Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.Súhlasím Čítaj viac.

RnB sexy beat Free download

Vaša producentská tvorba

01 Júl 2013, 15:29

Caute,

dalsi novy beat ako sa vam paci ?

Odkaz na stiahnutie:
Pre zobrazenie odkazov sa musíte alebo
Obrázok užívateľa
NinoBeats
Gold user
Rank:
Gold user
Poďakovania:
0

02 Júl 2013, 08:11

vysvetlite mi niekto, co je na beatoch SEXY? vlastne ako to vzniklo...iba to, ze to je pomala tepla melodia do ktorej moze dat akurat tak nejaky...ani neviem kto, lebo takych nepocuvam...

inac, dost jednoduche a MNE sa tieto zvuky (to neiste chvenie neviem coho, ktore sprevadza aj slohu popri base a bicich) vobec nepacia

ale v porovnani s ostatnymi SEXY beatmi, je to na urovni
Obrázok užívateľa
soy
Moderátor
Rank:
Moderátor
Poďakovania:
4

02 Júl 2013, 13:50

Dakujem za nazor soy :) Nemozem vyhoviet kazdemu,dostal som napad urobit taketo nieco a bolo..Jednoduche nejednoduche , tak sa mi to pacilo a bolo :D SEXY je len pracovny nazov alebo tzv.tag pre tych ktory hladaju nieco love,sexy,rnb...nic viacej :)
Obrázok užívateľa
NinoBeats
Gold user
Rank:
Gold user
Poďakovania:
0

02 Júl 2013, 21:13

jasne, ved chapem, ze niekomu, kto ma rad tu Ameriku sa to paci...

proste pokial budes robit trap (co aj budes a urcite to neber tak, ze mas s tym prestat) tak odo mna velmi pozitivne komenty necakaj...pokial nedas nieco ako Grizzly alebo Lkama, co mi vybije usne bubienky
Obrázok užívateľa
soy
Moderátor
Rank:
Moderátor
Poďakovania:
4

18 Dec 2013, 16:31

zmazat prosim
Obrázok užívateľa
NinoBeats
Gold user
Rank:
Gold user
Poďakovania:
0

Späť na Beaty, podmazy, beatbox

• Podobné témy
    Odpovede
    Zobrazenia
    Posledný príspevok

Kto je on-line

Registrovaní užívatelia:
adamnbr, arva84, b.a.c.i.l, B.I.G_Boy, bartykill, beatzpro, benderor, Bing [Bot], bucek15, csabibacsi, damienn, davidh, DRIVEmaxx, Dufa, environ, Exabot [Bot], GeTA, Google [Bot], Google Feedfetcher, Gregorko, hajiborojobo, loschmann, Majestic-12 [Bot], marx17, meroll, monika125125, nukenuke328, Ondis, paco67, Panther49, patrik222, Pecca, rabbit20, Rainy_11, Razor9, Stylez, tomino11, toso7777, Yahoo [Bot], zizugay