 2013, 13:25

nepríde mi to spiritovské, príde mi to dosť dobré, lebo tá skladba pre tých chalanov niečo znamená, nie ako tie diskofilné sračky .. keep it up , dobrá práca chalani :wink:
Obrázok užívateľa
Mako97
Underground
Rank:
Underground
Príspevky:
17
Poďakovania:
0
Registrovaný:
24.05.2013
Bydlisko:
Trnava

25 Máj 2013, 11:39

diki moc MAKO!
Obrázok užívateľa
Jack Magic
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
87
Poďakovania:
0
Registrovaný:
28.07.2012

25 Máj 2013, 23:31

Jack Magic píše:ano okomentoval si mi prvý track to je pravda =D ale už tu pri jednom tracku bola taká obšírna diskusia o tom jak kopírujem spirita a určite si ju čítal.Myslím že tato vec nemala vobec nič spiritovske okrem jednej vety od H16sky....snažim sa davat tomu iny odtien odkedy ste viacery povedali ze je to moc na spirita ale vy to poviete aj keby som začal rapovat po anglicky


Bohužiaľ som žiadnu takúto diskusiu nečítal, je to môj názor :) Ak ho neberieš tak teda neber, nemienim ho meniť :) Teda mienim, ale keď vydáš niečo pre moje uši lepšie :)
Obrázok užívateľa
.fester
HHF Elita
Rank:
HHF Elita
Príspevky:
2327
Poďakovania:
5
Registrovaný:
13.06.2010
Bydlisko:
Humenné

26 Máj 2013, 10:43

prvý tzo tak sekal, ale inač si ma bavil, dobrý hlas máš, aj ceľkom dobrý text, ale niektoré veci yb som tam pomenil, ale to možno iba ja... :), ale inač ma fakt bavý tvoj hlas... ;) ale refrén mi prišiel hrozne divný prečo skáčeme, keď mi nepískamea WTF? :D a Jack- tú frázu by som si asi odpustil na začiatku od h16 fakt hehe :D , ale nwm púrečo či sa mi to zdá že tak ako keby tlačíš na hlas, alebo ho máš fakt taký :D ? nwm to musíš vedieť ty, len môj názor, ale dalo sa to...
Obrázok užívateľa
tomasil635
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1175
Poďakovania:
5
Registrovaný:
02.04.2011
Bydlisko:
Liptovský Mikuláš


Späť na Songy, demá, albumy



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bastard, Bing [Bot], Google [Bot]