Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Súhlasím Čítaj viac.



Rihanna

Téma v ktorej môžete rozoberať všetko, čo vás len napadne

16 Nov 2011, 21:55

Já osobně nevím, proč se sem nacpala Rihanna ... Třeba pro mě je to pouhý spamm a akorát mi znepříjemňuje pohled do sekce s USA alby ... Rihanna tu dřív nebyla a teď je téměř všude, kam se podívám ... Proč ? Stejně tak je v USA sekci spousta komerčních pseudorapperů, ale chápu, i ti se některým líbí, a jelikož už to má s rapem něco společného, ty tam mají být .. Ale Rihannu fakt nechápu, přestože topiky s ní mají shlédnutí dosti dosti ...
Obrázok užívateľa
Joezz
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
202
Poďakovania:
0
Registrovaný:
21.11.2009

16 Nov 2011, 23:54

Rihanna síce robí prevažne pop ale aj rnb, ktorý do USA sekcie patrí. Navyše má spolupráce s rappermi, takže nevidím dôvod prečo by tam nemala byť.

A keď si pozrieš predaje albumov tak je v kategórii Rap/R&B.
Obrázok užívateľa
Dos Chainz
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
24666
Poďakovania:
390
Registrovaný:
04.09.2008

17 Nov 2011, 00:06

Já vím, že tam svým způsobem "patří" ... Ale nechápu, jak to může poslouchat někdo, kdo se považuje za někoho, kdo poslouchá rap ..
Obrázok užívateľa
Joezz
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
202
Poďakovania:
0
Registrovaný:
21.11.2009

17 Nov 2011, 00:16

já zase nechápu tohle škatulkování - jako když člověk poslouchá rap, tak nemůže poslouchat nic jinýho?! já osobně poslouchám, to co se mi líbí bez ohledu na žánr... :roll:
Obrázok užívateľa
majgli
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
3692
Poďakovania:
36
Registrovaný:
08.12.2009

17 Nov 2011, 01:51

To ano .. I já si poslechnu Dub,DnB,jungle,trance, či kohokoliv jiného z jakéhokoliv žánru, když se mi to líbí .. Ale já myslel, že toto je fórum o rapu ... Proto mi to zasírání topiků Rihannou apod. přijde zbytečné ... Všelijaké T-Painy, Rihanny apod. člověk stáhne na prvním odkazu, který googlu zadá .. Něco horšího je, když člověk fakt shání nějakej under ...
Obrázok užívateľa
Joezz
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
202
Poďakovania:
0
Registrovaný:
21.11.2009

17 Nov 2011, 16:07

Inak to ti moze byt uplne jedno :)
mne sa pacia len 2 jej starsie songy 1 novy s eminemom :)
vobe ju ale inak nesledujem a nevadi mi tu...aj kebyze tu je Habera je mi to uplne jedno,akurat ho nestiahnem a nevsimal by som si to...
Obrázok užívateľa
commando
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
385
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.03.2010

17 Nov 2011, 21:55

mam ju rad vzdy som ju pocuval a aj pocuvat budem :notangel:
Obrázok užívateľa
Nessbeal
V.I.P.
Rank:
V.I.P.
Príspevky:
4546
Poďakovania:
20
Registrovaný:
23.08.2010

18 Nov 2011, 00:13

To neříkám :) Ale víc jí to slušelo kdysi ... Teď jak vypadala v tom klipu s Eminemem, to je hrůza ... Jinak když už nějakou buchtu podobnou Rihanně, tak Beyoncé :)
Ale beztak nejhezčí ženská pro mě je Vanessa Hudgens ...
Obrázok užívateľa
Joezz
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
202
Poďakovania:
0
Registrovaný:
21.11.2009

18 Nov 2011, 16:57

Pockaj v klipe s eminemom sa mi strasne pacila...ale nie s tymi cervenymi vlasami ale s tymi rozpustenymi dlhymi...ja som nehovoril ze je skareda :) aj ked tie cervene vlasy sa jej nehodili :wink:
Obrázok užívateľa
commando
Power user
Rank:
Power user
Príspevky:
385
Poďakovania:
0
Registrovaný:
14.03.2010


Späť na O všetkom



Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
applebot, Bing [Bot], Google [Bot], Google Feedfetcher, hunisko, lado121, vrn1v, wirer