Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Rešpekt one - Original mixtape (2012)

Vaše nahrávky

03 Sep 2012, 18:20

Obrázok
Obrázok

:info:

Velikost 83,34 MB
Kvalita 320 kbps

:download:

Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo


:password:

origomix
Obrázok užívateľa
jenom ja
TOP prispievateľ
Rank:
TOP prispievateľ
Príspevky:
75
Poďakovania:
2
Registrovaný:
01.01.2011

05 Sep 2012, 16:45

No pekne :D moj starý mixtape ... som nečakal že bude niekto zdielat tu .. :)
Obrázok užívateľa
Rešpekt_ONE
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
7
Poďakovania:
0
Registrovaný:
15.07.2011

05 Sep 2012, 16:53

a nedal si to zdielat sam pre seba? :D , a stary mixtape a pise tam rok 2012?
to len take otazky no :D , a ked tak mal si tu ako prve dat linky na youtube a nie rovno na stahovanie
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ

06 Sep 2012, 13:59

hehe tak z tym suhlasim z energym :D, to aký "starý je" 2 mesiace :D, ok ale podme k mixtejpu,rap sa dá, ale k dramatikzu sa to ani nedostane a oni nieco dosiahli a ty co na jeblé HHF dávas mixtejp tak by si myslím ze nevyskakoval by som,a ja dramatikz pocuvam, skvor by som si pustil ich ako teba ty, keby ich stretnes na zivo typujem ze by si bol rozklepaný... takýchto ludi milujem ..., ziadny raperi nie radikal je na takej urovni na ktorej ty nebudes za 100 rokov .... môj názor iba, ale ty nemas fakt vobec pravo ich dissovat akurat tak ked gramorokaz ale ty ? a kopírujes a opicis sa po Gramo Rokaz ...
Obrázok užívateľa
tomasil635
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1175
Poďakovania:
5
Registrovaný:
02.04.2011
Bydlisko:
Liptovský Mikuláš

07 Sep 2012, 07:38

paradox, ked uz sme pritom, tak preco by mohol akurat tak GR dissovat ? :D, respect_one povedal nieco na dramatikz, ale ved nech si vypustí, vies kolko takych "dissov" na nete najdes ?,ze sa nad tím aj rozculujes,, ma svoj nazor, moze s vyjadrit ako chce :)..tymto neobhajujem Dramatikz, ani GR,, pocuvam obe skupiny a ten beaf co nastal medzi nimi mi nijako nerozclenil hlavu, ze tak tychto budem a tychto zas nie. Vklude si pocuvam obe skupiny a tie dissy co dali medzi debou sa mi vazne lubili, porste to takisto patri k hiphopu a uz mi to u nas pomaly chybalo, takze som sa pobavil natom fajné :):) P.S. kazdy si robi svoj hip hop :)
Obrázok užívateľa
eNeZet
Premium
Rank:
Premium
Príspevky:
1257
Poďakovania:
0
Registrovaný:
30.01.2011
Bydlisko:
Koplotovce

08 Sep 2012, 08:16

hehe jj enezet :), len mne to príde také ..., ako ja tiez pocuvam aj GR aj radikala ... :), ale toto mi príde kus take opicenie sa ataké ....
Obrázok užívateľa
tomasil635
Platinum user
Rank:
Platinum user
Príspevky:
1175
Poďakovania:
5
Registrovaný:
02.04.2011
Bydlisko:
Liptovský Mikuláš

08 Sep 2012, 12:55

OK chlapci ja vam rozumiem ale ten diss neni na dramatikz ale Chaos in town vid : http://www.youtube.com/watch?v=1gRiQ24LS9Q&feature=plcp a už jebem nato dissi su napiču :) robím nový mixtape singel je tu : http://www.youtube.com/watch?v=vRyejA8wT-k a nemienim sa s nikým hádat a vytvárat kacice medzi druhými a ešte raz ten diss nebol DRAMATIKZ))) neopičim sa po nikom a ten nazov dramatizk army som im dal preto lebo taký dostali.. neni to vobec diss na dramatikz
Obrázok užívateľa
Rešpekt_ONE
Kto je 2pac?
Rank:
Kto je 2pac?
Príspevky:
7
Poďakovania:
0
Registrovaný:
15.07.2011

08 Sep 2012, 13:00

enezet absolutny suhlas, moje myslienky toto co si napisal :D

a hej respekt one kasli na dissy to ta nijako neposunie vpred (co sa tyka cloveka ako osobnosti ), ked tak uz napis diss na niekoho kto teba osobne slovne atakuje
Obrázok užívateľaEnergy-ESaZ


Späť na Songy, demá, albumy



 


  • Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Loopva, VanVild, Vladis1987